Oldal: 194 / 224 ElsőElső ... 94144184192193194195196204 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.931 - 1.940 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Lille-i Challengeren érdekes lesz a Viola-Bonzi. Előbbi ugyanis szombaton még Kanadában játszott. Láthattuk Berankisnál is, hogy nem sok vizet zavart a vasárnapi döntőzése után, pedig neki nem is kellett átutazni a fél világot. 2-es oddsal nyitott Bonzi, majd kb 2 óra 1.50-re zuhant be. 2.20-ért lehet ráció a 2-0-ban, még ha Bonzi nincs is túl jó formában.
    Andersson04 likes this.

Banned
    Ugyaninnen 11:00-es kezdéssel van egy Ian Choinski-Jannik Hanfmann 2.körös meccs.
    Tegnap magabiztosan nyerte a 22 éves, jobbkezes, brit fiú az 1.körös meccsét a pöstyéni Filip Horansky ellen.
    Ez a torna teremben van, elég jó a fiatal brit ezen a boritáson, 16 lejátszott meccse van idén ezen, ebből 11-et megnyer, s 5 vereség.
    A vereségek általában olyanok ellen voltak, akik aztán adott torna végjátékába is jutottak.
    A 27 éves, jobbkezes, német Hanfmann tavaly augusztus vége óta, a Us Open 1.fordulója óta nem játszott, akkor kikapott a honfitárs Filip Kohlschreibertől.
    Jó sokat kihagyott tehát,több,mint fél évet.
    Még igy is elég jó oddson fogadhatunk Choinskira, 1,61-es odds.

Banned
    Miami:

Hölgyek:
    -a kvaliból kombiba jó lehet a 17 éves lengyel tehetség Iga Swiatek Sachia Vickery ellen.
    Noha az amcsi megverte Brady Jennifert, a lengyel fent volt már az Austral Open főtáblán is, szerintem veri
    1,33-as odds.

-Nagyobb oddsért Doi Misaki nyerhet szerintem Minella ellen.
    A japán tegnap verte Potapovát.
    Odds:1,66

-A főtábláról Vikhlyantcseva jó lehet kombiba. A szlovák Rybarikova tavaly nyár óta nem nyert meccset.
    Odds:1,33

Senior Member Franz51 avatara
    Miami selejtező, 15:00 óra

Bár Babos az odds alapján a tegnapinál is nagyobb underdog, de küzdeni ma is fog. Az over 20,5-re jó lesz, 1,80-ért adja a Zrt. De alaptéten nálam megy a Babos win is!
    bjani55 likes this.

Senior Member
    Vikhlyancevának jónak kell lenni Rybarikova ellen. Egy overt vizionálok az Alexandrova - Yastremska meccsen. Nem lesz könnyű meccse az ukránnak. Igaz csak holnap lesz, de Begut tolni kell Andreescu ellen. Elkészült a román/ kanadai teljesen Kerber ellen, ráadásul a jobb válla se százas.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2019.03.19 10:47
    Cesc18 likes this.

Banned
    Férfi kvaliból ami még tetszik, ma 16:30-as kezdéssel:Rubin Noah-Mikael Ymer meccs.

Bevállalós dolog,de szép, 1,80-as oddson adják a fiatalabb etióp-svèd tesó sikerèt itt.
    Majdnem 50-50 itt az oddskiosztás.
    Mikaelnek pazar keménypályás mérlege van idén, 8-ból 7 meccsét megnyerte ezen a boritáson.
    Az év elején Új-Kaledóniában be is húzott egy 81 ezres tornát Nuomeában.
    Pont ott a döntőben Noaht verte 2 sima szettben(6-3,6-3)
    Ennek előtte megverte mèg egyszer, 17-ben,Amerikában,teremben.
    Tegnap az amcsi Ryan Harrison elleni underdog sikerrel kezdte a kvalit, Noah a salakos Dellient verte.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lille-i Challengeren érdekes lesz a Viola-Bonzi. Előbbi ugyanis szombaton még Kanadában játszott. Láthattuk Berankisnál is, hogy nem sok vizet zavart a vasárnapi döntőzése után, pedig neki nem is kellett átutazni a fél világot. 2-es oddsal nyitott Bonzi, majd kb 2 óra 1.50-re zuhant be. 2.20-ért lehet ráció a 2-0-ban, még ha Bonzi nincs is túl jó formában.
    A Pinnacle már óvatosabb volt, ők alapból 1.59-en nyitottak. Berankis helyzete durvább volt, Violának azért jóval több ideje vanpihenni, aklimatizálódni, illetve Bublik is erősebb ellenfél volt Bonzinál.
    Én tuéajdonképpen Violán gondolkodom, de valószínűleg csak simán passzolom a meccset.

Én ma a Kozlova, Haddad Maia, Mahut, Wang, Siegemund ötösfogattal tartok.
    Utoljára módosítva: Proxyi által: 2019.03.19 12:28
    Cesc18 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Pinnacle már óvatosabb volt, ők alapból 1.59-en nyitottak. Berankis helyzete durvább volt, Violának azért jóval több ideje vanpihenni, aklimatizálódni, illetve Bublik is erősebb ellenfél volt Bonzinál.
    Én tuéajdonképpen Violán gondolkodom, de valószínűleg csak simán passzolom a meccset.

Viszont jóval többet is kellett utaznia, egy másik kontinens. De összességében tényleg nincs olyan érték Bonziban, mint Bublikban volt.

Én apróval megnézem a tegnapi nyerő kvartettet (Felix, McDonald, Albot, Evans) @ 3.81

Illetve az erősebb kombim az Albot, Tomljanovic, Vikhlyantseva, Wang négyes @ 2.71

Member
    köszi, ez bejött

Senior Member
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Siegmund hogy kerül képbe? Én nem igazán bízom benne.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •