Oldal: 172 / 224 ElsőElső ... 72122162170171172173174182222 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.711 - 1.720 (2231) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Bitmap avatara
    Berankis és Bemelmans @ 2.02 megy ma nekem.

1. Mahut mostanában alig játszik egyéni meccseket inkább a párosra koncentrál, Berankis viszont jó formában van egy hete nyert szettveszteség nélkül egy challanger tornát teremben, egyébként Berankis sokat játszik ilyen borításon mert fekszik neki, minden adott Mahut számára,hogy jó páros játékos legyen szóval szerintem inkább arra helyezi a hangsulyt hiába indult ma itt.

2.

Bemelmans győzelmét pedig arra alapozom,hogy ellenfele az olasz Donati leginkább salakon játszik az évben három kemény pályás meccse volt mind a hármat bukta, egyébként tavaly is próbálkozott teremben,de nem sok sikerrel. ezzel szemben Bemelmans egy kemény pályás játékos és ő is előszeretettel játszik teremben, ahol jó meccsei szoktak lenni, nem gondolnám,hogy ma itt az esélytelenebb játékosnak lenne esélye hisz hiába nincs egetverő formában Bemelmans mindenben jobb.

Senior Member
    Bitmap ? Tomljanovic kikap és Evans nyer szted ? Vmint Makarova páros nyer ?

Idézet Borg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bitmap ? Tomljanovic kikap és Evans nyer szted ? Vmint Makarova páros nyer ?
    Nem érzem annyira biztosnak,hogy Tomljanovic kikap...Yastremska és ő sem vesztett még szetett sem az egész tornán,mondjuk az igaz az ukrán pár hónapja már nyert egy WTA tornát ahol döntőbe is underdog volt és simán nyert, az ausztrálnak pedig még nincs torna győzelme szóval a nyomás inkább lehet rajta, szóval nem tudom,nem tenném nagy tétesre csak egy döntő egyébként valszeg nyerni fog Yastremska, de most nem nagyon érzem ezt a meccset.

Evans szerintem nyer igen, bár az ellenfele nagyon rutinos terempályás játékos de a brit nagyon jó formában van már egy ideje, neki kellene nyernie.

Párosra csak nagyon kivételesn alkalmakkor szoktam fogadni, szóval annyira okosat nem tudok mondani csak azt látom,hogy tavaly és idén lejátszott 11 meccset kemény pályán a Kalinksaya/Kuzmova duo és mindegyiket nyerték, bár biztos kifog jönni a tudásbeli különbség,de pl. ezen a tornán Makarováéknak meggyült a baja az Azarenka/Gavrilova párossal is, szóval nem tudom lehet az,hogy én nem szeretek párosra fogadni,de én személy szerint nem tenném pont emiatt, egyébként ahogy írtam szerintem kijön a különbség és behuzzák Makarováék.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.02.03 10:53

Senior Member
    Bitmap egy szerény kérdés Feléd .. Mennyivel érdemes azt a két mérkőzést rakni amit Te játszol ??? Csak azért mert mennék Veled ... Köszönöm ..

Idézet dvsc59 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bitmap egy szerény kérdés Feléd .. Mennyivel érdemes azt a két mérkőzést rakni amit Te játszol ??? Csak azért mert mennék Veled ... Köszönöm ..
    Szia, ne haragudj, de számszerűen nem akarom írni. Az én stratégiámhoz és bankrollomhoz képest ez egy 6 egységes tipp 10-ből.

Senior Member
    Köszönöm szépen , nekem már ennyi is elég .. Ez már sokat segít nekem ..

Senior Member vasero avatara
    Norrie jó lehet ma? Cachin mintha salakot jobban szeretné. Egyébként azt hol tudom legegyszerűbben megnézni, hogy egy játékosnak melyik borítás fekszik jobban, melyiken gyenge nagyon? Ha valaki tudna esetleg egy oldalt ajánlani...

Wawrinka verheti Copilt, vagy még túl kiszámíthatatlan?
    Utoljára módosítva: vasero által: 2019.02.04 23:08

Senior Member zizzenet avatara
    ATP Montpellier ffi páros (17:30):
    Bambridge/O'Mara @1.66
    Utoljára módosítva: zizzenet által: 2019.02.04 20:05

Senior Member
    Zverev-Chardy Chardy
    Granollers-Karlovic Karlovic

Senior Member
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Norrie jó lehet ma? Cachin mintha salakot jobban szeretné. Egyébként azt hol tudom legegyszerűbben megnézni, hogy egy játékosnak melyik borítás fekszik jobban, melyiken gyenge nagyon? Ha valaki tudna esetleg egy oldalt ajánlani...

Wawrinka verheti Copilt, vagy még túl kiszámíthatatlan?
    Cachin csak salakon nyomja,Norrie meg keménypályán,de ennek ellenére nyerhet,én kihagyom,Stan is nyerhet de én még nem bízom benne igazán és Copil tavaly itt döntőzött,én ezt is hagyom.
    Én ezeket szoktam nézegetni:

www.tennisexplorer.com/matches/

tennisinsight.com

www.ultimatetennisstatistics.com
    Utoljára módosítva: msafin által: 2019.02.04 12:05

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •