Oldal: 160 / 224 ElsőElső ... 60110150158159160161162170210 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.591 - 1.600 (2231) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt csak amolyan függeléknek szánom. Ugye a csajoknak jelenésük lesz Szingapurban és jó pár játékosnak ez lesz az idei év főattrakciója.
    A következő hölgyektől várok overdog vereségeket a héten, éppenséggel rájuk lehet próbálni. Babos Timi egyesben és párja Kiki egyesben és párosban is. Schuursnak is jó éve van, jelenleg Moszkában párosozik, az ő párja Mertens aki ma Kontaval játszik.
    Igen, ezekre minden évben oda kell figyelni, viszont FONTOS, hogy a párosok 3-4 nappal később kezdik meg a küzdelmet Szingapúrban, tehát akár az is belefér, hogy végigtolják a hetet. Így tett például tavaly Babos Hlavackovával az oldalán, behúzták Moszkvát majd volt 5-6 napjuk átállni Szingapúrra.

Inkább azokat éri meg veretni akik egyéniben érdekeltek, vagyis Halepet, Pliskovát és Stephenst.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezekre minden évben oda kell figyelni, viszont FONTOS, hogy a párosok 3-4 nappal később kezdik meg a küzdelmet Szingapúrban, tehát akár az is belefér, hogy végigtolják a hetet. Így tett például tavaly Babos Hlavackovával az oldalán, behúzták Moszkvát majd volt 5-6 napjuk átállni Szingapúrra.

Inkább azokat éri meg veretni akik egyéniben érdekeltek, vagyis Halepet, Pliskovát és Stephenst.
    viszont Babos és Kiki egyéniben is indultak.Őket érdemes veretni szerinted egyéniben?

Senior Member
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt csak amolyan függeléknek szánom. Ugye a csajoknak jelenésük lesz Szingapurban és jó pár játékosnak ez lesz az idei év főattrakciója.
    A következő hölgyektől várok overdog vereségeket a héten, éppenséggel rájuk lehet próbálni. Babos Timi egyesben és párja Kiki egyesben és párosban is. Schuursnak is jó éve van, jelenleg Moszkában párosozik, az ő párja Mertens aki ma Kontaval játszik.
    Schuurs már ki is zúgott én első szett után 1.5 ért tettem ellenük.

Senior Member
    Idézet msafin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    viszont Babos és Kiki egyéniben is indultak.Őket érdemes veretni szerinted egyéniben?

Hát Kiki szerintem kizárt, hogy a párost és az egyénit is végigcsinálja, szerintem dobni fogja valamelyiket, már amennyiben beszélhetünk dobásról a jelenlegi formája alapján. Timinél sem lennék meglepve, már hallom előre a nyilatkozatát, hogy hát ez így sikerült, blablabla... Szinte biztos vagyok benne, hogy a VB jár a fejében.

Senior Member
    Schuurs már ki is zúgott én első szett után 1.5 ért tettem ellenük.
    Én is kicsit későn kapcsoltam, pont akkor írtam ki mikor kezdtek Schuursék. 1.9en nekem is sikerült elkapni. Bár a 3as szorzó sokkal jobb lett volna

Mindig érdemes őket veretni De amúgy mivel Szingapúrban egyéniben nem érdekeltek, így szerintem nem dobják, az már más kérdés, hogy ettől függetlenül simán kizúghatnak.
    msafin likes this.

Member
    Holnapi napra kinéztem két teniszt:

Stephens és Herbert szerintem tovább fog jutni

szerintetek?

köszi

Idézet kirby23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnapi napra kinéztem két teniszt:

Stephens és Herbert szerintem tovább fog jutni

szerintetek?

köszi
    Én ahogyan írtam, Stephenst és Pliskovát inkább veretni érdemes vagy hanyagolni. Mindketten érdekeltek Szingapúrban, meglepne ha Moszkvában ott lennének a végjátékban. Ma még lehet nyernek, de nálam abszolút a nobet kategória.

Herbert is lutri azok után, hogy döntőből jön, ráadásul Bublik mindig motivált és jól játszik Moszkvában.
    kirby23 and Proxyi like this.

Én ahogyan írtam, Stephenst és Pliskovát inkább veretni érdemes vagy hanyagolni. Mindketten érdekeltek Szingapúrban, meglepne ha Moszkvában ott lennének a végjátékban. Ma még lehet nyernek, de nálam abszolút a nobet kategória.
    Kis kiegészítés, Pliskovának még nem biztos a helye a vb-n

If both Pliskova & Bertens make semifinals in Moscow --> Pliskova & Bertens qualify
    If only Pliskova makes semifinals in Moscow --> Pliskova & Svitolina qualify
    If only Bertens makes semifinals in Moscow --> Bertens & Svitolina qualify
    If neither Bertens nor Pliskova make the semifinals in Moscow --> Svitolina & Pliskova qualify

Banned
    Kis kiegészítés, Pliskovának még nem biztos a helye a vb-n

If both Pliskova & Bertens make semifinals in Moscow --> Pliskova & Bertens qualify
    If only Pliskova makes semifinals in Moscow --> Pliskova & Svitolina qualify
    If only Bertens makes semifinals in Moscow --> Bertens & Svitolina qualify
    If neither Bertens nor Pliskova make the semifinals in Moscow --> Svitolina & Pliskova qualify
    Magyarul ez mit jelent?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •