Oldal: 153 / 222 ElsőElső ... 53103143151152153154155163203 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.521 - 1.530 (2218) összesen
Like Tree432Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Junior Member
    Igazad lett.sajnos buktam vele.

Senior Member
    Idézet sonkabet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad lett.sajnos buktam vele.
    Sajnálom. Remèlem nem sokat.
    Nem mondhatod, hogy nem lettèl figyelmeztetve.

Senior Member
    Nem tudom nèzte e valaki ez a Mlado-Bábosz meccset(èn ilyen agyhalottakkal nem kinzom magam)
    Hogy játszott Mlade jo lenne tudni..
    Elvileg a szerb származásu nèmettel Andrea Petkoviccsal játszik majd quarterfinalt.
    Andrea nagyon jol nyomja itt a hèten, megverte az 1.kiemelt Görgős Julist, ma meg az ukrán származásu nèmetet, Tatjana Mariját verte nagyon könnyedèn.
    Kiváncsi vagyok az oddsokra.

Junior Member
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom nèzte e valaki ez a Mlado-Bábosz meccset(èn ilyen agyhalottakkal nem kinzom magam)
    Hogy játszott Mlade jo lenne tudni..
    Elvileg a szerb származásu nèmettel Andrea Petkoviccsal játszik majd quarterfinalt.
    Andrea nagyon jol nyomja itt a hèten, megverte az 1.kiemelt Görgős Julist, ma meg az ukrán származásu nèmetet, Tatjana Mariját verte nagyon könnyedèn.
    Kiváncsi vagyok az oddsokra.
    Nem néztem,mert baba látogatóban voltam, de kíváncsi lennék rá. Ha tudsz egy streamet a meccshez megköszönném. Hát ja Tatjánát ma nagyon lealázták.

Member
    Challanger színvonal volt, fájt nézni amit műveltek. Komolyan vették, semmi haverkodás nem volt. A francia a végére már tiszta idegbeteg lett, nagyon kellett neki ez a győzelem, de csak ebbe tudok kapaszkodni, talán a következő meccsen felszabadultabban fog játszani, meg jobban.

10/10-szer Petkovic-ra tennék, Timi egy baromi gyenge játékkal is nyerhetett volna, a német le fogja püfölni még mielőtt észbe kap. Aztán női tenisz, majd kiderül...

Senior Member
    Idézet tucsoki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Challanger színvonal volt, fájt nézni amit műveltek. Komolyan vették, semmi haverkodás nem volt. A francia a végére már tiszta idegbeteg lett, nagyon kellett neki ez a győzelem, de csak ebbe tudok kapaszkodni, talán a következő meccsen felszabadultabban fog játszani, meg jobban.

10/10-szer Petkovic-ra tennék, Timi egy baromi gyenge játékkal is nyerhetett volna, a német le fogja püfölni még mielőtt észbe kap. Aztán női tenisz, majd kiderül...
    Közben elolvastam az összefoglalót a meccsről, valoban az lehetett.
    Van már odds is, èrdekes mód a nèmetet veszik esèlyesebbnek(Mladenovicsra számitottam)
    6/6-szor megverte eddigi korábbi meccseiken.
    Idei, 18-as èvben nyár elejèn a French Openen, "iszapon".

Senior Member Cesc18 avatara
    Kacérkodik valaki 26-os oddson 2-6, 2-5 30:15 esőszünetnél Svitolinával?

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kacérkodik valaki 26-os oddson 2-6, 2-5 30:15 esőszünetnél Svitolinával?
    Nem egy elvetélt ötlet,ha brékkel kezd és aztán hozza a sajátját,simán ki lehet szállni 0-ába vagy egy kis plusszal.

Senior Member
    Petkovic szepen elintezte Kikit, ahogy azt varni lehetett. Bar en mindig sajnalom ot ilyenkor mert a kepessegei alapjan tobbre van predesztinalva (szerintem). Elvileg a maganelete is rendben van, Thiem es a csalad ott ult a lelaton, ugyhogy nalam teljesen homaly ez a csaj.

Senior Member
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Petkovic szepen elintezte Kikit, ahogy azt varni lehetett. Bar en mindig sajnalom ot ilyenkor mert a kepessegei alapjan tobbre van predesztinalva (szerintem). Elvileg a maganelete is rendben van, Thiem es a csalad ott ult a lelaton, ugyhogy nalam teljesen homaly ez a csaj.
    Szabad hètvège, dúlhat a láv!
    Bár azt olvastam hèt elejèn osztrák újságban nyilatkozta, hogy a hèten nincs láv, szeretnè ha Dóm sokáig menne Shanghajban.
    Sokáig ment.
    Jó most ez a Petkovics.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •