Oldal: 152 / 165 ElsőElső ... 52102142150151152153154162 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.511 - 1.520 (1643) összesen
Like Tree298Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member
    Idézet kirby23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok
    mit gondoltok Basic nyerhet Majchrzak ellen?? szerintem minden szól....csak nem értem, akkor miért lehet ilyen "magas" oddsa?! köszi
    Hali Kirby!
    Ahogy nèztem 50-50-re veszik. 1,83/1,83
    A lengyel tavaly döntőzött is a spanyol Garcia Lopezzel.
    50 pont körül vèd.

Member
    köszi nemethpe!

Menendez - De Bakker meccsen a spanyol győzelmét várom, jó formában van, ellenfelének a salak az igazi pályája...még jó oddson el lehet kapni, ahogy nézem megy lefele... szerinted?

Senior Member
    Idézet kirby23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi nemethpe!

Menendez - De Bakker meccsen a spanyol győzelmét várom, jó formában van, ellenfelének a salak az igazi pályája...még jó oddson el lehet kapni, ahogy nézem megy lefele... szerinted?
    Tetszik ez nekem is, irtam is a másik teniszes rovatba, a challengeresbe.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zuhanórepülésben Coric oddsa, ugyanis DP fizikálisan finoman szólva sem volt friss Gasquet ellen. Szerencséje volt, hogy a francia hozta a formáját...

“I did what I could. I didn't run too much. But I think I played with all my strength in the important moments of the match. I got lucky that I win, but tomorrow will be a different day. If I have a good night today and I have a good recovery tomorrow morning, maybe I will feel a little bit better for tomorrow night and play better than today. But I'm going like hour by hour and see how I'm feeling.” - mondta DP

Coric a Pinnacle-nél 2.87-tel nyitott és 2 óra alatt 2.56-ra esett. Szerintem ez valahol 2.40 körül áll majd meg, szóval még ennyiért is dobható rá egy kis apró.
    DP 1 szett után feladta, szóval könnyű pénz volt

Amúgy a lányoknál érdekes a vb versenyfutás. Reális esélye már csak Bertensnek van az üldözők közül, a leginkább veszélyben pedig Pliskova van, hiszen a két lány között 10 pont a különbség, ami egyenlő a semmivel. Pliskova Tianjinben van még versenyben, míg Bertens Linzben. Svitolina sem dőlhet még hátra, ha holnap kikap Wangtól, akkor Pliskova és Bertens is beelőzheti és lemarad a vb-ről.

Bertens most délután játszik, ha nyer, akkor Pliskova holnap győzelmi kényszer alatt lép majd pályára.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DP 1 szett után feladta, szóval könnyű pénz volt

Amúgy a lányoknál érdekes a vb versenyfutás. Reális esélye már csak Bertensnek van az üldözők közül, a leginkább veszélyben pedig Pliskova van, hiszen a két lány között 10 pont a különbség, ami egyenlő a semmivel. Pliskova Tianjinben van még versenyben, míg Bertens Linzben. Svitolina sem dőlhet még hátra, ha holnap kikap Wangtól, akkor Pliskova és Bertens is beelőzheti és lemarad a vb-ről.

Bertens most délután játszik, ha nyer, akkor Pliskova holnap győzelmi kényszer alatt lép majd pályára.
    Csorics összekapta erre a tornára szèpen magát, miután ennek előtte volt 2 blama veresège.
    Èn is tegnap nèztem a hölgyek versenyfutását.
    A holland a 9.helyen ès valoban 10pont a hátrány Plisivel szemben.
    Kikinek negyeddöntőig minimum el kell menni Adolf Hitler városában, hogy plussz pontokat szerezzen.
    Esetleg mèg Sabalenka, de neki sok pont kell.
    Elite Trophyra mindenkèpp jo lehet.
    Illetve az lehet mèg opcio, ha valamelyik biztos rèsztvevő visszalèp, akkor mondjuk mèg a 9-10.helyről is be lehet kerülni.
    Mondjuk a román Szimi ugye porckorongsèrvvel küzd, azzal nem tartom valoszinűnek hogy játszani fog.

Junior Member
    Kikit amúgy sem bírtam, de most már pláne. Nem tudok nyomdafestéket tűrően írni arról, ahogy brékelőnyből kikapott a sérült orosz ellen.

Member
    Mennyire volt sérült az orosz? Holnapra 1,6-ra mérik Giorgit.

Junior Member
    Magyar lányunk mit alkot a páros társa ellen?

Senior Member
    Idézet sonkabet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyar lányunk mit alkot a páros társa ellen?
    Hát elvileg ő az esèlyes, oddsok is ezt mutatják.
    De èn nem igazán tudok megbizni benne egy győzelem után.
    Nyert múltkor is tán Hsieh ellen Pekingben, utána kikapott Zhangtol.
    2 nyert meccset egymás után nem tudott lehozni.

Senior Member
    Caro Garcia sikere tetszik holnap a horvát Petra Martics ellen.
    08:30-as meccs reggel, ez az egyik Tiancsini negyeddöntő.
    1,57-es oddson megy.
    Garcia nyerte a korábbi 2 meccsüket, egyik 16-ban,a másik idèn májusban, Madrid, Caha Magical, salak.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •