Oldal: 14 / 224 ElsőElső ... 412131415162464114 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (2231) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zverev szerepel a sencseni torna főtábláján, ami azért érdekes, mert ma játszik döntőt Szentpéterváron. Onnan simán 10+ óra a repülőút Kína keleti felére, még ha szerdára teszik a meccsét, akkor sem valószínű, hogy túl friss lesz, plusz a jetlag. Nishioka 3.25-ért így vállalható, nem lepődnék meg, ha 3 alá esne az oddsa kezdésre. De az is benne van, hogy Zverev visszalép...
    Visszalépett.

Szépen átfordultak az oddsok Tpsy és Jaziri meccsén, egyébként szerintem is a tunéziai az esélyesebb, de ennyiért már nem kell.

Szépen átfordultak az oddsok Tpsy és Jaziri meccsén, egyébként szerintem is a tunéziai az esélyesebb, de ennyiért már nem kell.
    Ennek megfelelően ki is kapott...tipikus.

Senior Member Cipolla avatara
    Ennek megfelelően ki is kapott...tipikus.

Engem is megszivatott Jaziri...

Member
    Mit gondoltok Dimitrov képes ma megverni Nadalt ? Eddig játéka alapján benne van szerintem az érték.

Na amit ma Kyrgios csinált, ezért a legnehezebb teniszre fogadni...Szanaszét és még annál is jobban kielemezhetsz egy meccset, ha valaki olyan lábbal kel fel, hogy nem akar teniszezni, akkor már is kuka az egész. Mondjuk ilyet még nem láttam, amit Kyrgios művelt. Konkrétan a határán volt annak, hogy leléptessék, olyan szinten nem vette komolyan. Ez már a nem a vicces, hanem a szánalmas kategória volt. Nem lennék meglepve, ha kapna pénzbírságot...

Member
    Nagyon gáz volt valóban én is láttam.....
    Viszont én most is raktam élőbe egy Nadal meccsen 3 szett és Almagroban nagy értéket érzek Youzhnyi legyőzése után úgyhogy kis apróval megraktam őket.

Idézet Afro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon gáz volt valóban én is láttam.....
    Viszont én most is raktam élőbe egy Nadal meccsen 3 szett és Almagroban nagy értéket érzek Youzhnyi legyőzése után úgyhogy kis apróval megraktam őket.
    Pouille szerintem sok lesz Niconak, sokkal jobb passzban van a francia. Nadaléknál a 3 szettben látok én is fantáziát, jó hozzáállással játszik Mr. Bunda.

Member
    Pouille szerintem sok lesz Niconak, sokkal jobb passzban van a francia. Nadaléknál a 3 szettben látok én is fantáziát, jó hozzáállással játszik Mr. Bunda.
    Igen most már én is látom ,hogy sok neki a Pouille, de Nadalék meccse jónak néz ki ha csak ki nem kap a spanyol

Idézet Afro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen most már én is látom ,hogy sok neki a Pouille, de Nadalék meccse jónak néz ki ha csak ki nem kap a spanyol
    Kíváncsi vagyok mi sül ki abból a meccsből...Rafa 2.25 most, de nem merem megjátszani, lehet a végén megbánom.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •