Oldal: 13 / 224 ElsőElső ... 311121314152363113 ... UtolsóUtolsó

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Csatlakozott
    2014.06.11
    Hozzászólások
    150
    Nem ő kezeli, de elég közeli barát/rokon viheti az infók alapján. Nekem ez rohadt bicskanyitogató, egy GS győzelem után legyen ekkora arc, ne egy főtábla után.

– Megcsináltad!
    – Meg! Ezért dolgoztam, amióta ütőt vettem a kezembe. Köszönöm mindenkinek!
    – Volt nagy buli?
    – Á, semmi. Még van tovább, hiszen a főtáblán folytatom. Talán egy sör, hogy jobban aludjak, de van még feladatom.
    – De a pályán csak lepörgött előtted életed filmje?
    – Tényleg nem. Jó, persze örülök, de remélem, nem itt a vége.
    – Amikor a meccs előtt beszéltünk, abban állapodtunk meg: úgy kell játszani ma is, mintha challenger-verseny első fordulója lenne.
    – Ja, persze. Ezt könnyű kimondani, de azt hiszem alapvetően teljesült is. Nem izgultam túl.
    – Mi itthon szentül meg voltunk győződve, hogy azé a meccs, akié az első szett.
    – Ezt éreztem én is. Ezért veszettül koncentráltam a tie-breakre az első játszma végén. És tényleg nem felvágva, de megint jól játszottam. Ahogy az első és a második meccsen is.
    – Olvastad a „Na, emberek” című posztot, ami kijött belőlünk (hangsúlyozzuk, nem Marciből – Admin) a győzelmed után?
    – Igen. Lehet, sokan erősnek tartják, de van benne igazság. És nem baj, ha az emberek megismerik a történetet erről az oldalról is.
    – És tudod milyen a magyar? Számol. Te számoltál?
    – Á, a pályán nem. Nem az hajt, hogy mennyit kereshetek. Nem mondom, most így rágondolva nem jártam rosszul. Huszonöt ATP-pont és néhány millió forint. De nem ez lényeg!
    – Változhat az életed?
    – Remélem igen, Szeretnék innentől kezdve mindig főtáblás lenni Grand Slam-versenyen.
    – Tudod, hány éve volt legutóbb magyar GS-főtáblán? És hogy ki?
    – Azt tudtam, hogy Sávolt Attila, az edzőm. Azt pedig azóta nagyon sokat olvastam, hogy tizenhárom éve.
    – Mit szólt hozzá?
    – Azt hiszem, örül neki. De nem az a fajta, aki nagyon kimutatja.
    – Álomellenfél?
    – Nem tudom. Vagy olyan, aki verhető, vagy pedig olyan, akivel a tévébe lehet kerülni. Mondjuk Tsonga.
    – Meddig van szoba foglalva?
    – Előrelátóak voltunk. Szeptember negyedikéig. Úgyhogy még belefér egy-két győzelem. De ha hosszabbítani kell, azt is megoldjuk.