Oldal: 13 / 224 ElsőElső ... 311121314152363113 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cipolla avatara
    Nem ő kezeli, de elég közeli barát/rokon viheti az infók alapján. Nekem ez rohadt bicskanyitogató, egy GS győzelem után legyen ekkora arc, ne egy főtábla után.
    Andersson04 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Felkerült egy ilyen is oda

Interjú Marcival.
    – Megcsináltad!
    – Meg! Ezért dolgoztam, amióta ütőt vettem a kezembe. Köszönöm mindenkinek!
    – Volt nagy buli?
    – Á, semmi. Még van tovább, hiszen a főtáblán folytatom. Talán egy sör, hogy jobban aludjak, de van még feladatom.
    – De a pályán csak lepörgött előtted életed filmje?
    – Tényleg nem. Jó, persze örülök, de remélem, nem itt a vége.
    – Amikor a meccs előtt beszéltünk, abban állapodtunk meg: úgy kell játszani ma is, mintha challenger-verseny első fordulója lenne.
    – Ja, persze. Ezt könnyű kimondani, de azt hiszem alapvetően teljesült is. Nem izgultam túl.
    – Mi itthon szentül meg voltunk győződve, hogy azé a meccs, akié az első szett.
    – Ezt éreztem én is. Ezért veszettül koncentráltam a tie-breakre az első játszma végén. És tényleg nem felvágva, de megint jól játszottam. Ahogy az első és a második meccsen is.
    – Olvastad a „Na, emberek” című posztot, ami kijött belőlünk (hangsúlyozzuk, nem Marciből – Admin) a győzelmed után?
    – Igen. Lehet, sokan erősnek tartják, de van benne igazság. És nem baj, ha az emberek megismerik a történetet erről az oldalról is.
    – És tudod milyen a magyar? Számol. Te számoltál?
    – Á, a pályán nem. Nem az hajt, hogy mennyit kereshetek. Nem mondom, most így rágondolva nem jártam rosszul. Huszonöt ATP-pont és néhány millió forint. De nem ez lényeg!
    – Változhat az életed?
    – Remélem igen, Szeretnék innentől kezdve mindig főtáblás lenni Grand Slam-versenyen.
    – Tudod, hány éve volt legutóbb magyar GS-főtáblán? És hogy ki?
    – Azt tudtam, hogy Sávolt Attila, az edzőm. Azt pedig azóta nagyon sokat olvastam, hogy tizenhárom éve.
    – Mit szólt hozzá?
    – Azt hiszem, örül neki. De nem az a fajta, aki nagyon kimutatja.
    – Álomellenfél?
    – Nem tudom. Vagy olyan, aki verhető, vagy pedig olyan, akivel a tévébe lehet kerülni. Mondjuk Tsonga.
    – Meddig van szoba foglalva?
    – Előrelátóak voltunk. Szeptember negyedikéig. Úgyhogy még belefér egy-két győzelem. De ha hosszabbítani kell, azt is megoldjuk.

Member
    Ez valami mocskosul kínos......

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felkerült egy ilyen is oda

Interjú Marcival.
    – Megcsináltad!
    – Meg! Ezért dolgoztam, amióta ütőt vettem a kezembe. Köszönöm mindenkinek!
    – Volt nagy buli?
    – Á, semmi. Még van tovább, hiszen a főtáblán folytatom. Talán egy sör, hogy jobban aludjak, de van még feladatom.
    – De a pályán csak lepörgött előtted életed filmje?
    – Tényleg nem. Jó, persze örülök, de remélem, nem itt a vége.
    – Amikor a meccs előtt beszéltünk, abban állapodtunk meg: úgy kell játszani ma is, mintha challenger-verseny első fordulója lenne.
    – Ja, persze. Ezt könnyű kimondani, de azt hiszem alapvetően teljesült is. Nem izgultam túl.
    – Mi itthon szentül meg voltunk győződve, hogy azé a meccs, akié az első szett.
    – Ezt éreztem én is. Ezért veszettül koncentráltam a tie-breakre az első játszma végén. És tényleg nem felvágva, de megint jól játszottam. Ahogy az első és a második meccsen is.
    – Olvastad a „Na, emberek” című posztot, ami kijött belőlünk (hangsúlyozzuk, nem Marciből – Admin) a győzelmed után?
    – Igen. Lehet, sokan erősnek tartják, de van benne igazság. És nem baj, ha az emberek megismerik a történetet erről az oldalról is.
    – És tudod milyen a magyar? Számol. Te számoltál?
    – Á, a pályán nem. Nem az hajt, hogy mennyit kereshetek. Nem mondom, most így rágondolva nem jártam rosszul. Huszonöt ATP-pont és néhány millió forint. De nem ez lényeg!
    – Változhat az életed?
    – Remélem igen, Szeretnék innentől kezdve mindig főtáblás lenni Grand Slam-versenyen.
    – Tudod, hány éve volt legutóbb magyar GS-főtáblán? És hogy ki?
    – Azt tudtam, hogy Sávolt Attila, az edzőm. Azt pedig azóta nagyon sokat olvastam, hogy tizenhárom éve.
    – Mit szólt hozzá?
    – Azt hiszem, örül neki. De nem az a fajta, aki nagyon kimutatja.
    – Álomellenfél?
    – Nem tudom. Vagy olyan, aki verhető, vagy pedig olyan, akivel a tévébe lehet kerülni. Mondjuk Tsonga.
    – Meddig van szoba foglalva?
    – Előrelátóak voltunk. Szeptember negyedikéig. Úgyhogy még belefér egy-két győzelem. De ha hosszabbítani kell, azt is megoldjuk.

Mr. Troicki alkotott már megint...

Senior Member Andersson04 avatara
    Djokovicnak ma lehet problémája Vesellyel?

Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Djokovicnak ma lehet problémája Vesellyel?
    Nem. Monte-Carlóban kegyetlenül dekoncentráltan játszott Djoko, Vesely pörgetései is jobban érvényesültek salakon. Nem is lehet túl fit a cseh, elég kemény meccsen van túl. Ha Djoko segít neki, akkor max foghat egy szettet, de inkább 3-0-át mondanék erre a meccsre. Aztán lehet nem lesz igazam

Junior Member
    Igy par kor elteltevel, szerintetek meg mindig sotet kinyerheti a ferfiaknal es a noknel a us open-t ? lejohet a ket nagy gyozelme Djokovic / Serena ? Melyiket erzitek biztosra vagy nem erdemes kozepes tettel tenni valamelyikojuket meg ?

Zverev szerepel a sencseni torna főtábláján, ami azért érdekes, mert ma játszik döntőt Szentpéterváron. Onnan simán 10+ óra a repülőút Kína keleti felére, még ha szerdára teszik a meccsét, akkor sem valószínű, hogy túl friss lesz, plusz a jetlag. Nishioka 3.25-ért így vállalható, nem lepődnék meg, ha 3 alá esne az oddsa kezdésre. De az is benne van, hogy Zverev visszalép...
    Andersson04 likes this.

A lányoknál múlt héten tornát nyert Wozniacki, Tsurenkot és Arruabarrena, illetve döntőzött Jankovic, Niculescu és Osaka.

Wozniacki ma Stosurral tolja, míg a párosban tornát nyerő Strycova Erranival. Tokióból utazták át Wuhanba, ami nem egy hosszú út, de inkább ellenük tennék, mint rájuk.

Tsurenko holnap fog játszani Tashkentben. Az már érdekesebb, egy jó 10+ órás repülőút, és a Jankovic elleni döntőt követően azt nyilatkozta, hogy a 2. szettben érezte, hogy kicsit fáradt. Rodinától kikapott Wimbledonban, szerintem ez simán megismétlődhet most is.

Épp most kezdődik a Smith-Arevalo meccs. Smith 6-1, 6-1-re verte múlt héten Arevalót, de nem lehet pontos eredményre fogadni beten, érdekes hogy csak erre a meccsre nem tették ki ezt a piacot...tudnak valamit vagy megint sima lesz?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •