Oldal: 123 / 165 ElsőElső ... 2373113121122123124125133 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.221 - 1.230 (1643) összesen
Like Tree298Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member
    Ugyaninnen holnap dèlelőttre 2 fiatal hazai francia:
    Elliot Bencherich, meg Calvin Hemery.
    1,50 illetve 1,60 körül adjàk őket.
    Esetleg mèg innen Gregory Barrere, ő 1,70körül megy, bàr ez kicsit necces Polansky ellen, de a kanadai nincs jo formàban.
    -Heilbronnból Otte, ez is 1,50körüli,holnap dèlelőtt.
    -Samarkandbol Luka Vanni, ez holnap kora reggeli.
    -Busanbol meg John Patrick Smith, ez hajnali.

RA7
    RA7 nem elérhető
    Senior Member RA7 avatara
    Idézet RA7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dimitrov - Nishikori 22,5 over 1,95ért vagy Nishikori 2:1es győzelme 4,04ért jól fizet
    6:7 7:5 6:4 dupla győzelem

Senior Member
    Holnap màr csütörtök, jönnek a nyolcaddöntők, egyre nehezebbek a meccsek, ugyhogy "menekülő" gyanànt 2 Itf tornàról nèztem valamit, hölgyek.
    -Saint Gaudens, France, 60ezres salak:A 16 között a holland Richel Hogenkamp a görög Grammatikopuloval meccsel.
    A holland tavaly megnyerte a tornàt, Ahn Cristie-vel jàtszotta a finàlèt, majd utàna a Garossra is felkvalizta magàt, 3 selejtezőskört sikerrel abszolvàlt ott, sőt ment egy főtàblàs kört is ott, a 2.körben esett ki a belga Mertends ellen.
    Tavaly remek 26/6-os salakmèrleget produkàlt.
    A görög ellen 3-1 a mèrlege.
    Szerintem nyerhet most is, odds:1,60 körül.

-Trnavàban, Slowakei pedig egy 100ezres salakos Itf-et bonyolitanak, itt a 16között a paraguayi Veronika Royg Cepede, ès a kvaliból felkerült 602.lengyel,Maja Chwalinska meccselnek.
    Cepede remekül szerepelt tavaly itt, finàlèt jàtszott Vondrusovàval, majd ment a Garossra, ahol verte Safarovàt, Pavjut, Dukue Marinot, a 16között kapott ki Pliskovàtol.
    Szerintem nyerhet itt, odds:1,50körül.

Senior Member
    Jobban megnèzve a meccseket, Wta-ból Anette Kontaveit kapcsàn az utobbi időben jó pàr sikeres tipp volt, egy olyat megkockàztatok, hogy megveri Venuszt.
    Ami tàn nem is nagy kockàztatàs, hisz bitang nagy formàban van.
    Màr tavaly is egy nagyon markàns, 16/6-os salakos mèrleget produkàlt, most eddig 7/3-a van.
    Verte Venuszt múlt hèten 3 szettben Madridban.
    Ennek előtte tavaly a French Openen, a Chatrieren taliztak salakon, ott 7-6,7-6-ra Venusz nyert.
    Megszenvedett Venusz itt az 1.körben màr Elina Vesznyina legyőzèsèvel is, 3-ban verte.
    Esetleg jó lehet erre a meccsre a Kontaveit szett is, ahol van ilyen, kevesebb oddsèrt.

-A Lisszaboni chalengerről Domingues Joao is jó lehet egy szettre Auger Alliassime ellen

Member
    Szia Peti,

Köszi szépen a tippeket. Én is átnézem majd őket.

Én inkább az ismertebb játékosok felé húzok még ha tényleg egyre nehezebb megtippelni egy-egy meccs kimenetelét.

Néztem délelőtt a Kasatkina-Svitolina meccset. Nagyon érdekes a női tenisz. Kasatkina adott egy 6-0-át az első szettben majd ezzel együtt is simán kiesett...

Ostapenko sem kezdett jól de ő is simán fordítani fog Konta ellen.
    Halep Wakoverrel lépett tovább.

Kontaveit nálam is eléggé Value. Jó formában van ha 2 szettben nem is háromban verheti Venust.

Amiben talán még látok értéket az Wozniacki. Sevastova is jó formában van de a Dánt erősebbnek érzem.

ATP: Bendene nálam szettet fog a spanyol ellen. Jó formában van és még nem kapott ki három találkozójuk alkalmával a spanyoltól.
    Tegnap Andersont is az első szettben simán verte persze később Anderson fel is adta.

Del Potro érdekes még. Relatíve magas az odds rá. Goffin jól játszik és Checchinatot igazából simán két szettben kellett volna vernie de az első szettet leadta 5-1!-ről.... Úgy ,h ő szervált volna. Utána szépen visszajött és meg is nyerte a meccset. Del Potro keményebben megizzadt az első szettben a görög Tzitzipas ellen de sikerült hozni. A második már formalítás volt. Jól mozgott az Argentin így ő benne látok értéket.

Cilic veszélyes lehet. Nem vagyok benne biztos,hogy sikerül a Franciát legyűrnie. Paire jól szokott szerepelni itt és már két komoly skalpot is begyűjtött Rómában. Cilic hátrányból jött vissza Harrison ellen és nyert. De egyelőre közel sem lehengerlő a játéka.

Én Nishitől tjutást várok. Lehet nem tudja hozni két szettben de háromban majdnem biztos vagyok benne. A német hatalmas küzdő. Rengetegszer jön vissza vert helyzetből így könnyű meccsnek nem ígérkezik. Dimitrov ellen óriási csatát nyert meg a Japán így szerintem önbizalommal telve jön majd.

Djoko szinten szerintem továbbmegy.

Érdekes lehet még Zverev Edmund meccs. Szerintem szettet elhozhat Kyle. De ez tényleg csap egy gondolat. A Német iszonyat jó formában játszik bár az előző meccsén az első szettben keméynen megizzadt. Talán az egész Madridi tornán nem tudták ennyire megszorongatni mint az olasz tnap.

Member
    Ki mit gondol mára ?

RA7
    RA7 nem elérhető
    A szokásos 2:1es Ostapenko győzelmet akartam mára de lekéstem így nem éreztem fairnek beírni, helyette a Bedene - Carreno Busta meccset raktam 3 szettre, ami vesztes lesz nagyon úgy néz ki...:/

Member
    Bendenet én is csúnyán benéztem.... Kicsit több ellenállásra számítottam tőle. 1 szettben megremegett amikor visszajöhetett volna a meccsbe. A 2. szett meg katasztrófa. Teljesen gyenge ma fejben a srác.

Member
    Mára Nishikori -Kohli meccsre mit tippelsz ?

Tegnap nagyon érezted Nishi meccsét

RA7
    RA7 nem elérhető
    Idézet stbm93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mára Nishikori -Kohli meccsre mit tippelsz ?

Tegnap nagyon érezted Nishi meccsét
    2:0 Nishikori ezen gondolkodtam, de elvetettem. Ki tudja mennyit vett ki a Japánból a tegnapi, a német is képes egy szettre bőven.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •