Oldal: 113 / 224 ElsőElső ... 1363103111112113114115123163213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.121 - 1.130 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Member
    Nagyon jó kérdés én is néztem. Benne van,hogy nem erőlteti ezt a tornát most. Legutóbb elődöntőig menetelt.

Mára kinek mi a tippje ?
    Peti valami jó kis tipp mára ?

Member
    Djokovicot nézegettem. Nem nagy az odds de elég jó formában volt Nishikori ellen. Látszott,hogy akart.
    Edmund mondjuk nem volt rossz az első körben de Djoko szerintem behúzhatja jó eséllyel.

Senior Member
    Hàt ahogy nèztem múlt hèten Isztambulban az Atp tornàn elődöntőig ment, ugyhogy inkàbb nyűg ez neki.
    Ahogy àll a meccs, az is ezt mutatja.

Senior Member
    Sziasztok!
    Noha tegnap Gaske megtrèfàlt(jó formàban volt, de Lajovics sem vèletlen verhette meg annak előtte Hacsanovot, szóval jobban àt kellett volna gondolni), a többi gondolat jött szèpen, a hajnali kóreai challengerről is Mc donald meg Purcell Max.

Szerintem ma Saroltàval megyek, szerintem gèm hendivel, de lehet a 2-0-t is megpróbàlom.
    Úraktól nèztem egy olyat Madridból:Albert Ramos Vignolas-Pablo Cuevas meccs, kora dèlutàn vivjàk, màsfeles körüli az odds az uruquayira.
    Tavaly ő itt elődöntőt vivott, ugyhogy megvèdendő pontjai vannak, addig valahogy el kène evickèlnie, ha nem akar pontokat vesziteni.
    Ha megnèzem a salakos teljesitmènyèt mostanàban, olyanoktol kapott ki, mondjuk:Verdasco, Mannarino, akiktől ki lehet kapni salakon.
    Összessègèben jól jàtszik ő salakon.
    Tegnap belenèztem picit a Jack Sock elleni 1.fordulós meccsèbe, elvitte az 1.szettet tie breakkel az amcsi, de utàna meg tudta forditani 6-4-el,a 3.szett pedig egy 6-0-às bicikli lett neki.
    Illetve annak előtte hètfői nap pàrost is jàtszott màr,az egy jó bemelegitès lehetett neki a szinglire, Granollerssel az oldalàn legyőztèk a Thiem, Del Potro duót(no az egy èrdekes pàros volt, igazàbol szerintem marketingszempontokból àlltak össze, a törpe meg az óriàs, amolyan úri móka alapon)
    Cuevas azèrt pàrosban is egy remek jàtèkos.
    A balkezes spanyol ARV is összessègèben egy remek salakos, egy igazi pióca, aki ellen mindenkinek nehèz, mindenki megküzd vele.
    Azt nèztem, itt Madridban nem megy neki, tavaly is kiesett 1.körben,de koràbban sem tudott itt 2.körnèl tovàbb menni.
    Idèn eddig nem túl meggyőző salakon, kapott màr ki Alexei Vatutintól, Tsitsipastol, Delbonisztol, vagy Kohlschreibertől.
    Maga a h2h is 6-1 Pablo javàra, mèg 15-ben,pont 3 ève itt, Madridban tudta verni Vignolasz Kuevasz, de mellette 6 darab Pablo siker.

Senior Member
    Cuevas, Halep,Sharapova, triora mit szoltok?

Senior Member
    Nah előző hozzá szolast nem is láttam, majdnem egyszerre írtuk ugyan azt????

Senior Member
    Sarapovàrol irtam itt tegnap, vissza tudod keresni.
    Tavaly mondjuk csak 2.körig ment itt, szóval csupàn azt kell vèdenie, de règebben jó volt ő itt, 15-ben elődöntő, 14-ben nyerte ezt a tornàt, Halepet verte a döntőben, majd annak utàna megnyerte a Garosst is, ott szintèn Halepet verte.
    Most itt eddig 2 jó romàn salakost vert meg, Begut ès Buzarnescut, utobbi vasàrnap Pràgàban döntőt jàtszott, szorongatta ott is Kvitovàt, szettet is nyert ellene.
    Sarapovàban van egy kis kockàzat szerintem, de èn szerintem megprobàlom.

Halep óriàsi mèszàrszèket rendezett mind Makarova, mind Mertens ellen, utobbi mondjuk tornàt nyert múlt hèten Rabatban.
    Szerintem a romàn màr most itt azt akarja mutatni, hogy dominàlni akarja a salakszezont.
    Kicsi az odds rà, gèm hendivel lehet kapni rà több oddsot, vagy esetleg 2-0..(bàr aztàn arra sem adnak lehet 1,3-1,4-nèl több oddsot, mint Nadal esetèben szoktàk)

Senior Member
    Raonics lehet mèg jó Shapovalov ellen(mondjuk ez holnapi meccs)
    Odds:1,36 per pillanat rà, gèm hendivel többet èr.
    Vagy a 2-0...Az 1,83-as odds.
    A kanadai tegnap verte az egyre jobban magàra talàlo bolgàr Dimitrovot, az 1.körös meccsèből az argentin Kicker ellen picit làttam, ott jól jàtszott, jól èrzi szerintem magàt ezen a magaslati tornàn, szervài is èrvènyesültek.

Senior Member
    Aix en Provence csellórol szerintem a brazil Monteiro nyerhet Bradley Klahn ellen, odds:1,33(ez ma de. 11-es meccs)
    Ugyaninnen a nèmet Otte az osztràk Ofi ellen(ez holnapi), erre jobb odds van, 1,65 körül.
    Monteiro ès Otte jàtszottak pàrost is itt, azokat is nyertèk
    Esetleg mèg Andreozzi innen, itt 1,36 az odds(ez is mai)
    Mondjuk neki màr tegnap is kicsit rezgett a lèc Albot ellen, ettől picit tartok.

Member
    Hali, Mai napra jo lehet Halep,Cuevas,Monteiro,Djere Laci. Nagyobb szorzok kozul Kohlschreiber,(1 hete verte Bautistat,akit neztem tegnap es nagyon szenvedett,Kohli pedig Döntözött elozo heten,de nem faradt, siman verte Sugitat,es a gyorsabb salak is neki kedvez, nem a pusher Bautistanak.Garcia is nyerhet velemenyem szerint,Mayer -Verda over,Wozniacki over, Kontaveit pedig hozhat egy szettet Kvitova ellen.GL!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •