Oldal: 102 / 223 ElsőElső ... 25292100101102103104112152202 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.011 - 1.020 (2224) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member
    Holnapi napra Münchenből nèztem a Struff-Maden meccset.
    Nèmet belharc.
    Ha górcső alà vesszük Jahn Lenard idei salakos teljesitmènyèt, Monte Carloban verte a japàn Szugitàt, a salakon jol jàtszo olasz Fabio Fogninit ès az elődöntőig menetelő Alex Zverevtől kapott ki.
    Jött a Kopaszi gàtra, itt megverte az èszt Jürgen Zoppot, a kazah Bublikot, csak a győztes Marco Csekkinato verte.
    Majd itt a nèmet tornàn Daniel Masur legyőzèsèvel kezdett, szerintem ez rendben.
    Maden ugy jutott a pesti tornàn főtàblàra, hogy visszalèpett valaki, hisz megverte a kvaliban az olasz Sonego.
    A főtàblàn aztàn Marcinkat verte, abszolut a mi fiunknak àllt a meccs, azonban a lassu salak nem feküdt Fucsonak, nem tudott korrektül tàmadni, Maden megforditotta.
    Ezen kivül a szintèn nèmet Max Marterert verte.
    A finàlèt jàtszo John Millmann jelentette szàmàra a vègàllomàst.
    Itt a japàn Szugita elleni sikerrel kezdett.
    Struffot èn ebben a pàrositàsban erősebbnek èrzem.

Senior Member
    Tenisz underdogokat szoktam pakolgatni több-kevesebb sikerrel.Mára ezeket gondoltam:

Cecchinato-Fucso
    Fucso win(2.2)
    Az olasz nagy menetelésben Fognini ellen nagyon jó volt de ott már maszírozták a combját,ideje hogy elfáradjon,míg Marci Pellat leverte,ez remélhetőleg sokat dob rajta.
    Zhang-Paolini
    Paolini win(2.3)
    Nagyot megy az olasz kétszer is dogként nyert,jól játszik,ma is nyerhet
    Krunic-Badosa
    Badosa win(3.5)
    Nem igazán ismerem a spanyolt de belenéztem most két meccsébe is és egész jó volt,Krunic meg teljesen kiszámíthatatlan mikor megy el a kedve a tenisztől
    Vélemények?

Member
    Idézet msafin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tenisz underdogokat szoktam pakolgatni több-kevesebb sikerrel.Mára ezeket gondoltam:

Cecchinato-Fucso
    Fucso win(2.2)
    Az olasz nagy menetelésben Fognini ellen nagyon jó volt de ott már maszírozták a combját,ideje hogy elfáradjon,míg Marci Pellat leverte,ez remélhetőleg sokat dob rajta.
    Zhang-Paolini
    Paolini win(2.3)
    Nagyot megy az olasz kétszer is dogként nyert,jól játszik,ma is nyerhet
    Krunic-Badosa
    Badosa win(3.5)
    Nem igazán ismerem a spanyolt de belenéztem most két meccsébe is és egész jó volt,Krunic meg teljesen kiszámíthatatlan mikor megy el a kedve a tenisztől
    Vélemények?
    Cecchinatót nem mernék veretni, bármennyire is fáradt. A többi viszont logikus, jó tippnek tűnik

Hajrá!
    msafin likes this.

Senior Member
    Tegnap sajnos csak Marci hozta a dog győzelmet.Mára ezeket gondoltam:
    Dutra-Daniel
    Daniel win(2.3)
    Ez nagyon ki-ki meccsnek tűnik,két szép győzelmet már aratott a japán,Dutra azért nem olyan nagyágyú hogy ne tudja megverni
    Chung-Klizan
    Klizan win vagy/és szett(2.9 és 1.7)
    A szlovák nagy formában igazi salakmenő,nem szokott megijedni senkitől,Chung keveset játszik salakon,tavaly ugyanitt játszottak,Chung nyert(6-4-3-6,6-2),most ha nem nagyon fáradt még el Klizan akkor talán nyerhet is.
    Szasa Zverev-Struff
    Struff szett és/vagy 2.5 szett over(2 és 2.75)
    Két hazai játékos,4-ből 4 szer verte Szasa,de JLS kétszer is döntő szettre vitte a meccset.Tavaly ugyanitt 3-6,7-6,7-6 Zverevnek,aki már Hanfman ellen is 3 szettest nyomott.
    Marciban is bízom hogy nyer tegnap szépen játszott,(1.9)
    Még Jarry tetszik 3.15 körül vagy szett győzelemmel,este játszik majd lehet még őt bepróbálom,PCB ellen
    Vélemények?

Senior Member Cesc18 avatara
    Tegnap sajnos csak Marci hozta a dog győzelmet.Mára ezeket gondoltam:
    Dutra-Daniel
    Daniel win(2.3)
    Ez nagyon ki-ki meccsnek tűnik,két szép győzelmet már aratott a japán,Dutra azért nem olyan nagyágyú hogy ne tudja megverni
    Chung-Klizan
    Klizan win vagy/és szett(2.9 és 1.7)
    A szlovák nagy formában igazi salakmenő,nem szokott megijedni senkitől,Chung keveset játszik salakon,tavaly ugyanitt játszottak,Chung nyert(6-4-3-6,6-2),most ha nem nagyon fáradt még el Klizan akkor talán nyerhet is.
    Szasa Zverev-Struff
    Struff szett és/vagy 2.5 szett over(2 és 2.75)
    Két hazai játékos,4-ből 4 szer verte Szasa,de JLS kétszer is döntő szettre vitte a meccset.Tavaly ugyanitt 3-6,7-6,7-6 Zverevnek,aki már Hanfman ellen is 3 szettest nyomott.
    Marciban is bízom hogy nyer tegnap szépen játszott,(1.9)
    Még Jarry tetszik 3.15 körül vagy szett győzelemmel,este játszik majd lehet még őt bepróbálom,PCB ellen
    Vélemények?
    Visszafelé haladva.

Jarry szerintem is priban lesz PCB-vel, de inkább +1.5-tel húznám (@1.90), mert a spanyolnak nagyon megy ezen a helyszínen.

Struffot is inkább +1.5-tel tolnám (@2.13), mentálisan Zverev az erősebb, viszont játékban most iszonyat hullámzó, ami nyilván annak is köszönhető, hogy Ferrero óta nincs komoly edző mellette. Over és Struff +1.5

Klizan is jó lehet, de azt a meccset nem annyira érzem. Chung tud fal lenni, Klizan meg elcsapkodni. Nálam nobet, de ettől függetlenül kicsit sem lepne meg, ha a szlovák menne tovább.

Daniel simán jó lehet, Dutra-Silva ha jól tudom akkor 15+ éves karrierje alatt ATP-tornán soha nem tudott zsinórban 3 meccset nyerni.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszafelé haladva.

Jarry szerintem is priban lesz PCB-vel, de inkább +1.5-tel húznám (@1.90), mert a spanyolnak nagyon megy ezen a helyszínen.

Struffot is inkább +1.5-tel tolnám (@2.13), mentálisan Zverev az erősebb, viszont játékban most iszonyat hullámzó, ami nyilván annak is köszönhető, hogy Ferrero óta nincs komoly edző mellette. Over és Struff +1.5

Klizan is jó lehet, de azt a meccset nem annyira érzem. Chung tud fal lenni, Klizan meg elcsapkodni. Nálam nobet, de ettől függetlenül kicsit sem lepne meg, ha a szlovák menne tovább.

Daniel simán jó lehet, Dutra-Silva ha jól tudom akkor 15+ éves karrierje alatt ATP-tornán soha nem tudott zsinórban 3 meccset nyerni.
    Köszönöm,akkor Jarrynál marad a szetthendi,Strufféknál maradok a 2.5 szett felett,az jobban fizet,Daniel win,viszont Klizant csak megpróbálom mind szettnyerésre,mind sima winre kisebb téttel.
    Marciról mit gondolsz? Elég jó volt tegnap,Marterer megcsapta a törpét de amit láttam a meccsből ott a törpe volt gyenge.
    Mások véleményét is várom.

Junior Member
    15+ éve nem nyert 3-at ? szeretem az ilyen statokat köszi
    Stollár Fanny párosában lehet még érték 2.20 körül

Senior Member Cesc18 avatara
    Köszönöm,akkor Jarrynál marad a szetthendi,Strufféknál maradok a 2.5 szett felett,az jobban fizet,Daniel win,viszont Klizant csak megpróbálom mind szettnyerésre,mind sima winre kisebb téttel.
    Marciról mit gondolsz? Elég jó volt tegnap,Marterer megcsapta a törpét de amit láttam a meccsből ott a törpe volt gyenge.
    Mások véleményét is várom.
    Ezt gondolom
    https://www.hatharom.com/2018/05/04/...ovics-meccsere

De amúgy igen, nem akkora súlyú győzelem Martereré, Schwartzi nincs mostanság jó formában.

Idézet Broker007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    15+ éve nem nyert 3-at ? szeretem az ilyen statokat köszi
    Stollár Fanny párosában lehet még érték 2.20 körül
    Néha kíváncsiságból megnézek ilyeneket.
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2018.05.04 09:27

Senior Member
    Sziasztok!
    Madrid ma elkezd selejtezni, hölgyek.
    Van 1-2nèv,ami tetszik.
    Mindjàrt itt van dèli 12-es kezdèssel a lengyel Magda Linette ès a 98-as,19èves amerikai Kenin Szofi meccse.
    Követtem màr tavaly is illetve annak előtte az amcsit alsobb szinteken, s nyertem is vele szèpen, màr a 92.a listàn.
    A lengyel Linette sosem volt jó salakon, nem is azon jàtssza a meccseit többnyire, idèn 5 meccset vivott ezen a boritàson, 2 meccset nyert, "fucking nobody" - kat vert meg(ahogy a jó Muguruza hasznàlta Babos Timire)....
    3veresèg:Liu Clare, Jakupovics ès legutobb a szlovèn Tamara Zidancsek ellen, Rabat 1.körèben.
    Noha az eddigi egyetlen egymàs elleni meccsüket Linette nyerte 2017Indian Wels, kemènyen, esèlyesebb szerintem itt Szofi, s az oddskiosztàs alapjàn az irodàk is igy làtjàk, őt veszik esèlyesebbnek.

Senior Member
    Szintèn Madrid, szintèn női kvali, 17óra.
    Szintèn egy 98-as,19èves,feltörekvő,126.amcsi,Caro Dolehide meccsel Beathanie Matrek-al.
    Carot is követtem alsobb szinteken ès nyertem is vele sokat, gyönyörűszèp előretörèst mutat ő is.
    Noha múlt hèten kikapott Rabatban mindjàrt az 1.forduloban Ferro Fiona ellen, összessègèben jo a formàja, annak előtte megnyert egy 60ezres salakost Indian Harbourben.
    Mattek sèrülèsek miatt csupàn 3 meccset vivott idèn, jelentős meccshiànnyal küzd tehàt, 1meccs kemènyen, Miamiban a francia Alize Cornet verte, 2veresèg salakon, Charlestonban a szürke salakon a szerb Alexandra Krunics, Rabatban pedig a tajvani Hsieh verte 1.körben.
    Itt is az ifju amcsi fele lehet èrdemes menni.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •