Oldal: 100 / 222 ElsőElső ... 50909899100101102110150200 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 991 - 1.000 (2217) összesen
Like Tree432Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member
    Sziasztok! 2challenger tippet hoztam màra, amit ajànlok:
    -a Tallahasee challengeren Rubin Noah győzelme, nagy formàban van, odds:1,65 körül.
    -a Leon challengeren pedig Christofer Eubanks győzelme nagyjàbol ugyanilyen oddson.

Senior Member
    Egy Estorili kvalis meccset is kinèztem.
    Eredetileg 14:30-kor jàtszottàk volna, de eső miatt àllnak a meccsek igy ez a meccs is kèsőbb kezd.
    Alexander Bublik ès a spanyol Lara Ojeda meccsèről van szó.
    A kazah fiu nem sokat jàtszik salakon ès nem is erőssège, a hèten a pesti 250-esen jàtszott, az 1.körben az üzbèg Gyenyisz Isztyonin nagy nehezen megverte, de aztàn a 2.körben a nèmet Jahn Lenard Struff ellen csúnyàn kikapott, 6-1,6-4-re,làttam abbol a meccsből picit, hàt maccsa nem volt a kazahnak. Igy jön ide.
    Ojeda, mint minden spanyol szereti a napfènyt ès a salakot, meccsei nagy rèszèt azon vivja.
    Múlt hèten Barcelonàban versenyzett.
    1,65 körül az oddsa, esèlyesebbnek vèlem őt.
    Marton2020 likes this.

Junior Member
    Tisztelettel kérdezem, hogy az ihletett formában játszó Tsitsispas jó lehet egy szettre vagy Nadal őt is eltörli a föld színéről salakon?

Senior Member
    Tisztelettel vàlaszolok, nem nagyon làttam ebből a barcelonai tornàbol semmit, az eredmenyek alapjàn a görög jó, bàr vàrhato volt előbb utobb valami komoly eredmènyt is produkàl, igazàbol màr tavaly nyáron is bontogatta a szàrnyait.
    Hàt egy Nadal ellen salakon ennek ellenère nem hinnèm, hogy penne valamire is esèlye.

Senior Member
    Holnap, azaz vasàrnap dèlelőttre nèztem egy meccset a Müncheni salak kvali 2.fordulojàbol.
    Dennis Novak es Dustin Brown meccselnek.
    Novak a tavalyi èvben szinte csak salakon jàtszott ès elèg jo eredmènyeket szàllitott ott.
    A raszta "nèmet" Brown nem igazàn mozog otthonosan salakon.
    Ugy tudott a kvali 1.körèből tovàbbmenni, hogy Mathias Bachinger helyett Kevin Krawietzzel meccselt.
    Novak az èszt Zoppot verte.
    Egy meccsük van a múltbol, 16januar,Aus Open kvali, ott 6-3,6-3-ra Novak nyert.
    Most is őt èrzem esèlyesebbnek.

Senior Member
    Sziasztok! Kellemes hosszú hètvègèt!
    Mai napra vonatkozolag màr irtam pàr tippet, kicsit a holnap kezdődő müncheni salaktornàra előretekintek.
    Mindjàrt egy magyar vonatkozàs, Fucsovics 1.körös meccse az argentin Pejja ellen.
    Nem szeretek magyar ellen fogadni, de tèny, hogy Màrtonunk nincs túl jó formàban, màrcius közepe óta nem nyert meccset, salakon mindhàrom meccsèt elvesztette.
    Legutobb a hazai rendezèsű tornàn a Kopaszi gàton kapott ki Maden Yannicktol egy agyonnyert meccset forditott meg az ellenfèl. Marcinak ott nagyon nem feküdt a nagyon lassu salak.
    Az argentin Pejja viszont egy igazi agyaggalamb, ugyhogy ez a müncheni meccs neki àllhat, az oddsokat is ugy adjàk.
    Noha tavaly nyàron braunschweigben, ahol döntőbe ment Marci megverte 2-1-re Pejjàt, formàja nem túl biztato most.

-A màr emlitett Maden meccse a màsik amit kinèztem onnan, a japàn Szugita ellen.
    Hazai pàlya a nèmetnek, nincs rossz formàban, 7eddigi salakos meccsèből 4-et megnyert.
    Megverte a pesti tornàn Fucsovicsot, Marterert is, az osztràk Ofit is.
    Szugita alig jàtszik salakon, idei 2 meccsèt ott elvesztette.
    De összessègèben februàr utolso napjàn tudott meccset nyerni Dubàjban.

Senior Member
    Ami mèg szimpi nekem a holnap kezdődő müncheni tornàról, az Kohli sikere 1,50körüli oddson a Doktor ellen.
    Filipnek kedves ez a torna, noha tavaly a 16 között kiesett az argentin Horacio Zeballos ellenèben, 2007-ben,12-ben,17-ben nyerte.
    13-ban ès 15-ben finalista volt.
    Hallèban ès Düsseldorfban(14ès 16)nèmet földön(igaz egyik sem salak volt) 2-szer legyőzte màr a Doktort.

Senior Member
    A hölgyeknèl a holnap kezdődő Pràgai tornàn, egy pocsèk formàban lèvő ès abszolut nem salakos Heather Watson meccsel az 1.forduloban a remek formàban lèvő ès abszolut salakos szlovàk Smiedlovàval.

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    Szia nemethpe! Igen, látom és olvasom, amit írtál, viszont nem értek a teniszhez, ezért kérdezem, hogy úgy érzed érdemes pakolni Fucsó ellen? Köszönöm!

Senior Member
    Igen, èrdemes lehet. Nincs jó formàban finoman fogalmazva.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •