Oldal: 10 / 224 ElsőElső ... 891011122060110 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Kíváncsi vagyok erre a Bertens/Rojer vegyespárosra. Előbbi először fog játszani vegyesben, de szerintem azért, mert ők Rióban is talán indulni fognak. Egyébként Bertensből egy jó vegyes játékos lehet, mert hatalmas ütőereje van, ami itt elég fontos, női párosban pedig bizonyította már, hogy van érzéke a pároshoz. Rojer meg klasszis játékos, vegyesben Garros győzelme van, férfi párosoknál meg Wimbi tavalyról. Ostapenko és Marach lesz az ellenfelük, őket gyengébbnek tartom. Ostapenko egyesben éppen Bertenstől kapott ki sima kettőben. Marach sem tartozik a legerősebbek közé vegyesben. Szóval én azt mondom megéri a hollandokra tenni, annak ellenére, hogy ez lesz az első meccsük @ 1.57

Senior Member Cipolla avatara
    Kyrgios is kezd a bohóc kategóriába válni: "Hogy őszinte legyek, amikor a mérkőzés reggelén felkeltem, nekiálltam játszani a számítógépemen. Ez a legjobb módja a felkészülésnek? Nem tudom, de jól szórakoztam”
    Ezeknek az ausztráloknak van baj fejben bőven

Cibulkova érdekes szituban, szombaton lesz az esküvője. Azért választotta ezt az időpontot, mert nem gondolta, hogy lesz bármi esélye Wimbledonban Azt nyilatkozta, ha legyőzi ma Vesninát, akkor eltolják az esküvőt. Nagyon kíváncsi leszek ennek fényében a negyeddöntőjére.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cibulkova érdekes szituban, szombaton lesz az esküvője. Azért választotta ezt az időpontot, mert nem gondolta, hogy lesz bármi esélye Wimbledonban Azt nyilatkozta, ha legyőzi ma Vesninát, akkor eltolják az esküvőt. Nagyon kíváncsi leszek ennek fényében a negyeddöntőjére.
    Szerinted ez bármit is befolyásol?

Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted ez bármit is befolyásol?
    Most egy esküvőt átrakni, meg tegnap élete legnagyobb meccsét nyerte meg (saját bevallása szerint), fizikálisan az borzasztó kemény volt, megkergették egymást rendesen Radwával, mentálisan sem volt egyszerű. Lehet ma, ha olyan helyzetbe kerül akkor könnyebben megadja magát, tudván így is nagyot teljesített és akkor nincs macera az esküvővel sem. Meglátjuk, de nálam alapból nincs ekkora különbség köztük, szóval így is úgyis megéri Vesninával tartani.
    zoekkent and Lori01 like this.

Junior Member
    Raonic berdych murray 3 as holnapra ???

Hát ez nagyon sima volt
    Lori01 likes this.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez nagyon sima volt
    Szép tipp volt, én nem mertem

Idézet traSh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Raonic berdych murray 3 as holnapra ???
    Berdych és Murray szerintem megoldja, Raonicban nem vagyok biztos. Ott jó eséllyel tb-k lesznek, ami meg aztán eldőlhet ide is oda is...inkább tedd mellé Babosékat.

1.70-nel dobták ki Fedet Rao ellen, ami még úgyis elég durva, hogy a svájci a szakadék széléről táncolt vissza Cilic ellen. Aki bízik Fedben gyorsan csapjon le erre, mert szerintem esni fog holnapra (én nem teszem).

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •