Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Tenisz-tippek #November

Senior Member Cesc18 avatara

Tenisz-tippek #November

Ide jöhetnek a novemberi tippek.

Peya/Soares duóra kíváncsi leszek, párosoknál még 1 hely kiadó a vb-re, kicsi a lemaradásuk és Bázelben is megrázták magukat. Fleming és Andy Murray ellen kezdenek. Murray csak a DK-döntő miatt vállalta a párost, jól jön neki egy kis edzés, hiszen ott a két egyéni mellett párosban is lesz fellépése. Illene azért Peyáéknak ezt behúzni, de nem fizet annyira jól (1.50).

Öhm, Troicki underdog volt? ...

Peyáék 6-2, 6-2...nagyon beindultak.

Senior Member
    Egyszerű rá fogadni Lopezt is elkaphatja, amúgy a múltkor rájöttem egy alapból pofon egyszerű dologra, mégpedig, hogy csak úgy tud bundázni, ha favorit, tehát nem kérheti meg a "haverjait", hogy most rakjatok rám,mert elkapom wawrinkát. Viszont underdogként oda fogja magát rendesen tenni, mert kellenek neki a pontok, hogy majd ilyen radu albotok ellen, ahol masszív favorit dőlhessen a lé.
    Márciustól a "furcsa" meccsei
    Indian Wells első kör Ramos 4.5+
    Bukarest első kör Gimeno-Traver 2.7+
    Két füves döntő után Nottingham első kör Stakhovsky 2.5+
    Washington első Groth 2.6+
    Montreal első Youzhny 3.2+
    Cincinnati első Fish 5.5+
    Winston-Salem első Jaziri 3+
    Kuala Lumpur első Albot 3.5+
    Pekingben verte Raonicot... utána Lutól kikapott 2.4
    Moszkva...Bázel... és itt vagyunk jó kis fél éve volt

Szerintem Wimbledon óta bundázik, addig semmi probléma nem volt a játékával, szépen feljött a ranglistán a legjobbak közé. Most Stakho-tól pl füvön kilehet kapni, főleg hogy előtte két hetet végigtolt. Washingtontól kezdve lett hobbija a városnézés Youhny ellen azt hiszem nem volt stream, Fish ellen viszont igen, és ott nem volt kérdés, hogy leadja azt a meccset. Emlékszek a digi kommentátorának is nehezére esett, hogy ne mondja ki, hogy Viktor barátunk bundázik...US Open megint jól fizetett, meg New Yorkot már sokszor látta, így pár kört ment, hogy utána 0-2-ről kiszopjon Persze, underdogként nincs értelme leadni, ezért nyert kettőből kettőt...

Lopez ellen jobban járna, ha leadná, mert utána Wawrinka ellen nem tud okoskodni. De ezt a meccset nem erőltetném.

Junior Member
    Amennyire tudom, leginkább a top100-on kívül bundáznak a játékosok, azon belül nem nagyon kockáztatják ezt, mert egy életre szóló eltiltás is benne van a pakliban. Volt ugye a Davigyenko eset is, ahol is ugye a ******* jelezte a tenisz szövetségnek, hogy igen komoly a bunda gyanúja a meccs kapcsán... na már most; ha itt ennyire feltűnő a bundázás Troickinél, hogy mi itt kis hazánkból is egyértelműen látjuk, miért nem vizsgálódnak, vagy legalább szólnak rá, hogy ezt fejezze be? Vagy lehet hogy mivel nem egyszer bundázik nagyot, hanem folyamatosan, és mindegyikre olyan téteket tesznek fel, amik még nem feltűnőek...

Senior Member golszerzo avatara
    Amikor bundagyanú merül fel, akkor szinte kivétel nélkül gyanús oddsmozgások történnek, ha jól tudom. Ugye miért bundázna valaki, ha nem fogadnak rá. Vagy van csak aki úgy hobbiból nyomja? Szóval gondolom nem elsősorban az oddsokat kell nézni, hanem főleg a változásokat. Pl. a tegnapi meccsén volt ilyenről szó? Illetve ha bunda van Troickinál az inkább meccs előtti fogadásokról szól vagy live-ban megy az okosság?

Én alapvetően nem hiszek a bundaelméletekben, de abban sem, hogy valaki egy kiváló szezon kezdés után hirtelen elfelejt teniszezni. Foghat ki rossz formát oké, de az amikor Fish ellen kb nem mozdult a labdára, meg amatőr hibákat vétett az több, mint gyanús. A zsinórban favoritként 2-0-ás vezetésről elbukott meccseiről pedig nem is beszélve...

Tegnapi meccsére nem mondom, hogy bunda volt, egyszerűen hirtelen ismét képes volt eltalálni a pályát, pont amikor underdog

De egyébként igen, a top 100-ra nem jellemző, hogy bundázna. Ettől függetlenül a tenisz akkora piac, hogy brutál nehezen tudják szűrni, látható hogy az elmúlt években alig volt eltiltás, két játékos, Starace és Bracciali bukott le, de ők is csak azért, mert e-mail vagy telefon beszélgetés (nem rémlik most pontosan melyik) volt arról, hogy megbeszélték, hogy leadják a meccset Starace esetében ráadásul ATP-döntő volt, tehát ne gondoljuk azt, hogy az ilyen masszív top 100-as, de kiemelkedő eredményre esélytelen teniszező, ha alkalma nyílik rá nem adja le a meccset...

Nyilván a top 10, a nagy sztárok nem fognak ilyenbe belemenni, de Troicki nem tartozik közéjük, és lehet ezt okosan csinálni, jól pedig ATP szinten fizet, amire nagyban fogadnak az emberek.
    ostoroswa and golszerzo like this.

Kegyetlen...

iKeksz likes this.

Aki tervezi, hogy majd a Davis Kupa-döntőre is fogad, annak ajánlom a mai Goffin-Murray meccset. A DK-döntő ugyanis róluk fog szólni.

Ha nem 1.5-ért adnák a Murray 2-0-át megtettem volna, szerintem kis erődemonstrációt akar tartani.
    Tschaba likes this.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki tervezi, hogy majd a Davis Kupa-döntőre is fogad, annak ajánlom a mai Goffin-Murray meccset. A DK-döntő ugyanis róluk fog szólni.

Ha nem 1.5-ért adnák a Murray 2-0-át megtettem volna, szerintem kis erődemonstrációt akar tartani.
    Tenni kellett volna...6:1, 6:0

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •