Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Tenisz-tippek #Október

Senior Member Cesc18 avatara
    Troicki fülesében mi szól?

Hozta is kötelezőt!

Amúgy lányoknál ma 6/5 underdog nyert Moszkvában, lenne az 7/6 is, ha nem egy orosz lépne pályára az uccsó meccsen

Banned
    Ilyenkor persze már bánom, hogy nem tettem. Annyira kiszámíthatatlan figura ez a Troicki...

Friss ropogós Bécsből: Johnson eléggé elemében volt Janowicz ellen. Jól meghúzott tenyeresek, jó adogatás. Igaz 4 meccslabdáról veszítette el a 2. szettet, de ott a lengyel parádézott. Anderson ellen tolja pénteken, simán pariban lehet vele, a dél-afrikai kegyetlenül szenvedett Vesely ellen. Én egyébként Anderson végsőn vagyok, de a mai teljesítményük alapján nem lepődnék meg ha Johnson menne tovább. Ami az amcsi ellen szól, hogy mindkét meccsét a 2-es pályán tolta.

Rosol játéka szintén tetszetős volt, szerintem lesz esélye Monfils ellen.

Member
    Ennek jószívvel ellentmondanék
    Én nagyon nem vagyok naprakész teniszben, meg kedvenc játékosom Sampras (najó, Federer), de amióta Cesc felhívta itt a figyelmet szerb barátunkra, azóta követem a pályafutását. Nem akarok vetíteni, mert nem vágom a konkrét számokat, de ha azt írom hogy bőven plusszban vagyok rajta (ami más kisszorzós tenisz kombijaimról már nem monható el) akkor az szerinem könnyen hihető. Nyilván hoznia kell egy szintet, hogy ezzel a tűz közelében maradjon, de ha van lehetősége egy "pikáns bulikázásra" ő nem lesz rest, hogy éljen vele! Ha nagyon le kell egyszerűsíteni (és ez így szárazon nem igaz - persze szelektáni kell, de akkor is) azt mondom: ha "rajta vagy a hullámon" akkor default módban a magasabb szorzó a meccsein - főleg ha élőben tudod követni/játszani - hosszútávon neked is profitot termel!
    Ha meg a pályafutása elmúlt szakasza valami furmányos paraszti logikán alapuló családalapító küldetés volt és gyermekáldás után (asszonyka elég tuti!) átvált GodMode teniszre, mint honfitársa Djoko is tette - akkor bocs hogy szóltam, de én így is köszönettel tartozom a szakértőnek!!!
    (Durván offtopic: Cesc!, te mit szólsz Fabregashoz kék pólóban? Nekem nem sikerült megutálni, nálam mindig megmarad a 20éves kapitánynak)

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Friss ropogós Bécsből: Johnson eléggé elemében volt Janowicz ellen. Jól meghúzott tenyeresek, jó adogatás. Igaz 4 meccslabdáról veszítette el a 2. szettet, de ott a lengyel parádézott. Anderson ellen tolja pénteken, simán pariban lehet vele, a dél-afrikai kegyetlenül szenvedett Vesely ellen. Én egyébként Anderson végsőn vagyok, de a mai teljesítményük alapján nem lepődnék meg ha Johnson menne tovább. Ami az amcsi ellen szól, hogy mindkét meccsét a 2-es pályán tolta.

Rosol játéka szintén tetszetős volt, szerintem lesz esélye Monfils ellen.
    Ki is ütötte Johnson Andersont, ennyit jelent, ha látja az ember a nem streames pályák meccseit is.
    Andersson04 likes this.

Idézet zoekkent eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek jószívvel ellentmondanék
    Én nagyon nem vagyok naprakész teniszben, meg kedvenc játékosom Sampras (najó, Federer), de amióta Cesc felhívta itt a figyelmet szerb barátunkra, azóta követem a pályafutását. Nem akarok vetíteni, mert nem vágom a konkrét számokat, de ha azt írom hogy bőven plusszban vagyok rajta (ami más kisszorzós tenisz kombijaimról már nem monható el) akkor az szerinem könnyen hihető. Nyilván hoznia kell egy szintet, hogy ezzel a tűz közelében maradjon, de ha van lehetősége egy "pikáns bulikázásra" ő nem lesz rest, hogy éljen vele! Ha nagyon le kell egyszerűsíteni (és ez így szárazon nem igaz - persze szelektáni kell, de akkor is) azt mondom: ha "rajta vagy a hullámon" akkor default módban a magasabb szorzó a meccsein - főleg ha élőben tudod követni/játszani - hosszútávon neked is profitot termel!
    Ha meg a pályafutása elmúlt szakasza valami furmányos paraszti logikán alapuló családalapító küldetés volt és gyermekáldás után (asszonyka elég tuti!) átvált GodMode teniszre, mint honfitársa Djoko is tette - akkor bocs hogy szóltam, de én így is köszönettel tartozom a szakértőnek!!!
    (Durván offtopic: Cesc!, te mit szólsz Fabregashoz kék pólóban? Nekem nem sikerült megutálni, nálam mindig megmarad a 20éves kapitánynak)
    Amúgy pontosan minek mondasz ellent, ilyenkor szerencsésebb idézni azt a hozzászólást amire reagálsz.

Nem igazán követem már a focit, nagyjából azóta amióta Cesc eligazolt (nem emiatt nem követem). Annak azért szurkoltam, hogy a számomra legutáltabb csapattal, a bárszelónával ne nyerjen BL-t, hiszen azért hagyta ott az Ágyúsokat kapitányként, hogy BL-t nyerjen. Örültem, hogy pofára esés lett belőle Az, hogy most a cselziben vicc, de hidegen hagy, mint ahogyan az egész sportág is. Szóval ne is szennyezzük be ezt a szép topikot

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki is ütötte Johnson Andersont, ennyit jelent, ha látja az ember a nem streames pályák meccseit is.
    Köszi Cesc, Anderson ellen nem raktam, csak néztem a 2. szettet. Ma viszont Gulbis ellen igen

Senior Member
    Holnapra Radwanska-Pennetta Radwanska -5.5 2.510, a us open óta pennetta borzasztóan játszik, fejben már teljesen nincs ott, ilyen az amikor valaki bejelenti a visszavonulását. halep elleni meccset néztem, ha olyan lesz 10/10es tipp, de van rá esély, hogy összeszedi magát, úgyh csak 7/10
    Halep szokás szerint kikap sharapovától, úgyan úgy mint radwanska (aki hiába játszott elképesztően az ázsiai tornákon)Hiába akik chokernek születtek... 2.020 alapból semmi value nem lenne benne 3/10.
    Andersson04 likes this.

Troickinek Bázelben is lesz ideje várost nézni...

Verda nem rossz 1.57-ért, láttam GGL-t Bécsben játszani, katasztrófa volt. Verda ellen 1-7-re áll, Valenciában pedig négy éve nem nyert meccset. A lassabb kemény borítás kedvez Verdának, aki szintén nincs élete formájában, de hazai pályán, honfitárs ellen felszívja magát.

Senior Member
    Raktam Mannarinot, több mint érdekes volt a 3.szett (márm nem néztem, de 4 brék a végén)
    Mára rakom a verdasco -2.5 és gulbis over 2.5 szettet kombiba 4.5 2/10

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •