Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (83) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Tenisz-tippek #Augusztus

Senior Member Cesc18 avatara

Tenisz-tippek #Augusztus

Ide jöhetnek az augusztusi tippek, érdekességek, minden, ami tenisz.
    Lori01 likes this.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Egy meredek tipp mára: Riske A.- Maria T. 3,25
    Szerintem nincs ekkora különbség a két játékos között, ráadásul az amerikai Wimbledon óta nem lépett pályára, ami nem biztos, hogy jó előjel. Kemény borításon Riske mutatója 5:6, míg a németé 12:4.

Sajnos ez elúszott... Alkottam egy közmondást ezzel a meccsel kapcsolatban: "Csak az lesz sikeres teniszező, aki megtanul jól adogatni!"
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2015.08.06 07:32

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy meredek tipp mára: Riske A.- Maria T. 3,25
    Szerintem nincs ekkora különbség a két játékos között, ráadásul az amerikai Wimbledon óta nem lépett pályára, ami nem biztos, hogy jó előjel. Kemény borításon Riske mutatója 5:6, míg a németé 12:4.
    Jó meglátás, trédre szinte biztosan jó lesz. Gondolom, azért ennyi Riskére, mert hazai közönség előtt tolja, Stanfordban alapvetően elég gyors pálya van (ami kedvez neki a viszonylag jó első szervája miatt), illetve a német salakról jön át keményre és ez okozhat neki problémát. Vállalható vereségei vannak idén Riskének, de azért volt már neki sokkal meggyőzőbb szezonja.

Junior Member
    Egy kérdés és remélem valaki tudd egy értelmes magyarázatot adni rá. Hogy lehet hogy egy Bedene szintű játékos, alapvetően jó formában ilyen csúnyán kikapjon egy sehol nem jegyzett ellenfél ellen. Borzalmas volt nézni Bedene játékát. Buta megoldások, alibi tenisz és nulla támadójáték. Van erre valami racionális magyarázat? ( a magaslati levegőt most mellőzzük)

Idézet Maeglor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kérdés és remélem valaki tudd egy értelmes magyarázatot adni rá. Hogy lehet hogy egy Bedene szintű játékos, alapvetően jó formában ilyen csúnyán kikapjon egy sehol nem jegyzett ellenfél ellen. Borzalmas volt nézni Bedene játékát. Buta megoldások, alibi tenisz és nulla támadójáték. Van erre valami racionális magyarázat? ( a magaslati levegőt most mellőzzük)
    Jól fizetett a noname srác győzelme...pláne szetthátrányban...

Fucsó jó lehet ma. A szlovák ellenfele elég kemény héten van túl. Győzött Biellában egyéniben és Podlipnik-Castillo oldalán párosban is, vagyis keményen végigteniszezte az előző hetet. Fucsó viszont rápihenhetett erre a tornára, az előző két meccsüket, amelyek tavaly voltak és szintén salakon mindkettőt Marci nyerte. 2.75-ért tetszik Fucsó továbbjutása.

Csak én érzem úgy, hogy csalafintaság lesz a Fognini-Novak meccsen?

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak én érzem úgy, hogy csalafintaság lesz a Fognini-Novak meccsen?
    A huncutság alatt azt értetted, hogy csak 3 játékot engedélyez az olasz?
    Egyébként ma jó lehet Kohlschreiber ellen is 2,1-ért-szerintem!

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A huncutság alatt azt értetted, hogy csak 3 játékot engedélyez az olasz?
    Egyébként ma jó lehet Kohlschreiber ellen is 2,1-ért-szerintem!
    Inkább arra, mint amit Dél-Amerikában a szezon elején művelt. Döntő Sao Paulóban, aztán Buenos Airesben leadta Berlocq-nak.

Én abba a Fognini-Kohli meccsbe nem nagyon nyúlnék bele, full kiszámíthatatlan mindkét játékos.

Junior Member
    Fognini meglehetősen jó formában ütöget az elmúlt időben. Ezen a 2-es feletti oddson simán játszható egy közepes téttel.

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •