Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (83) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Tenisz-tippek #Augusztus

Senior Member Andersson04 avatara
    Sasnovich-Babos Timi mérkőzés? 1,53 Babos

Nem követem annyira a teniszt, de tetszik ez a szorzó úgy, hogy tegnap egy jóval rangosabb ellenfelet győzött le Timi, illetve ha jól tudom most egy ideje rápihent a kemény borításra, és Mladenoviccal sem párosoznak.
    A szervája a legjobbak között van a női mezőnyben, ami nagy előny ezen a borításon.

Mennyire akarja most ezt a WTA tornát szerintetek így a US Open előtt, illetve mennyire jó kemény borításon?

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sasnovich-Babos Timi mérkőzés? 1,53 Babos

Nem követem annyira a teniszt, de tetszik ez a szorzó úgy, hogy tegnap egy jóval rangosabb ellenfelet győzött le Timi, illetve ha jól tudom most egy ideje rápihent a kemény borításra, és Mladenoviccal sem párosoznak.
    A szervája a legjobbak között van a női mezőnyben, ami nagy előny ezen a borításon.

Mennyire akarja most ezt a WTA tornát szerintetek így a US Open előtt, illetve mennyire jó kemény borításon?
    Sasanovich is jó játékost győzött le, konkrétan a selejtező első kiemeltjét. Cincinnatiben amúgy már indul párosban is Babos, de most alapvetően az egyénire koncentrál az amerikai tornákon. A US Open előtt lesz egy hét pihi, aki elindul Cincinnatiben mindenki odateszi magát. Mondjuk Timi nem fog akkor sem pihenni, mert tudtommal elindul New Havenben is, de az egy sokkal kisebb torna lesz. Cincinnati fontosabb neki, ahol javíthatna a világranglistás helyén, ha főtáblára jutna, esetleg fogna ott egy-két meccset.

Ami miatt nálam igazán fav Babos az Sasanovich tegnapi meccse. 3 óra 43 percet töltött a pályán a bolgár, azt nem biztos hogy sikerült kipihennie...

1.60-ért 5/10-ben szerintem játszható Timi.
    Andersson04 and LDL like this.

Elég nagy néptipp lett Müller győzelme, de a szerencsésvesztesek hajlamosak megtáltosodni, nehogy meglepit okozzon Paire...

Fogadás szempontjából amúgy ritka pocsék párosítások vannak. Pospisil-Kudla overen kívül nem sok minden tetszik.

Troicki megint alkot Mondjuk jobban fizet 6-os oddson leadni, mint továbbjutni és utána kikapni Murraytől...De a 2-1 neki is jól fizet, bár azért már melózni kell, lehet ahhoz nincs kedve, meglátjuk. De, hogy ezt az első szettet szándékosan adta le az egészen biztos. Amellett, hogy az ütéseit nagyjából egy óvodás is kezelné még látványos bakikat is beiktatott. És ez a bundás majom még top 10-es is lehet, szomorú...

Értem én, hogy hibáztak amikor meghurcolták és eltiltották, de ettől függetlenül nem kellene hagyni, hogy bundázzon. Nagyjából Starace szintjén mozog a csávó, akit ugye nemrégiben örökre eltiltottak...

2-6, 2-6 Persze Fish győzelmének pokolian örülök, Murray ellen is jó lesz néhány gémre, tuti nem alázza meg a brit. Fish már bejelentette, hogy a US Openen visszavonul, ezek már csak bónusz pillanatok számára.

Junior Member
    Egyszerűen nevetséges, hogy engedik játszani. Teljesen egyetértek és én nagy ívben kerülöm Wimbledon óta a mérkőzéseit. Röhej volt ahogy pakolgatta vissza középre a labdákat Fishnek.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Troicki megint alkot Mondjuk jobban fizet 6-os oddson leadni, mint továbbjutni és utána kikapni Murraytől...De a 2-1 neki is jól fizet, bár azért már melózni kell, lehet ahhoz nincs kedve, meglátjuk. De, hogy ezt az első szettet szándékosan adta le az egészen biztos. Amellett, hogy az ütéseit nagyjából egy óvodás is kezelné még látványos bakikat is beiktatott. És ez a bundás majom még top 10-es is lehet, szomorú...

Értem én, hogy hibáztak amikor meghurcolták és eltiltották, de ettől függetlenül nem kellene hagyni, hogy bundázzon. Nagyjából Starace szintjén mozog a csávó, akit ugye nemrégiben örökre eltiltottak...
    Egyből rád gondoltam, amikor átfutottam az eredményeket. Tegnap nézegettem a kínálatot, egy pillanatra megálltam a Troicki meccsnél, de mondom á ez már túl gyanús lenne, ha az öreg Fishtől is kikapna, de úgy tűnik Viktort az ilyenek nem izgatják

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég nagy néptipp lett Müller győzelme, de a szerencsésvesztesek hajlamosak megtáltosodni, nehogy meglepit okozzon Paire...

Fogadás szempontjából amúgy ritka pocsék párosítások vannak. Pospisil-Kudla overen kívül nem sok minden tetszik.
    Ment is a levesbe Müller... Ha nem lenne X év tenisz rutinom tuti lecsaptam volna rá én is A szerencsésvesztesek nagyon veszélyesek tudnak lenni.

Senior Member Andersson04 avatara
    Babost be kellett volna próbálni 1 egységen 3 feletti szorzóért...

Majd a következő körben, bár ott már lehet, hogy veretni kell.

Érdekes lesz ez a Kyrgios-Gasquet, szerencsére kamerásra tették. Kyrgios a tapló beszólása után ugye elnézést kért, az Isner elleni meccsén végig visszafogott volt és látszódott rajta, hogy nem érzi magát komfortosan a pályán. Neki szüksége van arra, hogy balhézzon, pofázzon, csinálja a showt. Biztos vagyok benne, hogy Hewitt elbeszélgetett vele és ezért is vett vissza az arcából. Ha Gasquet ellen is a szolidabb Kyrgiost látjuk, akkor kevés esélyt adok neki a továbbjutásra. Az idei két meccsüket egyébként is a francia nyerte, visszavágva ezzel a tavaly számtalan meccslabdáról elveszített wimbledoni meccsért.

Most ilyeneket szerintem már nem fog meghúzni az ausztrál:

Ami miatt nem játszom meg előre a franciát, mert előző héten beteg volt, ezért nem is indult Montrealban. Mondjuk még így is csábít 1.65-ért...de azért inkább belenézek.

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •