Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Tenisz-tippek #Július

Senior Member Cesc18 avatara

Tenisz-tippek #Július

Ide jöhetnek a júliusi tippek.
    Zozinho19 likes this.

Senior Member Zozinho19 avatara
    A mai érdemes: A. Seppi- B.Coric- Coric nyeri a meccset. Odds: 4,00 A fiatal horvát megszorongathatja az olaszt és ebből a végére bármi kisülhet. Ezen a szorzón némi aprót megér!

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai érdemes: A. Seppi- B.Coric- Coric nyeri a meccset. Odds: 4,00 A fiatal horvát megszorongathatja az olaszt és ebből a végére bármi kisülhet. Ezen a szorzón némi aprót megér!
    Engem nem győzött meg Coric füves játéka, ráadásul egy gyötrelmes négy órás meccset játszott a nagy melegben. A Garroson sem tudott a Robredo elleni ötszettes meccse után a következőre felpörögni . Seppi jobb füvön, rutinosabb, ha nem szerencsétlenkedi el, akkor maximum négyben illene megoldania a továbbjutást.

Senior Member
    holnapra kerber -1.5 2.040
    kr pliskova 2.87
    kombi kvitova -1.5 + kerber ML 2.11
    brown 2.62
    monfils simon over 40.5 1.970
    simon 1.970
    nicolescu kr.pliskova over 2.5 set
    egyébként eléggé 3 szettesnek néz ki a lisicki, govortsova,wozniacki meccs is szerintem

Ilyen, amikor valaki betépve játszik >>>

https://twitter.com/matte_johnson/st...91375302721536
    dexterjacko and Zozinho19 like this.

Senior Member Molni82 avatara
    Srácok a Federer - Simon over 3.5 2,02@ mit szóltok?
    Nekem nagyon tetszik, már rá toltam pár egységet, de még filozok, h tovább tegyem.

Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok a Federer - Simon over 3.5 2,02@ mit szóltok?
    Nekem nagyon tetszik, már rá toltam pár egységet, de még filozok, h tovább tegyem.
    Azon az oddson tetszetős, szerintem négyben megy tovább Fed.
    Molni82 likes this.

Érdekes lesz ez a Lu/Marray-Fish/Roddick páros meccs. Fish nemrégiben jelentette be, hogy a US Openen visszavonul. 2013 óta a ma hajnali volt a második meccse, kettőben kapott ki Selától. Roddick 2012-ben vonult vissza, azóta néhány szenior tornán lehetett őt látni. Egyikük sem volt soha az a nagy páros spíler, de voltak akkora klasszisok, hogy ha minden összeállt, akkor tudtak párosban is maradandót alkotni.

Az oddsok érdekesen alakultak, Luék 1.40-ről indultak, mostanra azonban 1.80-ig emelkedett. Ez köszönhető annak is, hogy Roddick pár napja egy bemutatómeccsen sima kettőben megverte a fiatal Tiafoe-t, aki ugye egyesben főtáblás volt és szépen helytállt.

Én nem igazán tudom elképzelni, hogy Roddickék ütőképesek legyenek. Marray és Lu nem egy összeszokott páros, de előbbi csak wimbledoni győztes, utóbbi pedig ha jó páros játékos van mellette, akkor tud alkotni. Idén egyébként januárban Chennaiban indultak, amit meg is nyertek.

Tetszik az 1.83 Luékra, de mivel kamerás pályán lesz, így érdemes előbb belenézni a meccsbe. Ha nem is ennyiért, de 1.50-1.60-ért is elkapható lehet. Ha meg jól nyomják Roddickék, akkor hagyni kell. Kíváncsi leszek nagyon a két amcsira, nekem nagy kedvencem volt Roddick, jó lesz újra pályán látni őt
    ista likes this.

Senior Member
    Serena tornagyőzelmére 2.3@ elég csábítónak tűnik US Open előtt. Naptári Grand Slamet csinálhat, utóbbi 3 évben nyert, kicsit magasnak találom ezt az oddsot. Van benne érték?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •