Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Tenisz-tippek #Március

Senior Member Cesc18 avatara

Tenisz-tippek #Március

A tegnapi acapulcói női páros döntő négy résztvevője közül hárman ma megpróbálkoznak Monterryben a selejtezőben.

Andrea Hlavacková egyesben nem sok maradandót szokott alkotni, simán benne van a pakliban, hogy a sokkal frissebb Grace Min legyőzi. Kúszik is lefelé Min szorzója (1.80->1.66).

Lara Arruabarrena-Vecino vereségére szintén jó esély mutatkozik, ugyanis az a Paula Ormaechea lesz az ellenfele, akitől idén Hobartban egyszer már kikapott. A formája nem a legjobb az argentin lánynak, de Arruabarrena-Vecino sem sok meccset nyert idén egyesben, szám szerint egyet...2.25-öt adnak Ormaechea sikerére.

Lucie Hradeckát már nem szívesen veretem, neki elég jól megy idén egyesben, és a fiatal japán, Eri Hozumi nem nagy vasziszdasz.

Min és Ormaechea viszont szerintem ezeken a szorzókon vállalhatóak 3/10-es téterősséggel.

Egyébként pályára lép még ma Babos is, akinek ezen a helyszínen mindig jól szokott menni, illene Duque-Marinót is simán vernie.
    Tomihmv and varin like this.

Egy meccset kell még Babosnak nyernie, hogy főtáblára jusson Monterryben. Az a Katerina Bondarenko lesz az ellenfele, akitől nemrégiben Antwerpenben kikapott Timi, de akkor elég sűrű volt a programja, hiszen az előtte lévő napokban még itthon játszott a Fed Kupában. Érdekes, hogy picit kúszik felfelé a szorzója Timinek, nem találtam semmi infót, hogy bármi baja lenne, így 1.66-ért @ Pinnacle megéri tenni (4/10). Ezt a tornát mindig komolyan veszi, párosban is tolják Mladenovical.

WTA Monterry: Lesya Tsurenko - Bacsinszky Timea
    Tipp: Bacsinszky @ 1.40 (bet365)

WTA Monterry, páros: Babos/Mladenovic - Arruabarrena/Olaru
    Tipp: Babos/Mladenovic @ 1.30 (bet365)

Kombi: 1.81 @ bet365 (5/10)

Tsurenko és Bacsinszky a múlt héten Acapulcóban is megmérkőzött, akkor a svájci lány 6:2, 7:6-ra nyert és a tornagyőzelemig nem is állt meg. Jó formában van és a Wickmayer elleni első körös meccse alapján úgy tűnik, hogy nem vett ki belőle sokat az előzőh eti menetelés.

Babosék győzelme pedig egyértelmű. Sokkal jobb párost alkotnak.

Na vajon Haase megszerzi idei első győzelmét? Hétből hét vereségnél tart, most Bolt lesz az ellenfele, aki túl van már két selejtezős meccsen. Egy szettre simán jó lehet az ausztrál srác @ 1.66.

Kíváncsi leszek egy páros meccsre is. Fish/Dimitrov a Ferrer/Verdasco spanyol kettős ellen. Hát Ferrer finoman szólva sem egy nagy páros spíler. Dimitrov a másik oldalon elég jó, Fish pedig tegnap tért vissza 18 hónap kihagyás után és egyáltalán nem játszott rosszul, párosban pedig világéletében jó volt. Dogként szerintem van fantázia Dimitrovékban @ 2.10.

Member
    Kokkinakis vs Tomic meccsen a Kokkinakis +4game hendiben (1.847) látsz értéket?

Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kokkinakis vs Tomic meccsen a Kokkinakis +4game hendiben (1.847) látsz értéket?
    Van benne fantázia, mert jól játszott eddig Kokkinakis, meglepően egyben van fejben. Szerintem a továbbjutás nem lesz meg neki, de szorossá teheti a meccset. A game hendinél egyébként én valamivel erősebb tippnek érzem, hogy 9,5 játék felett lesz az első szettben. Erre a bet365-ön 1.72-es oddsot adnak.
    iKeksz likes this.

Senior Member
    Djoko meccsét nézegetve az eddig 7 Isner elleni meccsből mindegyiken (!!!) az első szettben legalább 12 játék volt, 4-3-ra vezet Djoko az első szettet tekintve.
    Ezáltal a bet365-ön kínált 10.5 felett @2.10-ért aranybánya lehet, illetve a fentiek tükrében óriási érték a az Isner első szett @5.00 odds-ért.
    Ezen kívül a 22.5 felett szinte tuti, meg a 2.5 szett felett 3.75-ért szintén hatalmas value.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Djoko meccsét nézegetve az eddig 7 Isner elleni meccsből mindegyiken (!!!) az első szettben legalább 12 játék volt, 4-3-ra vezet Djoko az első szettet tekintve.
    Ezáltal a bet365-ön kínált 10.5 felett @2.10-ért aranybánya lehet, illetve a fentiek tükrében óriási érték a az Isner első szett @5.00 odds-ért.
    Ezen kívül a 22.5 felett szinte tuti, meg a 2.5 szett felett 3.75-ért szintén hatalmas value.
    Ja, az over 10,5 az első szettre nem kicsit adta magát, de amikor Djokó áll a háló másik oldalán bennem mindig van egy kis félsz. Az ilyen Isner típusú nagy szervások ugyanis esélytelen, hogy visszajöjjenek, ha egyszer elbukták az adogatásukat. Mondjuk az meglepett, hogy most úgy brékelte Djokó, hogy Isner 80% körül beütötte az elsőket.

Én végül a +game hendi mellett döntöttem, de kellett agyalnom, mert tényleg minden jónak tűnt erre a meccsre
    >>> Protipp - ATP Indian Wells | Novak Djokovics-John Isner

Senior Member
    Egészen hihetetlen, de komolyan.Nem voltak véletlenek az eddigi 12+ első szettek, szvsz Djokonak alkalmazkodnia kellett mindig Isnerhez az első szettekben, az amcsi meg mindig stabilan hozta a szervákat, most a tornán nem volt rossz formában, a világba pattantak fel a labdái, de persze tuti, hogy most lett 10 játék. Agyam eldobom.
    A bukik amúgy rohadt nagyokat hibáztak az oddsoknál, mert nem ilyen valószínűségek voltak az eseményekre, de persze szerencséjük volt.

A game hendit meg azért nem raktam, mert ha egy szettet hozott is Isner, az mindig szoros volt, és utána Djoko kábé mindig kivégezte (ami szintén nem volt véletlen szvsz), de ez jött most, hihetetlen.

Amúgy grat, csak egy kicsit ki vagyok akadva, persze nem miattad.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egészen hihetetlen, de komolyan.Nem voltak véletlenek az eddigi 12+ első szettek, szvsz Djokonak alkalmazkodnia kellett mindig Isnerhez az első szettekben, az amcsi meg mindig stabilan hozta a szervákat, most a tornán nem volt rossz formában, a világba pattantak fel a labdái, de persze tuti, hogy most lett 10 játék. Agyam eldobom.
    A bukik amúgy rohadt nagyokat hibáztak az oddsoknál, mert nem ilyen valószínűségek voltak az eseményekre, de persze szerencséjük volt.

A game hendit meg azért nem raktam, mert ha egy szettet hozott is Isner, az mindig szoros volt, és utána Djoko kábé mindig kivégezte (ami szintén nem volt véletlen szvsz), de ez jött most, hihetetlen.

Amúgy grat, csak egy kicsit ki vagyok akadva, persze nem miattad.
    Igen, a game hendinek ez volt a veszélye, de azért döntöttem végül amellett, mert Djokó pocsékul tolta az előző meccseken. Abban persze biztos voltam, hogy javulni fog a szerb, de látható volt, hogy még így is megszenvedett, pedig nem tolta rosszul.

Amúgy szerintem inkább az a hihetetlen, hogy úgy brékelt Djokó, hogy az első szettben 88%-ban ütötte be Isner az elsőket...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •