Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (37) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Tenisz-tippek #Január

Senior Member Molni82 avatara
    Sima volt ez a 2 meccs
    Köszi Cesc

Senior Member Cesc18 avatara
    ATP Chennai, férfi páros: Klaasen/Paes - Bhupathi/Myneni
    Tipp: Klaasen/Paes @ 1.44 (Betvictor) 8/10

A két veterán, Paes és Bhupathi jól ismerik egymást, hiszen bő 10 évvel ezelőtt töménytelen tornát nyertek együtt. Kettejük közül viszont Paes az, aki még mindig magas szinten űzi a teniszt, Bhupathi már sok más dologgal foglalkozik, éppen ezért tavaly márciusig tartott számára a szezon. Idén sem valószínű, hogy rengeteg tornán vesz majd részt, de hazai pályán azért ütőt ragad. Paes azzal a Klaasennel állt össze, aki tavaly élete szezonját futotta Butoraccal - többek között Grand Slam-döntőt is játszott. Bhupathi párja Myneni lesz, aki challenger-szinten mozgolódik. Paesék sima rajtot vettek, Bhupathiék viszont megszenvedtek egy noname hazai kettős ellen. Nem kérdés, hogy melyik párosnak áll ez a meccs...
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2015.01.08 19:01
    Noemail and kispaszti like this.

Senior Member
    Délután vettem észre a tipped, ránéztem az élőre és az első szettben éppen 3-0 volt Bhupati/Myneni-nek. Az odds paesékre 1.9, én meg bíztam benned és tettem rájuk 6 egységet, amit a tie break-ben be is szurkoltam. Köszi a tippet, ez jól esett.

Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Délután vettem észre a tipped, ránéztem az élőre és az első szettben éppen 3-0 volt Bhupati/Myneni-nek. Az odds paesékre 1.9, én meg bíztam benned és tettem rájuk 6 egységet, amit a tie break-ben be is szurkoltam. Köszi a tippet, ez jól esett.
    Jaja, az álmoskás kezdés után elég jó oddson lehetett még elkapni őket. Elnézve a páros mezőnyt, nem lepne meg, ha ők nyernék a tornát.

ATP Sydney, Bernard Tomic - Igor Sijsling
    Tipp: Tomic @ 1.18

Tomic jól kezdte a szezont, Brisbane-ben negyeddöntőzött, a nyerhető meccseket hozta. Jó bemelegítés volt számára Sydneyre, ahol az elmúlt két évben döntőbe jutott. Most Sijsling ellen kezdheti meg a menetelést, aki viszont pocsék formának örvend. Chennaiban sikerült Ymer ellen kikapnia... Oké, hogy Sydneyben túlélte a selejtezőt, de nem voltak túl kemény ellenfelei. Nem tudom elképzelni, hogy akkorát javuljon, hogy a hazai pályán, motiváltan, jó formában lévő Tomicot legyőzze.

ATP Sydney - férfi páros, Butorac/Groth - Gabasvili/Sztahovszkij
    Tipp: Butorac/Groth @ 1.40

Kombi: 1.65 @ Bet365 (6/10)

Butorac és Groth remek párosjátékos, mindketten tavaly szállították a legjobb eredményeiket, Butorac többek között döntőzött az Aus Openen, míg Groth összesen négy tornán játszott finálét. Idén megpróbálkoznak együtt, jó párost alkothatnak, hiszen bombaszervával rendelkeznek és a hálónál is jól dolgoznak. Gabasvili és Sztahovszkij elsősorban egyesben szokott indulni, de ott sem túl eredményesek az utóbbi időben. Egyértelműen Butoracéknak áll a zászló, Groth ráadásul hazai pályán játszhat, így a közönség is mellettük áll majd.
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2015.01.13 22:48
    Molni82 and iKeksz like this.

Banned
    Groth ebben a pillanatban is izzasztó párbajt vív egyéniben Muller ellen. Tartok tőle, hogy a közvetlenül utána kezdődő páros megmérettetésen nem tud majd jól teljesíteni.

Idézet igazsag02 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Groth ebben a pillanatban is izzasztó párbajt vív egyéniben Muller ellen. Tartok tőle, hogy a közvetlenül utána kezdődő páros megmérettetésen nem tud majd jól teljesíteni.
    Fizikálisan ez nem olyan megterhelő, nem a hosszú labdamenetek dominálnak. Egy óra alatt lezavartak két szettet. Az egyéni és a páros meccse között minimum egy órát pihenhet majd.

Australian Open, férfi: Laurent Lokoli - Andreas Haider-Maurer
    Tipp: 3,5 szett felett @ 1.44 (bet365)

Australian Open, férfi: Nikolas Almagro - Kei Nisikori
    Tipp: Nisikori @ 1.10 (bet365)

Kombi: 1.58 @ bet365 (7/10)

Lokoli egy tehetséges francia játékos, a selejtezőből verekedte fel magát. Ellenfele Haider-Maurer lesz, aki elsősorban salakon érzi jól magát, de azért keményen sem elveszett. Korábban a kvaliban rendre elvérzett, most viszont alanyi jogon a főtáblán lehet. Jó sansz ez mindkettejük számára, nincs benne, hogy bármelyikük is átgázoljon a másikon. Gyötrelmes, ötszettes thrillert várok.

Almagro hosszú kihagyás után tért vissza, sokáig az sem volt biztos, hogy indul Ausztráliában. Végül úgy döntött, hogy részt vesz, de sok esélye Nisikori ellen nem lesz, aki jó formában kezdte a szezont. Nincsenek jelenleg egy kategóriában, egy hosszú mérkőzést biztosan nem fog bírni a spanyol.
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2015.01.20 06:12
    Molni82, Andersson04 and JmL like this.

Australin Open, női páros: Oprandi/Irigoyen - Hsieh/Mirza
    Tipp: Hsieh/Mirza @ 1.12 (bet365)

Australian Open, női: Alexandra Panova - Marija Sarapova
    Tipp: Sarapova 2-0 @ 1.11 (bet365)

Australian Open, férfi: Tomás Berdych - Jürgen Melzer
    Tipp: Berdych @ 1.062 (bet365)

Australian Open, férfi: Andy Murray - Marinko Matosevic
    Tipp: Murray @ 1.03 (bet365)

Australian Open, férfi: Lukás Lacko - Grigor Dimitrov
    Tipp: Dimitrov @ 1.062 (bet365)

Australian Open, férfi: Simone Bolelli - Roger Federer
    Tipp: Federer @ 1.03 (bet365)

Australian Open, férfi: Tim Smyzek - Rafael Nadal
    Tipp: Nadal @ 1.025 (bet365)

Kombi: 1.53 @ bet365 (9/10)

Csak a tuti Nem hiszem, hogy meg kellene indokolni a tippeket, a páros meccsről ejtek azért néhány szót. Nálam az 1.01, Oprandiék főleg egyesben szoktak indulni, de ott is elég pocsékul szerepelnek. Hsieh és Mirza viszont a világ legjobbjai közé tartoznak párosban, tavaly még mások oldalán villogtak, idén megpróbálják együtt.
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2015.01.21 21:58
    Molni82 likes this.

Senior Member
    Sarapova borította az egészet. Nők...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •