Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Cesc18

Téma: ATP World Tour Finals 2014

Senior Member sportinsider avatara

ATP World Tour Finals 2014

Na megvannak a csoportok. Lehet nézelődni.

Első gondolatom a Federer - Raonic meccshez fűződik.

Párizsban kicsit olyan érzésem volt, hogy Fed leadta a meccsett Raonicnak. Ő ugyanis ezzel bejutott a VB-re. Azaz egy olyan ellenfélt tudhat ott, akitől különösebben nem tart.

Mivel a VB-én a szett arány is számít, szerintem Fed 2-0 ra akar kezdésnek nyerni. Erre jelenleg még 1.98 az odds.

Szerintetek?

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    Raonic érdekes játékos, szerintem ha olyan napot fog ki, és szépen jönnek az első szervái, nagyon nehéz megfogni.
    Viszont ha már egy jó return-t kap vissza onnantól veszti is sokszor a pontot. Kellemetlen játékosnak tartom, mindig képes a meglepetésre. (negatív-és pozitív értelemben is) A Federer elleni meccsén én egy összesített játék overt próbálnék meg

Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Raonic érdekes játékos, szerintem ha olyan napot fog ki, és szépen jönnek az első szervái, nagyon nehéz megfogni.
    Viszont ha már egy jó return-t kap vissza onnantól veszti is sokszor a pontot. Kellemetlen játékosnak tartom, mindig képes a meglepetésre. (negatív-és pozitív értelemben is) A Federer elleni meccsén én egy összesített játék overt próbálnék meg
    Néztem azt is. Over 23 1.847-ért van. Azaz egy 7-6 6-4 csak pushra jó. Nem érzek benne értéket.

Ha Over. Akkor nekem a Nishikori- Murray tetszik

jelenleg

over 21,5 - 1.694
    over 22 - 1.806

Nem tudom elképzelni, hogy ne játszanának 6:4 7:5 nél kevesebbet. Jó eséllyel 3 szett lesz, vagy ha kettő akkor nagyon szoros.

Vélemények?

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na megvannak a csoportok. Lehet nézelődni.

Első gondolatom a Federer - Raonic meccshez fűződik.

Párizsban kicsit olyan érzésem volt, hogy Fed leadta a meccsett Raonicnak. Ő ugyanis ezzel bejutott a VB-re. Azaz egy olyan ellenfélt tudhat ott, akitől különösebben nem tart.

Mivel a VB-én a szett arány is számít, szerintem Fed 2-0 ra akar kezdésnek nyerni. Erre jelenleg még 1.98 az odds.

Szerintetek?
    Az egy dolog, hogy Raonicnak meglett a vb, Rogernek viszont elszállt az év végi világelsőség, szóval semmi értelme nem lett volna bundázni. A másik pedig, hogy Rao magához mérve űrteniszt játszott azon a meccsen, minden bejött neki. Fed sem játszott rosszul, a második szett végén, amikor szorongatta a kanadait akkor szívta magát rendesen, jöttek a come on-ok. Azt nem tudhatta előre, hogy a vb-n vele sorsolják-e össze.
    sportinsider likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •