Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (46) összesen
Like Tree10Likes

Téma: In live tradeing / Élőben fogadás

Junior Member

In live tradeing / Élőben fogadás

Sziasztok,

Ezt a topicot azért nyitottam meg, hogy az élő tradeket ide tudjuk kommentálni. Én személy szerint a betfairt használom felületnek, mert sokszor a mérkőzés vége előtt ki kell tradelni a pozíciót és ahhoz egy exchange oldalra van szükség plusz az oddsok is jobbak. Lesznek olyan egyszerü fogadások is, hogy még egy gólt várunk a mérkőzésen amit bárki meg tud tenni akár egy bukinál is (csak rosszabb oddsokon). Fel fogom tüntetni, hogy milyen oddson teszem én meg, így mindenki tud hasonlítani.

Aki valamit nem ért az inkább személyes üzenetet írjon és szívesen magyarázok mindent.
    Bárki írjon kommentben tippeket, de csak élő eseményre.

Sok sikert mindenkinek és lets make some money!!
    vasero and FutballReaktor like this.

Junior Member
    Így fog kinézni a tradeles, csináltam egy screenshotot egy telegram csoportrol amiben több traderrel vagyok benne.

A LTD az annyit jelent hogy lay the draw, a mérkőzés nem lesz döntetlen. Ez az egyik legnépszerübb tradelési forma, a gól után máris profitot realizálhatunk. Ezt első félidőre is lehet alkalmazni.

Továbbá aki trackelni szeretné az eredményét, írjon nyugodtan és küldök egy excel táblázatot. Feltöltök egy képet, hogy lássátok, hogy is néz ki.
    Csatolt képek Csatolt képek

Junior Member
    LTD Portenone vs Monza, a merkozes vegeredmenye nem lesz dontetlen, 1 golt varunk es terv szerint ki tudjuk tradelni a pozicionkat profittal.

Senior Member vasero avatara
    Kiszállsz valamikor veszteséggel vagy hagyod végig futni a lay the draw taktikánál?

Junior Member
    Hagyom vegig futni, csak olyan merkozeseket valasztok ahol jo in play stat van tovabba a ket csapat jelenlegi es egymas ellen formajat is figyelembe veszem. Ez most peches volt, de kaptak egy 11est ami sajnos kimaradt. Volt 9 kaput eltalalo es 22 kaput nem eltalalo loves. Hosszu tavon az ilyen tradek profitosak lesznek. Ahogy mondani szoktak es maraton nem sprint

Member
    Hány egység nyereség van egy ilyen traden? Több mintha megraknád azt, hogy lesz még egy gól?

Junior Member
    Egy ilyen traden altalaban 0.8pt egyseg a nyereseg, a gol utan mar csak rajtad mulik meddig hagyod futni. A 75. perc utan mar nem jatszom azt, hogy a vegeredmeny nem lesz dontetlen akkor atveszi a helyet a meg 1 gol lesz a meccsen trade. Azt is altalaban fokozatosan teszem meg, hogy mondjuk 1 egyseg tetre 1.5 egyseget hozzon. Ezt csinalhatod a LTD stratregianal is.

Junior Member
    Ezt azert osztom meg utolag, hogy mindenki lassa mirol is van szo. Uton voltam ezert, a trades csoportbol kaptam ezt az uzenetet es tettem meg. Rendkivul jo in play stat volt, 16 kaput eltalalo loves es 18 kaput elkerulo. En a 2. gol utan kezdtem szepen adagolva megtenni a tradet, akkor az odds kb 1.8 volt, tehat az 50 font profithoz tobb mint 60 fontot kellett volna megtennem akkor.
    En szemely szerint azt szeretem amikor az odds 2es felett van ezert fokozatosan tettem meg a tetet.
    A kesoi gol egy nagyon jo strategia, mert mar kesz kepet kapunk a meccsrol es ugy tudunk donteni. Nagyon sok kesoi golok szuletnek merkozeseken es ezekre rend szerint 2-es odds felett tudunk tenni, de inkabb 2.5-3.

Junior Member
    LTD Minerva vs Ciudad de Murcia, az elfogadhato in play stat mellett, a ligahoz kepest sokkal kevesebb dontetlent jatszottak.

Junior Member
    Megrugtak a golt a 89. percben. Altalaban itt mar nem tradelem ki egybol, de szeretnem megmutatni, hogyan is mukodik az egesz.
    Amikor a golt megrugjak kell egy 1 perc amig a piac rendesen helyre all. Mivel ez egy spanyol 3. osztalyu merkozes volt ezert nem tradeltek sokan rajta igy muszaj voltam kicsit kevesebben beerni. Altalaban ilyenkor mar 90%-93% profitot tudunk realizalni.
    Feltoltok egy elotte-utana kepet. Az elso kepen latszik amikor nyitottuk a tradet, hogy 40 fonttal tettunk arra, hogy merkozes nem lesz dontetlen. Amennyiben igy marad -40 font, ha megvan a gol is ugy marad akkor pedig £50 font. Ez mar 2es odds felett van, szoval az altalam tamasztott kriteriumnak megfelel.
    A masodik kepen a gol utani allapot lathato a ki tradeles utan. Minden kimenetel eseten 37 fontos profitot tudunk realizalni.
    Ez a tradeles lenyege, hogy amikor megvan a gol es ki tudjuk tradelni a pozicionkat barmi is lesz a merkozes kimenetele nyerunk.
    Hanyszor fordult az elo, hogy egy csapat vezetett akire fogadtunk majd a 89. percben a masik kiegyenlitett. En meg se tudom szamolni szemely szerint. Igy viszont van eselyunk ki tradelni a pozicionkat es hatradolni es elvezni a merkozest.A kepen lathato betfaires eredmenyjelzobol senki ne induljon ki, mert a Betfair hiresen rosszul frissiti a merkozes jelenlegi allasat. Soha senki ne induljon ki belole! En a bet365 in play statjat hasznalom, ok a legmegbizhatobbak.
    Utoljára módosítva: SzNorbert888 által: 2019.03.19 13:38

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •