Hozzászólások
    43

Általános kérdések

Ide jöhet egyébként bármi.

Elsőként az lenne a kérdésem ha azt rakom meg hogy 75 perc után esik gól, akkor az 90 percig érvényes vagy
    akár 90+2-ig ?. Ami ugye lehet a mérkőzés vége is, mivel mindig hosszabbítanak .
    Példa rá a mai Arsenál meccs.

2. #2
    Senior Member Noemail avatara
    2012.08.27
    1.136
    A rendes játékidő hosszabbítása beleszámít.

3. #3
    Member
    2013.10.05
    43
    Kérdésem az lenne, ha megvásárolok egy pro tipp csomagot, akkor annak van időbeli felhasználási korlátja ?
    Vagy korlátlanul akkor és amikor én akarom ,akkor kérem ki a tippet és használom el a csomagot.
    Utoljára módosítva: kispaszti által: 2014.10.27 21:52

4. #4
    Administrator Admin avatara
    2012.05.25
    1.244
    Idézet kispaszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem az lenne ha megvásárolok egy pro tipp csomagot, akkor annak van időbeli felhasználási korlátja .
    Vagy korlátlanul akkor és amikor én akarom akkor kérem ki a tippet és használom el a csomagot.
    A vásárolt kreditek időkorlát nélkül felhasználhatók.