Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (57) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Általános kérdések

Member

Általános kérdések

Ide jöhet egyébként bármi.

Elsőként az lenne a kérdésem ha azt rakom meg hogy 75 perc után esik gól, akkor az 90 percig érvényes vagy
    akár 90+2-ig ?. Ami ugye lehet a mérkőzés vége is, mivel mindig hosszabbítanak .
    Példa rá a mai Arsenál meccs.

Senior Member Noemail avatara
    A rendes játékidő hosszabbítása beleszámít.

Member
    Kérdésem az lenne, ha megvásárolok egy pro tipp csomagot, akkor annak van időbeli felhasználási korlátja ?
    Vagy korlátlanul akkor és amikor én akarom ,akkor kérem ki a tippet és használom el a csomagot.
    Utoljára módosítva: kispaszti által: 2014.10.27 21:52

Administrator Admin avatara
    Idézet kispaszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem az lenne ha megvásárolok egy pro tipp csomagot, akkor annak van időbeli felhasználási korlátja .
    Vagy korlátlanul akkor és amikor én akarom akkor kérem ki a tippet és használom el a csomagot.
    A vásárolt kreditek időkorlát nélkül felhasználhatók.

Member
    ty

Member
    Hogy tudom azt beállítani hogy kapjak emailt tipp érkezéséről? Úgy hogy amikor az oldalra lépek, én tudjam kivásárolni ne
    legyen automatikusan kivásárolva.

Hogy tudom azt beállítani hogy kapjak emailt tipp érkezéséről? Úgy hogy amikor az oldalra lépek, én tudjam kivásárolni ne
    legyen automatikusan kivásárolva.
    Kedves kipaszti!

A tippekre való feliratkozás esetén automatikusan megvásárlásra kerülnek a tippek, ha nem akarod az összes junior tippet megvásárolni, akkor ne iratkozz fel. A junior tippekre feliratkozni itt tudsz: Junior tippmesterek
    Kattints a jobb felső sarokban található zöld színű Feliratkozom rájuk! gombra.

Member
    Ok köszönöm de azért jó lenne, ha felvennétek a változtatási javaslatok közé.

kérdés: Hol találok olyan oldalt ,ahol mondjuk a meccs előtt már kikerül a kezdőcsapat összeállítása.? Vagy a várható kezdőcsapat.

Ok köszönöm de azért jó lenne, ha felvennétek a változtatási javaslatok közé.

kérdés: Hol találok olyan oldalt ,ahol mondjuk a meccs előtt már kikerül a kezdőcsapat összeállítása.? Vagy a várható kezdőcsapat.
    Köszönjük a javaslatot, ennek megvalósítása tervben van.
    Az eredmények aloldalon megtalálod a topbajnokságok meccseihez, a Bajnokok Ligája és Európa Liga-mérkőzésekhez a várható kezdőcsapatokat. Kattints a meccsek INFO gombjára, itt találsz várható kezdőcsapatot, illetve a különféle sérülteket, hiányzókat, valamint a mérkőzésre adott tippeket. Az esti Verona-Lazio meccs INFO oldala: Eredmények -Verona 0 - 0 Lazio-

Member
    Kérdésem az lenne hogy szeretnék emailt váltani, de a másik email-re kapott linkre kattintva csak fehér képernyő jelenik meg.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •