Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (57) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Általános kérdések

Senior Member Andersson04 avatara
    A foci BL-ben ha két vagy több játékos azonos számú góllal végez, ki számít gólkirálynak? Aki először elérte azt a számot, vagy aki utoljára.

Az idei BL-ben pl Luiz Adriano 9 gólt lőtt, Messi-Ronaldo 8-8at, és Adrianóra még lehet 10x oddson is fogadni. Tehát nem lenne mindegy, hogy 1 vagy 2 góllal előzhetik-e meg őt

Köszönöm, aki biztos választ tud adni, esetleg forrásmegjelöléssel.

Senior Member Javi Moreno avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A foci BL-ben ha két vagy több játékos azonos számú góllal végez, ki számít gólkirálynak? Aki először elérte azt a számot, vagy aki utoljára.

Az idei BL-ben pl Luiz Adriano 9 gólt lőtt, Messi-Ronaldo 8-8at, és Adrianóra még lehet 10x oddson is fogadni. Tehát nem lenne mindegy, hogy 1 vagy 2 góllal előzhetik-e meg őt

Köszönöm, aki biztos választ tud adni, esetleg forrásmegjelöléssel.
    A Bet365 rules-ainál találtam a tournament top goal scorernél, hogy amennyiben kettő vagy annál több játékos végez azonos számú góllal, úgy a feltett téted annyival osztódik, ahányan vannak az élen.
    Tehát ha például megteszed 3000 forinttal Adrianót, de Ronaldo és Messi is 9-9 góllal végez, akkor a nyereményed csak 3000/3*1000, vagyis 10000 lesz, ami persze nem rossz. De én jelenleg melegnek érzem, hogy egyik sem lő legalább két gólt, főleg, mivel valószínűleg legalább az egyiknek (de akár mindkettőnek is) még 3-3 meccse van.
    Andersson04 likes this.

Junior Member
    Az oldal tetején reklámozzátok a lottoland weboldalt. Biztonságos, próbáltátok? Gondolom megbízható ha már itt fut nálatok, de azért egy kérdést megér a dolog.

Köszönöm!

Member
    Az oldalon jelenleg reklámozott Bet365 már blokkolva van ! Esetleg van valakinek másik elérhetősége?

Senior Member
    www.bet365.com vagy www.788-sb.com, de jelenleg karbantartás miatt nem működik.

Szerk.:
    Most már nem működnek nekem a fentiek, viszont megy a www.365sb.com .
    Szerencsejáték felügyelet meg bekaphatja a rossz cipőmet!
    Utoljára módosítva: Bumbanas által: 2015.06.22 12:38
    kispaszti likes this.

Senior Member
    Elgondolkoztam jó néhány dolgon, aztán gondoltam, hogy leírom ezt ide. Itt foglalkoznak hasonló témákkal.
    Az utóbbi időkben már egyre jobb volt a helyzet, sikerült nyernem is. Látok sok lehetőséget és és vannak jó mérkőzések.
    A hétvégére is volt így néhány ötletem aztán gondoltam megpróbálom, de nem gondoltam volna, hogy vesztenek ezek a csapatok (Sevilla, Arsenal, Valencia, Galata, Bilbao). Most így megint törlődtek a nyereményeim, megint hülyeséget csináltam.
    Én próbálok hinni és megbízni a csapatokban, információk után nézni, de sokszor nem úgy alakul mint amire számítani lehet. Eléggé hektikus ez az egész és összezavarodok egy idő után.
    Rengeteg olyan tipp és információ van az interneten ami nem éppen jó és meg is indokolják, aztán valaki meg el is hiszi. Lehet hogy bejönnek és van rajtuk pár % haszon, így kilóra is lehet nézni a tippeket.
    Tegnap az Atleticót már meg sem próbáltam, pedig gondolkoztam rajta, meg az Intert sem. Az El Classicóról és a Bayernről is lemaradtam már többször, pedig annyira egyértelmű. Például mikor a Wolfsburggal játszottak a kupában, akkor is tudtam hogy gyengék.
    Ezen kívül van egy csomó probléma, amihez nekem így nem sok közöm van, mégis ráömlesztenek az emberre egy csomó baromságot például a médián meg az interneten keresztül meg máshonnan is és nem nagyon lehet ezektől a dolgoktól megszabadulni.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Ezért nehéz ez. Jönnek az infók számolatlanul, de nehéz eldönteni, hogy melyik áll a legközelebb a valósághoz. A honlapokon található "okosságok" egy része csak azért kerül bele egy cikkbe, hogy érdekességként tüntessék fel a hírt. Mondok egy példát: Több helyen jelent meg az, hogy Ronaldo ultimátumot adott Pereznek Benitezzel kapcsolatban, de nem tartom kizártnak, hogy a valóságban csak annyi hangzott el a portugáltól, hogy Beniteznek nem valók a rangadók, vagy valami ilyesmi. Mi meg kapjuk a puffasztott változatot, aztán a következő 2 meccsen nyer a Real 3+ góllal, amiből CR legalább 2-t szerez és azt olvassuk, hogy milyen jó a kapcsolat az edző és a világsztár között.
    Aztán ott vannak a formák közötti különbségek, ami alapján az ember simán ítéli úgy, hogy az egyik csapat akár idegenben is jóval esélyesebb, aztán meg jön a pofára esés. Hosszú távon szerzett drága tapasztalat, hogy egy hétvégi dömping során sincs több, mint 5-6 meccs, amire érdemes fogadni.

Senior Member
    Kössz legalább a Reál az bejött, ez legalább egy jó tipp volt. Én is így gondoltam különben, hogy majd nyernek, aztán nem hagynak cserben.

Mondjuk a Sporting Gijon ellen nem győztek, de az egy ilyen csapatnál belefér.

Egyébként amit akkor buktam, azt már többször visszanyertem aztán meg többször visszabuktam. Egyszer csak visszajön talán.

Nem értem ezt hogy miért akadékoskodnak ennyire, de mindegy. Mindig futkorásszak a saját pénzem után.

Senior Member
    Én megpróbáltam sok mérkőzést megjátszani és egy csomót kockáztattam eddig a semmiért. Próba szerencse. Azért sok lehetőséget is elszalasztottam és ezért mérges is vagyok magamra, elkönnyelműsködtem sok mérkőzést.

Engemet ez már nem különösképpen érdekel, mert már régóta így van és valószínű hogy ennél hülyébb már nem leszek. :-)

Majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövő. Egyébként mintha már normálisabb lennék mint voltam, mintha jobban tudnék gondolkozni.

Senior Member varin avatara
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én megpróbáltam sok mérkőzést megjátszani és egy csomót kockáztattam eddig a semmiért. Próba szerencse. Azért sok lehetőséget is elszalasztottam és ezért mérges is vagyok magamra, elkönnyelműsködtem sok mérkőzést.

Engemet ez már nem különösképpen érdekel, mert már régóta így van és valószínű hogy ennél hülyébb már nem leszek. :-)

Majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövő. Egyébként mintha már normálisabb lennék mint voltam, mintha jobban tudnék gondolkozni.
    Mindenkinek eljön az az időszak, amikor lenyugszik, nekem 2-3 éve jött el. Onnantól teljesen máshogy fogadok, kevesebbet is stresszelek, ami nagyon fontos.

Hajrá, csak kitartóan! A legfontosabb, hogy a magánélet ne menjen rá a dologra.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •