Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (57) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Általános kérdések

Administrator Admin avatara
    Idézet kispaszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem az lenne hogy szeretnék emailt váltani, de a másik email-re kapott linkre kattintva csak fehér képernyő jelenik meg.
    Kedves kispaszti!

A jelenlegi emailcímed vissza van igazolva, tehát nicns akadálya hogy azzal belépj, és tevékenykedj a hatharom.com-on. Jelezed, ha esetleg nem kapsz értesítést a tippekről.

Member
    Igen. De szerettem volna váltani egy másik email címre . És az új emailen kapott levélben írjátok hogy kattintsak a visszaigazoló linkre . De amikor katt akkor csak egy fehér képernyőre visz . Tippeket kapom, amikor kérem automatikusan, azzal nincs gond.
    De még mindig nem az új emailre.

Junior Member
    egy kérdésem lenne, ha ugye 10 pont a tét, és nekem az első meccs után 9,3 pontom van.. az hogy jöhetett ki? ugye 1 egész vmennyi tuti volt a Schalke re, akkor minimum 10 valamenyni pontomnak kellene lennie... rejtély... bundesliga tippverseny

Igen. De szerettem volna váltani egy másik email címre . És az új emailen kapott levélben írjátok hogy kattintsak a visszaigazoló linkre . De amikor katt akkor csak egy fehér képernyőre visz . Tippeket kapom, amikor kérem automatikusan, azzal nincs gond.
    De még mindig nem az új emailre.
    Az info@hatharom.com-ra küldd el nekünk az új emailcímedet és beállítjuk neked.

Member
    A protippeknél a tét meghatározása mi alapján kerül kiválasztásra? Valahol volt egy leírás csak nem találom.

A protippeknél a tét meghatározása mi alapján kerül kiválasztásra? Valahol volt egy leírás csak nem találom.
    Itt találsz leírást.

Junior Member
    Sziasztok
    Azt szeretnem kérdezni,hogy volt mar valakinek szerencseje az úgynevezett "fixed match 100% sure" tippekhez??
    Az egyik ismerősöm csábít,h próbáljuk ki ezek cirka €100-€300 tuti tippek amik általában a félidő/rendes játék idős fogadásra vonatkoznak 25+ oddsal?
    Köszönöm

Senior Member mr.blonde avatara
    Szia! ne dőljetek be ilyen oldalaknak, kamu. minimális téttel megrakják a nagy oddsos kimenetelek (napi több 10 szelvényről is beszélhetünk), aztán a találtat feltöltik a fb-oldalra/website-ra stb, majd beállítják "fixednek". A kíváncsiság kedvéért egyszer összedobtunk egy 100eurós tippre, közük nem volt

Senior Member Javi Moreno avatara
    Igen, nekem is volt egy ilyen esetem. 100 euróért árulta a tippet a srác, gondoltam, megpróbálom. Közöltem vele, hogy van 30 euróm a Skrillemen, ezt megkapja, ennél több nincs most fent. Természetesen így is belement. A tipp egy argentin bajnoki HT/FT 2/1-ese volt. Nos, félidőben 3-0- volt

Az embert hajtja a kíváncsiság, nem sajnáltam érte ennyi pénzt, hogy okosabb legyek egy tapasztalattal.
    Rövidre zárva: akinek vannak ilyen információi, nincs szüksége rá, hogy x * 100 eurót behúzzon a tippért még pluszban.

Member
    A Balmaz-Putnok meg 6-1 lett. Nekem a bet365 nem is törölte és el sem számolta a fogadást. Nektek már törölte?

----
    új infó: nekem ma reggelre jóváírták a nyereményt
    Utoljára módosítva: GGGrande által: 2015.02.06 09:06

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •