Szia, Cross nyer Suljovic ellen ? Mi a meglátás ?
Szia, Cross nyer Suljovic ellen ? Mi a meglátás ?
Suljovic összekapta magát de így is Cross az esélyes az igazi value a 180-asokban van 8,5-nél húzták meg a határt ami szerintem over lesz. Az első körben 2-en összesen 12 darabot dobtak és rengeteg 140+-ost amiben a harmadik nyíl nem talált a triplába.
Úgy látszik Suljovic csak este tudja tolni a 180-akat.
Sajnos Price sem nőtt fel a feladathoz, így az is elment, de amit Cross leművelt az kritikán aluli, ha így fog játszani PL-ben hamar problémái lehetnek. A tömeggel még csak-csak nem volt probléma, de a kiszállózása katasztrofális volt (33%) ez ilyen szinten nem megengedhető. Suljovic 4 100+ kiszállóval és stabil játékkal simán legyőzte a világbajnokot!
Csütörtökön Premier League-jöhetnek a döntetlenek!
Szerintem a Premier League első néhány fordulója elég nagy lutrinak tűnik ,hiszen 4 újonc is van akiknek nem tudni mennyire fekszik ez a lebonyolítás.
Arról beszél Barney a videóban, hogy katasztrófa volt a hétvégi Mervyn King elleni UK meccse. Visszanézte és szörnyű volt a cukorbetegsége miatt. De nem adja fel, továbbra is keményen dolgozik.
Mindenesetre idén tényleg gondok vannak vele, mert alig volt jó meccse. Így a videó után pláne value nálam a Price 1X @ 1.90
https://www.hatharom.com/2018/03/08/...mier-league-re