Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Buscetta91

Téma: Minden a Mikronról - információk, általános kérdések, csevegő

Junior Member

Minden a Mikronról - információk, általános kérdések, csevegő

A Mikron a hatharom.com hűségrendeszerének alapja. Ha kérdésed, észrevételed adódik a Mikronnal kapcsolatban, ötleted támad, amit szeretnél velünk megosztani, vagy csak csevegnél a Mikronról, itt megteheted.

Junior Member
    Üdv! Én ma többször is arra az oldalra kattintottam, ahol jeleztétek, hogy dec 15-ig jóvá lehet iratni a korábbi aktivitás miatti mikronokat, de nem történt semmi, ugyanannyi az egyenlegem, mint amit az elmúlt egy-két nap friss aktivitásával szereztem. Mit kell tehát pontosan tenni Letölteni és telepíteni a wallet-et? Vagy a linkre kattintás önmagában elég volt?

Senior Member
    Elegendő a linkre kattintani.

Member szakimaki avatara
    Sziasztok!
    Beregisztráltam a mikron.io oldalra, utána mi a teendő az itteni mikron számlát átvinni, vagy egyáltalán hogyan kell ezzel kereskedni?! Válaszokat előre is köszönöm. ;-)

Junior Member
    Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beregisztráltam a mikron.io oldalra, utána mi a teendő az itteni mikron számlát átvinni, vagy egyáltalán hogyan kell ezzel kereskedni?! Válaszokat előre is köszönöm. ;-)
    Jelenleg vásárolni lehet mikront a mikon.io-n. Tegnap indult az értékesítés, a listaár 1 mikron = 1 eurocent, amire most 20% bónusz jár. A tőzsdei bevezetés 2019 második félévére van tervezve, akkor indulhat a kereskedés.

Member szakimaki avatara
    Az itteni mikronjaimmal mit tudok kezdeni, érdemes átvinni a mikron.io oldalra vagy milyen lehetőségeim vannak az értékesítésen kívül?!

Member
    ez engem is érdekelne

Junior Member
    Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az itteni mikronjaimmal mit tudok kezdeni, érdemes átvinni a mikron.io oldalra vagy milyen lehetőségeim vannak az értékesítésen kívül?!
    A Mikront át tudod utalni barátaidnak, ki tudod utalni saját Mikorn-számládra. A Mikron.io oldalon tudsz vásárolni is, beváltani még egyelőre nem. Aktuális akciónkról részleteket itt olvashatsz: https://www.hatharom.com/2018/12/12/...sz-a-penzedert

Junior Member
    Ne felejtsétek el aktiválni Mikronjaitokat, erre még december 15. 23:59-ig van lehetőségetek a hatharom.com-on. Az oldalra történő bejelentkezést követően kattintsatok a jobb felső sarokban látható felhasználónevetek melletti pirossal jelölt egyenlegetekre, és máris aktiváljátok hatharmas Mikron-egyenlegeteket.

Junior Member
    Hello! Gondolom te vagy ennek a Mikronnak a mindentudója. Ebből mikor lehet valami és te mennyi esélyt adsz neki hogy lesz is? Illetve hogy lesz (ha lesz) ebből készpént? egyelőre a mikron.io számlámon van X mikron, ez majd átváltódik forintra vagy hogy? Kicsi tájékoztatást kérnék tőled. Köszi
    boby10 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •