Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (78) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Vizes vb 2017 tippek / kibeszélő / játék

Senior Member Cesc18 avatara

Vizes vb 2017 tippek / kibeszélő / játék

Ugyan már javában zajlik a vizes világbajnokság, ám magyar szemszögből a nagy dolgok vasárnaptól kezdődnek, elrajtolnak ugyanis az úszószámok, illetve vízilabdában is élesedik a helyzet.
    sportinsider and Andersson04 like this.

Senior Member sportinsider avatara
    Mi kint leszünk hétfőtől minden nap az esti döntőkön. Csütörtökön meg a férfi vizilabda elődöntőkön, ahová remélem a magyarok is bejutnak.

Fogadási tippeket az úszásra tőled nagyon várom :-)

Pár value tipp a Tippmixpro kínálatában:

Kapás Boglárka 400 gyorson 5 vagy hátrébb végez : 2,0x

Kapás B. - A. Titmus (A Titmus végez előrébb 1,55x)

Szerintem mindkettő óriási value, mert Boginál a két ameikai, az ausztrál és egy kínai jobb. Konkrétan még az ausztrál és a kínai is jobb 1,5 másordperccel. Az amerikaiakról meg ne is beszéljünk, ők másik ligában úsznak. Boginak ugye a 800 méter a fő száma. Itt bevezetőnek egy 5. hellyel maximálisan elégedett lesz.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szerintem mindkettő óriási value, mert Boginál a két ameikai, az ausztrál és egy kínai jobb. Konkrétan még az ausztrál és a kínai is jobb 1,5 másordperccel. Az amerikaiakról meg ne is beszéljünk, ők másik ligában úsznak. Boginak ugye a 800 méter a fő száma. Itt bevezetőnek egy 5. hellyel maximálisan elégedett lesz.
    Azért a délelőtti úszásokból nem szabad óriási következtetéseket levonni, de az tény, hogy a két amcsi elérhetetlennek tűnik. Én úgy láttam, hogy Li is hagyott az úszásában, nagyon könnyedén váltott az utolsó hosszra és nyomta meg. Titmusszal lesz harcban Bogi, de nem vagyok benne biztos, hogy az 1.55 value.

Nekem ami tetszik, hogy a 4x100-as férfi gyors váltónk 4-6. helyen végez @ 1.50.

Araiarne Titmus vs Bingjie Li beten lehet fogadni a párosítást. Li-re 2.5 ös szorzót adnak, Cesc mesterrel azt beszéltük, hogy Li az esélyesebb, mert ott maradt még a tankban. Szóval 2.5ért ez is erős value, én ezt is toltam 5/10 ben.
    Cesc18, Tschaba, LDL and 2 others like this.

Araiarne Titmus vs Bingjie Li beten lehet fogadni a párosítást. Li-re 2.5 ös szorzót adnak, Cesc mesterrel azt beszéltük, hogy Li az esélyesebb, mert ott maradt még a tankban. Szóval 2.5ért ez is erős value, én ezt is toltam 5/10 ben.
    Szép kezdő nap :-)

Ezen felül a magyar válogatott bronzérmét is éreztem, csak aztán végül nem tettem meg, pedig 12x odds lett volna :-)
    varin likes this.

Úgy látom félnek maguktól a tippmixpronal :-) A Duna Arénából hazafelé még ránéztem a kínálatra, gondoltam majd otthon megtesszük a téteteket, erre éjszakára levették az úszást a kínálatból. Remélem a napokban lesznek még jó fogadási lehetőségek.

Ha magyar úszik, a hangulat tényleg brutál. Én ilyen hangulatot kb max a dortmundi 80,000 es foci stadionban éltem eddig át. Bár nézni szerintem otthon a TV-ben szinte jobb. :-) A hangulat miatt azonban megéri kimenni legalább 1-2 napra. :-)

Senior Member
    Kapas dobogós helyezése 1500-on 1.05@ a neten, prón 1.9@.

Member hahota avatara
    Kozma Dominik - Dovgalyuk H2H Unin 2.30 Kozma
    Azt mondta a szaki tegnap a tv-ben hogy az elején maradt még idő Kozmában. Meg amúgy is nagyon be van lazulva

Member
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kapas dobogós helyezése 1500-on 1.05@ a neten, prón 1.9@.
    Már csak 1.60, ennyiért teljesen jó.

Igaz kisebb odds, de H2H-ban Quadarella ellen lehet szintén náluk fogadni Bogira 1.25-ért - nálam ez kimeríti a 10/10-es erősséget.

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •