Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (98) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Hosszútávú fogadások

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Zsolti844 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akik 1.65-ös szorzón fogadtak a b3t365-ön, a feltett tét 79%-át visszakapva szállhatnak ki a fogadásból.
    Jelenleg a fenti irodában 2.10, a Tippmixpro-n pedig 2.20 a szorzó a szerbek győzelmére. A fogadásból kiszállva, a visszakapott pénzzel újra megjátszva a szerbek győzelmét, többet nyerhetnénk, mint eredetileg (beleszámítva a 21%-os veszteséget is).

Példa:
    100.000,- HUF 1.65-ös szorzón megjátszva ---> lehetséges nyeremény: 65.000,- HUF
    (jelenleg a tétből felvehető 78.571,- HUF)

78.571,- HUF 2.20-as szorzón megjátszva ---> lehetséges nyeremény: 94.285,- HUF (ha levonom belőle a fogadás visszaváltásakor elkönyvelt veszteséget, akkor 72.856,- HUF-ot kapok)

Megéri az eredeti fogadást "átváltani"? Elvileg a kockázat nem több, mint eredetileg.
    Alapvetően abszolút megéri! Viszont ténylegesen csak akkor éri meg, ha minimum ekkora téttel játszottad meg, és a mixpron perpillanat van ekkora rendelkezésre álló pénzmagod, mert ha nem, akkor bele kell kalkulálnod a tranzakciós költségeket (kifizetés, átutalás esetleg másik számlára (pl. skrillről bankszámlára, vagy levétel online pénztárcából), befizetés), amiket végig számolva nem biztos, hogy végül ennyivel jobban jársz, sőt van olyan forgatókönyv, hogy végül kisebb mínuszt hozol össze.

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerbia nyeri a 2016-os olimpiát férfi vízilabdában 1.65 @ fogadjazévösszesnapján

Nagyon vártam már ezt a fogadási lehetőséget, mert szerintem az év egyik tutija. Legutóbb 88-ban nyertek a szerbek olimpiát, akkor még Jugoszlávia néven, s noha 2004-ben közel jártak hozzá (Szerbia és Montenegró néven), szerencsére Kemény Dénes fiai lenyomták déli szomszédainkat, a legutóbbi két versenyen pedig a bronz jutott számukra.
    Az utóbbi években viszont egyértelmű a szerbek dominanciája a férfi vízilabda mezőnyében, hiszen amely versenyen elindultak, azt meg is nyerték. Olyan válogatottjuk van perpillanat, hogy ha még ki is esik egy világsztár, van helyette két másik, vagy legalább négy tehetséges fiatal, mindez megspékelve egy kiváló szakvezetővel, aki megtanult rendesen meccselni, így pedig már a sikerek sem maradnak el (lásd a januári, szenvedős belgrádi döntőt, mégis a szerbek nyertek, ez egyértelműen Szavicsnak volt köszönhető).
    Úgy gondolom, hogy a csapatnak nincs ellenfele, főleg, ha hozzák a stabil játékukat, és miért ne hoznák, hiszen már több éve együtt játszik ez az aranygeneráció, amely sikert sikerre halmoz.
    Amilyen nehezen indult, olyan sima lett a végére!
    A legjobb csapat nyert, kétség sem férhet hozzá, viszont sajnálom, hogy a magyarok nem játszhattak éremért. Az első négyből három balkáni válogatott lett, ami nem meglepő, de sajna ezzel beárazták a vízilabdát ismét. Remélem nem tűnik el az olimpiai sportágak közül a póló, de a végeredmény, illetve az utolsó körben véghezvitt bundák nem emellett kampányolnak..
    Andersson04, Tschaba and varin like this.

Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első négyből három balkáni válogatott lett, ami nem meglepő, de sajna ezzel beárazták a vízilabdát ismét. Remélem nem tűnik el az olimpiai sportágak közül a póló, de a végeredmény, illetve az utolsó körben véghezvitt bundák nem emellett kampányolnak..
    Mit értesz az utolsó mondatod alatt? Utolsó körben véghezvitt bundák?

Senior Member Andersson04 avatara
    Utolsó csoportkörre gondol, a másik csoport meccseire (nem a magyar csoport)

Bennem felmerült, hogy azok nem feltétlen bundák, csak amikor nem éri meg nyerni mindenképp akkor visszavesznek a csapatok, rápihennek a playoffra.
    Persze azért egy horvát csapat semmilyen formában nem kaphatna ki egy franciától, ott akkora a tudásbeli különbség.

Member
    Bár nem engem kérdeztél, de ezek mind - alsóhangon nevezzük így : "furcsa" eredmények...

9-8 Franciaország - Horvátország
    10-7 USA - Olaszország
    12-7 Ausztrália - Görögország

és ez csak az utolsó forduló DD

teszem hozzá: az én lelkem nem facsarodott ki emiatt, sőt a focin kívül általam követett sportokban nagyon is NYERŐ csapatokat jellemez ez a fajta HELYEZKEDÉS

ui: látom Andersson04 megelőzött, ezért még annyit hozzátennék, hogy itt az oldalon olvasott http://www.hatharom.com/2016/08/17/k...t-kamuzni-soha --- cikk után jutott már eszembe hogy ez így nagyon szép, ez így nagyon jó..., de valahogy északi/déli riválisainkat nem a kardvívás szelleme vezérli, ha a GYŐZTES CSAPAT! kerül szóba
    Utoljára módosítva: zoekkent által: 2016.08.21 21:31

Senior Member golszerzo avatara
    A szerb tipp szép volt, ráadásul még nagyobb oddson is lehetett fogadni menetközben. A legjobb az volt a szerbektől, amikor a japánok ellen 2-5-tel kezdtek, és felment a meccs oddsuk 1.01-ről 1.70-re

Senior Member
    Kinéztem pár hosszútávú fogadást tippmixpróról, hogy legyen egész szezonra valami izgulnivaló és érdekelne egy-két szakértői vélemény, mert még nem játszottam meg.

1. Felcsút win NBII 2@

Ez 2.7@ körül nálam 9/10-es tipp volt, sajnos lemaradtam róla, nem hittem, hogy Karácsony körül változik az odds, erre kinevezték Pintért és délután már csak 2@ volt...Ennyiért már nem akkora value, de kombiba jó lesz.

2. FTC win Hungary Cup 4@

Ilyen oddson ez nálam value. A bajnoki győzelmükre csak 3.5@, pedig arra kevesebb esélyt látok és ha az nem jön össze, akkor prioritás lehet a Kupa. Igaz a Honvédot kapták a 8 között, de oda-vissza meccsek lesznek most már és Doll komolyan szokta venni ezt a sorozatot. Újpest, Vasas marad reálisan, ha túljutnak a Honvédon. Vasasnak tavasszal sok lesz a kétfrontos harc, Újpest ellen azért a zöldekre tennék.

3. France win handball WC 2@

Még mindig a legjobbak szerintem. Az otthoni rendezés és az olimpiai bukta után meg lesz a kellő motiváció is.

4. PSG win EHF CL 3.15@

Idén úgy tűnik, hogy összeálltak és azt mindenki tudta, hogy ha egyszer összeállnak, akkor kb. verhetetlenek lesznek. A Veszprém sajnos úgy tűnik, hogy túl van a csúcson, az ő esélyük az elmúlt 2 év volt. Persze a Final 4 veszélyes dolog, mert egy meccsen bármi lehet, de ilyen oddson nekem ez valuenak tűnik a jelenlegi erőviszonyokat figyelembe véve.

5. Győr win women EHF CL 2.5@

Itt egy kicsit magasabb oddsot el tudnék képzelni, mert a Budu és a Vardar is veszélyes lehet, Löke ugye nincs, de olyan szépen mutatott az Allstar csapat az EB után.

6. Szolnok win NB1 3@

Kosár. Ki fognak egyenesedni tavaszra, kitakarították most a szar légiósokat, hoztak máris egy jó centert. Sok volt ez a Bajnokok Ligája is a csapatnak, év végére nagyobb prioritás lesz a hazai bajnokság. Nem rossz az Alba és a Körmend, de egál oddson maradnék a Szolnoknál.

7. Szolnok win NB1 2.25@

Ez meg vízilabda. A Kupában azért megmutatták, hogy ki az úr a háznál. Úgy tűnik nekem, hogy hiába van 4 jó csapat, azért a Szolnok más szint.

Ezt a 7 tippet néztem ki és ezeket akarom ilyen szuperkombiba megtenni, ha bejön 4-5 akkor is nyerjek valamit, de lehet, hogy kihagynék egy-kettőt vagy betennék valamit helyettük, ha valakinek lenne esetleg jó ötlete a Pro hosszútávú kínálatából. Néztem még a magyar női kosarat, meg a MOL Liga jégkorongot, de azokat igazából nem figyelem komolyan, hogy bátran tippeljek rájuk. (Fehérvár nem adhat le játékosokat a Titánoknak a rájátszásra, ha kiestek az EBEL-ből? 80-as oddsért nem lenne rossz...)

A PSG és FTC árérték arány miatt, a Felcsút és Franciao. tipperősség miatt mindenképp benne lesz. A Szolnok tippeket évek óta, nem rakhattuk ilyen oddsokon, az oldalon is volt róluk szó tavaly és tavalyelőtt is. Nyilván mindkét esetben nagyobb a konkurencia, de azért még mindenhol őket kell majd legyőzni annak, aki bajnokságot akar nyerni. A Győr tipp irányában vagyok legkevésbé elhivatott...
    Szóval, ha bárkinek bármilyen észrevétele van a tippeket illetően, akkor azt szívesen fogadom!
    mr.blonde and Molni82 like this.

Senior Member mr.blonde avatara
    Nagyon sok helyen egyetértek Veled, tetszik ez a kombi

A Puskás szerintem kb a tuti kategória..a franciák kapcsán pont ugyanígy gondolkozom a vb-re..a két kézi BL is adja magát, bár ez a FF4 szisztéma meglehetősen lutrivá teszi az egészet, ezzel együtt komoly esély van rá, hogy így lesz, talán a Győr az erősebb tipp a kettő közül. A foci MK kapcsán is egyetértek, ha elmegy a bajnokság, rámennek majd a kupára és segítséget is fognak kapni, ebben biztos vagyok..a két Szolnok is tetszik, bár nem vagyok kompetens egyik sportágban sem.

Kíváncsi vagyok mit főzöl ki ebből, nálam talán Puskás és ETO a két legcombosabb tipp GL!
    hatvanharom.hu likes this.

Senior Member Molni82 avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kinéztem pár hosszútávú fogadást tippmixpróról, hogy legyen egész szezonra valami izgulnivaló és érdekelne egy-két szakértői vélemény, mert még nem játszottam meg.

1. Felcsút win NBII 2@

Ez 2.7@ körül nálam 9/10-es tipp volt, sajnos lemaradtam róla, nem hittem, hogy Karácsony körül változik az odds, erre kinevezték Pintért és délután már csak 2@ volt...Ennyiért már nem akkora value, de kombiba jó lesz.

2. FTC win Hungary Cup 4@

Ilyen oddson ez nálam value. A bajnoki győzelmükre csak 3.5@, pedig arra kevesebb esélyt látok és ha az nem jön össze, akkor prioritás lehet a Kupa. Igaz a Honvédot kapták a 8 között, de oda-vissza meccsek lesznek most már és Doll komolyan szokta venni ezt a sorozatot. Újpest, Vasas marad reálisan, ha túljutnak a Honvédon. Vasasnak tavasszal sok lesz a kétfrontos harc, Újpest ellen azért a zöldekre tennék.

3. France win handball WC 2@

Még mindig a legjobbak szerintem. Az otthoni rendezés és az olimpiai bukta után meg lesz a kellő motiváció is.

4. PSG win EHF CL 3.15@

Idén úgy tűnik, hogy összeálltak és azt mindenki tudta, hogy ha egyszer összeállnak, akkor kb. verhetetlenek lesznek. A Veszprém sajnos úgy tűnik, hogy túl van a csúcson, az ő esélyük az elmúlt 2 év volt. Persze a Final 4 veszélyes dolog, mert egy meccsen bármi lehet, de ilyen oddson nekem ez valuenak tűnik a jelenlegi erőviszonyokat figyelembe véve.

5. Győr win women EHF CL 2.5@

Itt egy kicsit magasabb oddsot el tudnék képzelni, mert a Budu és a Vardar is veszélyes lehet, Löke ugye nincs, de olyan szépen mutatott az Allstar csapat az EB után.

6. Szolnok win NB1 3@

Kosár. Ki fognak egyenesedni tavaszra, kitakarították most a szar légiósokat, hoztak máris egy jó centert. Sok volt ez a Bajnokok Ligája is a csapatnak, év végére nagyobb prioritás lesz a hazai bajnokság. Nem rossz az Alba és a Körmend, de egál oddson maradnék a Szolnoknál.

7. Szolnok win NB1 2.25@

Ez meg vízilabda. A Kupában azért megmutatták, hogy ki az úr a háznál. Úgy tűnik nekem, hogy hiába van 4 jó csapat, azért a Szolnok más szint.

Ezt a 7 tippet néztem ki és ezeket akarom ilyen szuperkombiba megtenni, ha bejön 4-5 akkor is nyerjek valamit, de lehet, hogy kihagynék egy-kettőt vagy betennék valamit helyettük, ha valakinek lenne esetleg jó ötlete a Pro hosszútávú kínálatából. Néztem még a magyar női kosarat, meg a MOL Liga jégkorongot, de azokat igazából nem figyelem komolyan, hogy bátran tippeljek rájuk. (Fehérvár nem adhat le játékosokat a Titánoknak a rájátszásra, ha kiestek az EBEL-ből? 80-as oddsért nem lenne rossz...)

A PSG és FTC árérték arány miatt, a Felcsút és Franciao. tipperősség miatt mindenképp benne lesz. A Szolnok tippeket évek óta, nem rakhattuk ilyen oddsokon, az oldalon is volt róluk szó tavaly és tavalyelőtt is. Nyilván mindkét esetben nagyobb a konkurencia, de azért még mindenhol őket kell majd legyőzni annak, aki bajnokságot akar nyerni. A Győr tipp irányában vagyok legkevésbé elhivatott...
    Szóval, ha bárkinek bármilyen észrevétele van a tippeket illetően, akkor azt szívesen fogadom!
    Nekem is tetszenek
    A PSG +Győr kombót már én is több szelvényre feltettem. Igazi meglepetés lenne ha nem ez a 2 csapat nyerne a BL végén.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Szerintem a kosár tipp elég necces. Ha jelen pillanatban kellene tippelnem a magyar bajnokra, akkor én a Körmendre tenném a pénzem! Cizmic lemondása után mindenki arra számított, hogy az új mesternek (Gasper Potocnik) több időre lesz szüksége egy igazán ütőképes csapat összerakására, ezzel szemben pár nap alatt alkotott nagyot a szlovén mester. Győzelem az erősebbnek tartott Minszk ellen a FIBA kupában, majd idegenben az egyik favoritnak tartott Albát is simán verték. Hogy nem a véletlen műve volt ez a 2 siker, azt most hétközben Izraelben bizonyították Ferencz Csabáék.
    Ezzel együtt is korai szerintem fogadni a végső győztesre, hisz a nagy kérdések majd a rájátszásban fognak eldőlni, de nagyon úgy tűnik, hogy Ivkovic személye garancia a bukásra Szolnokon. A légiósokat illetően az idény közben igazolt Pavlicevic jól kezdett, de mostanra már beleszürkült ő is az Olaj légiós kontingensébe. Az új center talán felkavarja az állóvizet, de Barnies eddigi teljesítménye sem ok az örömre a Tisza partján. Az elég sokat mondó tény, hogy a Szolnoknak a következő 2 bajnokin mindent ki kell tenni a parkettre, hogy részt vehessenek a Magyar Kupa küzdelmeiben.
    Egyébként sok sikert kívánok!
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2017.01.06 23:53

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •