Oldal: 1 / 25 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (250) összesen
Like Tree70Likes

Téma: A 100-as kör!

Senior Member Zozinho19 avatara

A 100-as kör!

Sziasztok!

Nem divat az oldalon, hogy extrém fogadások ajánlására sor kerül. Ennek a témának a célja az lenne, hogy közösen megtaláljuk azokat a fogadási lehetőségeket, melyeket kötésben megjátszva elérjük a 100-as szorzót. Mindezt úgy, hogy nem kismillió alacsony szorzót kötve játszunk meg egy szelvényt, hanem a meglepetésekre alapozzuk a tippjeinket. Ugyanis meggyőződésem, hogy aki foglalkozik a sportfogadással, az számos alkalommal találkozik olyan fogadási eseménnyel, amibe "beleérez", azaz majdnem biztos benne, hogy az adott eseményen meglepetés eredmény születik. Ha pedig 3-4 meglepetés tipp kötésben kerül feladásra, akkor hamar össze lehet hozni a bűvös 100-ast!
    Andersson04 likes this.

Az első: Bahrein-Észak-Korea (1-0) hendikep-Észak-Korea nyer, szorzó 7,5 (Tippmixpro)

Észak-Korea vezeti a csoportot, holtversenyben Fülöp-szigetek válogatottjával, akik hazai pályán 2:1 arányban győzték le Bahrein legjobbjait. Emiatt lenne fontos a koreaiaknak, hogy magabiztosan nyerjenek ezen a meccsen, tudtára adva a vetélytársuknak, hogy esélyük sincs!

Ez kuka lett sajnos, igaz csak egy apró gólon múlott.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2015.09.04 08:19

Senior Member golszerzo avatara
    Tetszik az ötlet, egyelőre csak egy hatvanszoros tuti
    Nadal döntőt játszik a US Openen (10.00) és Feröer-szigetek-Észak-Írország H (6.00)
    Zozinho19 likes this.

Senior Member Javi Moreno avatara
    Gibraltár to score 4.00 * Szerbia-Örmény V 8.00 * Liechtenstein +1.5 2.30 = 73.60-szoros fix. 10/10, százperszáz, lehet hitelt felvenni rááá!
    Zozinho19 likes this.

Member
    Csehország pontosan 2 góllal nyer (3.55) * Horvátország pontosan 2 góllal nyer (3.65) * Hollandia-Izland pontos eredmény 2-1 (8.25) = 106.89
    Ez kicsit több lett ha nem baj
    Zozinho19 likes this.

Grúzia-Skócia (1:0) Döntetlen 3,25

Az otthoni meccsen is csak szűk sikert értek el a skótok és ezzel most is elégedettek lennének, mert számukra a 3 pont most a legfontosabb. Ezzel megtarthatnák a 3. helyet, mivel az írek győzelmét nem lehet megkérdőjelezni!

Ami a skótokra igaz, az az észak-írekre is áll, azaz a győzelem a legfontosabb és ehhez elég egy gól is. Erre pedig 3,15-ös szorzót kapunk.

A magyar-román meccsel kapcsolatban azt gondolom, hogy egyik csapat sem fog felesleges kockázatot vállalni, így könnyen születhet egy 0:0 ezen a meccsen! Ez a kimenetel 5,75-ért játszható!

Egy tenisszel zárom a menüt: Nadal-Fognini játékok száma 37,5 felett 1,95-ért.
    A 4 esemény eredője 114-es szorzóval kecsegtet. A szorzók a Tippmixpro jelenlegi kínálatából származnak.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2015.09.05 10:48
    bertutti likes this.

Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Grúzia-Skócia (1:0) Döntetlen 3,25

Az otthoni meccsen is csak szűk sikert értek el a skótok és ezzel most is elégedettek lennének, mert számukra a 3 pont most a legfontosabb. Ezzel megtarthatnák a 3. helyet, mivel az írek győzelmét nem lehet megkérdőjelezni!

Ami a skótokra igaz, az az észak-írekre is áll, azaz a győzelem a legfontosabb és ehhez elég egy gól is. Erre pedig 3,15-ös szorzót kapunk.

A magyar-román meccsel kapcsolatban azt gondolom, hogy egyik csapat sem fog felesleges kockázatot vállalni, így könnyen születhet egy 0:0 ezen a meccsen! Ez a kimenetel 5,75-ért játszható!

Egy tenisszel zárom a menüt: Nadal-Fognini játékok száma 37,5 felett 1,95-ért.
    A 4 esemény eredője 114-es szorzóval kecsegtet. A szorzók a Tippmixpro jelenlegi kínálatából származnak.
    Szinte ugyanezt választottam én is mára, annyi különbséggel, hogy a magyar-románt döntetlenre vettem, én oda inkább 1-1-et érzek, ezért maradnék a "biztosabb" döntetlen tippnél (3.00 a szorzó). A másik meg a tenisz tipp, én ott Fognini győzelmére tippelnék, az ő sokszor unszimpatikus játékstílusa kibillentheti Nadalt a komfortzónájából, és ha Nadal amúgy is elkap egy rosszabb napot, akkor nyerhet az olasz (3.65 a szorzó).

Ezzel a kis módosítással és az aktuális Tippmixpro-s szorzókkal: 3.30 * 3.15 * 3.00 * 3.65 = 113
    Zozinho19 likes this.

Member
    Jött a magyar-román X és Fognini is. Bebiztosítottam egy 4/2-vel, így sikerült pluszba kihozni.

Member
    Törökország-Hollandia döntetlen (3.25)

Két gyenge formában lévő csapat, akik a 3. helyért csatáznak. A hollandoknak muszáj pontot szerezniük, ha ki akarnak jutni az EB-re, viszont Törökországban nem lesz egyszerű győzniük. A törökök szerintem nagyon fognak menni a lettek ellen elvesztett 2 pont miatt is, de annyira most nincsenek jó formában, hogy legyőzzék a hollandokat, ezért döntetlent várok.

Lettország-Csehország (1-0) döntetlen (3.25)

A csehek ha nyernek, akkor ki is jutottak az EB-re (lásd előző tipp ), viszont pár napja csak nehezen verték meg a kazahokat otthon. A lettek otthon kellemetlen ellenfelek, ezért úgy érzem, hogy a csehek nyernek, de csak egy góllal egy számukra nehéz meccsen.

S. Williams - M. Keys Keys nyer (4.30)

Keys eddig viszonylag simán menetelt a tornán, 2-0-ra hozta mindhárom meccsét, köztük Radwanska ellen. Serena Williams már a második fordulóban is szenvedett, a harmadikban pedig játszmát is vesztett egy tőle papíron jóval gyengébb játékos ellen. Szerintem ahogy haladt előre a torna, úgy lett/lesz egyre feszültebb a rá nehezedő nyomás miatt. Keys jó formában van, fiatal, feltörekvő játékos, "otthon" játszik, és szerintem ő lesz az, aki megállítja Serenát.

A három meccs együtt 45-ös szorzó.
    Zozinho19 likes this.

Senior Member
    Latvia-Czech Rep. X 4.2@
    Paire-Tsonga 3.75@
    Northern Ireland-Hungary 0-1 7@

110.25@
    Zozinho19 likes this.

Oldal: 1 / 25 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz