Oldal: 2 / 25 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (250) összesen
Like Tree70Likes

Téma: A 100-as kör!

Senior Member Zozinho19 avatara
    Málta-Azerbajdzsán (1:0) Vendég Szorzó:4,95

A csoport két leggyengébb csapata találkozik, azonban a szigetország csapata tengermélyen kilóg a csoportból, míg a kaukázusi gárda papíron versenyben van a 4. helyért, ami számukra óriási dolog. Ugyan a máltaiak az utóbbi meccseken nem kaptak ki nagyon, de ezeken a meccseken nem is lehetett más céljuk, mint a tisztes helytállás. Most ők is a pontszerzésben reménykednek, hiszen kik ellen szerezzenek ponto(ka)t, ha nem a közvetlen riválisuk ellen hazai pályán? Ezt használhatják ki a vendégek, akár többször is...

Naestved-Roskilde Döntetlen Szorzó:2,95

A hazaiak az első fordulós győzelmet követően 5 vereséget szenvedtek el, bár közben a kupában a nagy nevú Nordsjaelland gárdáját 1:0 arányban legyőzték. Azt gyanítom, hogy megszakad a vereségek sorozata ezen a találkozón, hiszen a vendégek nem a legacélosabbak ebben az osztályban. Ráadásul egymás ellen elég régen nem alakult ki döntetlen végeredmény, tehát két sorozat is megszakadhat ezzel az eredménnyel!

V.Williams-A.Konteveit Konteveit nyer Szorzó:4,25

Folytatódik a csillaghullás...

A 3 esemény eredője: 62, amihez egy papírforma kell(U21 Fehéroroszország-U21 Szlovákia Vendég, Szorzó 2,25) és megvan a 100.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2015.09.07 14:49

Member
    Idő hiányában indoklás nélkül:

Lisicki-Halep 2-1 (8.25)
    Észak-Írország-Magyarország 1-1 (5.25)
    Svédország-Ausztria Svédország (2.16)

Ez öszesen 93-as szorzó.
    Utoljára módosítva: bertutti által: 2015.09.10 21:56
    Zozinho19 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Stan-Young 3-0 @ 1.72
    Anderson-Murray 1-3 @ 3.75
    Berdó-Gasquet 3-2 @ 6.00
    Big John-Fed 2-3 @ 8.50

Kombiban: 330

Megérzések
    makai, Zozinho19 and Javi Moreno like this.

Albánia- Portugália Albánia nyer Szorzó:4,90

A balkáni csapat hazai pályán x-elt a dánokkal, majd lemásolta ezt az eredményt Dániában is. A portugálokat megverték idegenben, majd lemásolják otthon is...

A csoport korai meccsén az örményeknél vendégeskedő dánoknak kell a 3 pont, amit meg is szerezhetnek, szerintem magabiztosan. Azaz Örményország- Dánia (2:0) döntetlen. Szorzó:4,90

Egy holnapi tenisz adja ki a 100-ast. R. Vinci-K. Mladenovic 2:1 Szorzó 4,60

Az olasz rápihenhetett a meccsre szerencsétlen Bouchard miatt, míg a franciának az esélyesség terhével is meg kell birkóznia.

A 3 esemény 110-es szorzóval bír! Hajrá!
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2015.09.08 20:55

Senior Member Cesc18 avatara
    Hogy Kokkinakis húzza meg újra a barátnődet Wawrinka, amiért leadtál egy szettet ennek a fogalmatlan Youngnak
    Andersson04 likes this.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy Kokkinakis húzza meg újra a barátnődet Wawrinka, amiért leadtál egy szettet ennek a fogalmatlan Youngnak
    Bele sem merek gondolni, hogy Murray-nek mit kívánsz!

Nézzük, hogy ma hogyan lehetne kis pénzből nagyot szakítani:

Az elsőt e cikk (Halep lehet Azarenka újabb áldozata) nyomán ötlöttem ki. Az elolvasás után rákukkantottam a szorzókra és szerintem itt érdemes a meglepetést játszani. Abban egyetértek a cikk szerzőjével, hogy szoros, kemény meccs lesz, így a Halep 2:1 arányú sikerét 6-os szorzóért illetve Halep szetthátrányból történő győzelmét 9-es szorzóért bevállalhatónak tartom! Ezt persze még izlés szerint lehet színezni, mondjuk ilyennel, hogy 3 szett lesz a meccsen, over a játékok számára, stb.

Ma Dániában kupameccseket rendeznek. A Vendsyssel FF-Aalborg mérkőzésen nem zárnám ki a magasabb osztályú vendégek kudarcát, hiszen a hazaiak jó formában vannak, míg a vendégek bármilyen eredményt képesek produkálni! Itt pedig a HT/FT fogadásokkal H-H 6,00-ért vagy a D-H 8,00-ért jó lehetőséget rejt magában.
    A két esemény kétféle kimenetelére 4 fogadást kötve 36-72 közötti szorzókkal lehet számolni! 4 alaptétes fogadást megér.

Jó vadászatot!
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2015.09.10 04:24

Member
    Levante-Sevilla Sevilla + gólok száma 2.5 alatt 3.75

A Sevilla megszerzi idei első győzelmét, viszont érzésem szerint kapott gól nélkül hozza le a meccset. 0-1-et vagy 0-2-t érzek, ezért a 2.5 alatti fogadást választottam kombiba a győzelmük mellé a nem szerez mindkét csapat gólt helyett, mert ennek nagyobb a szorzója.

Kaiserslautern-Freiburg döntetlen 3.20

A Freiburg jól kezdte az idényt, egyedül a Bochum ellen buktak pontot. A 'Lautern idén is esélyes a feljutásra, de szokás szerint hullámzóan játszanak. Otthon 1 pontra jók lesznek a "feljutási rangadón".

Mönchengladbach-Hamburg döntetlen 3.70

A 'Gladbach nagyon rosszul kezdte a szezont, a Hamburg viszont kezdi összeszedni magát a Bayern elleni szezonnyitó után. 1 pontra szerintem jók lesznek a 'Gladbach ellen is.

Pennetta-Halep Pennetta 3.25

Ezt csak "bosszúból" teszem mellé, meg hogy meg legyen a 100-as szorzó. Halepben nem nagyon bíztam a kisebb sérülése miatt, ezért párszor próbáltam veretni, sikertelenül. Nagyon szívós játékos, aki kemény meccseken van túl, szerintem itt már el fog fogyni az ereje.

A 4 tipp összesen 144-es szorzó.
    Utoljára módosítva: bertutti által: 2015.09.12 13:40
    Zozinho19 likes this.

Hétvégi szelvényekkel szállok harcba a 100-asért:

S. Williams - R. Vinci 1.szett eredménye: 6:0 szorzó 8(zöld) és 2.szett eredménye: 6:0 szorzó:8 (kék-piros)

Azt gondolom, hogy valamelyik szettben kijön az "állat" az amerikaiból, de nem tartom azt sem elképzelhetetlennek, hogy játékot sem enged olasz riválisának.

Norwich-Bournemouth Vendég

Nos, ezt a tippet nem tudom megindokolni konkrétan. Az előző idény során rengetegszer találtam el a vendégek meccseit, akár nyertek, akár nem. Emiatt hagyatkozom erre a megérzésre. Siker esetén 3,2-es szorzóval lehet számolni.

Az utolsó meccs a Middlesbrough- Milton Keynes találkozó, ahol a vendégeknek szavazok bizalmat. Lévén a hazaiak sokszor megszenvednek esélyesként, míg a vendégek stílusa az idegenbeli találkozókon érvényesül jobban! Erre 7-es szorzóval lehet fogadni!

Tehát 2 szelvénnyel játszva:8*7*3,2=179,2-es szorzó és akár mindkettő megélhet!
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2015.09.12 04:38
    bertutti likes this.

Member
    Öööööööööööö..... a saját tippemnek a végére poénból oda akartam írni, hogy a bátrak megjátszhatják még Vinci győzelmét 7.75-ért, és akkor ez egy 1000-es szorzó. Most nézem, hogy nyert Vinci.... ez már milyen US Open...

Oldal: 2 / 25 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •