Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree4Likes

Téma: 2014. November - Mire fogadjunk ma?

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spanyol Tercera 3. csoport
    Atlético Albericia- Racing Santander B
    Racing B dnb @1.61 bet365
    3/10

A Racing (7-3-1) a vesztett pontok tekintetében a 3. tabellán, vendéglátója a 12 (3-4-4). helyen áll. Az Albericia hat bajnoki óta nem nyert meccset, nem valószínű, hogy pont a dobogós Racing ellen szakítja meg ezt a sorozatot, papíron nagy különbség van a két csapat között. Elvileg ez kettes, de a negyedosztályra való tekintettel az ikszet azért levédem.
    FT 0-0 tét vissza

Senior Member mr.blonde avatara
    Copa Libertadores, Női,
    Rocafuerte (ecuadori) - Cerro Porteno (paraguayi)
    Rocafuerte +5@1.90 bet365
    3/10

FT: 0-5 tét vissza

Summary - Copa Libertadores Femenina - South America - Results, fixtures, tables and news - Soccerway
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2014.11.10 13:54

Senior Member Cesc18 avatara
    Pacers-Jazz
    Jazz @ 2.22 (6/10) Pinnacle

Pocsék szezonja van eddig a Pacersnek, de ez nem meglepő, hiszen három klasszis játékosuk is sérült, ráadásul a napokban csatlakozott hozzájuk Hibbert is, Miles játéka pedig kérdéses. A lelkesedés és a hazai pálya kevés lesz. A Jazz igaz, játszott tegnap is, de győztek, így jó szájízzel utaztak Indianába. Mindenki bevethető a vendégeknél, jó kis csapatuk van, jelenleg szinte minden poszton erősebbek. Nem értem a szorzót...

Senior Member nagelb avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pacers-Jazz
    Jazz @ 2.22 (6/10) Pinnacle

Pocsék szezonja van eddig a Pacersnek, de ez nem meglepő, hiszen három klasszis játékosuk is sérült, ráadásul a napokban csatlakozott hozzájuk Hibbert is, Miles játéka pedig kérdéses. A lelkesedés és a hazai pálya kevés lesz. A Jazz igaz, játszott tegnap is, de győztek, így jó szájízzel utaztak Indianába. Mindenki bevethető a vendégeknél, jó kis csapatuk van, jelenleg szinte minden poszton erősebbek. Nem értem a szorzót...
    Én is gondolkozom ezen a tippen, de odds-ok mozgása megint nem tetszik... A tippek 70-80%-a érkezik be a UTA-ra, mégis nő az odds-uk. Tegnap a kezdők rengeteget voltak pályán náluk, ami itt a szezon elején még persze nem lehetne gond. Hibbert is játszani fog a Pacers-nél, a UTA idegenben tradícionálisan sokkal gyengébb, mint hazai pályán, szóval nem tudom mitévő legyek egyelőre.

Senior Member
    NBAben célzottan gamblerkedek statok alapján. bár jól megy eddig, fenntartásokkal kezelendő ami ma nekem ezek alapján tetszik a pelicans@cavs u202 1.925 a 2 csapat eddig játszott 10 meccset összesen 2x ment a total over 202re (cavs-chi overtimeot nem számítom). mindkét csapat 1x-1x a cavs a denver ellen míg a new orleans a dallas ellen (konkrétan 2 pontgyáros csapat).

Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NBAben célzottan gamblerkedek statok alapján. bár jól megy eddig, fenntartásokkal kezelendő ami ma nekem ezek alapján tetszik a pelicans@cavs u202 1.925 a 2 csapat eddig játszott 10 meccset összesen 2x ment a total over 202re (cavs-chi overtimeot nem számítom). mindkét csapat 1x-1x a cavs a denver ellen míg a new orleans a dallas ellen (konkrétan 2 pontgyáros csapat).
    Nem rossz ötlet, ezzel párhuzamos logika alapján, én egy NOP +6-on gondolkozom. Pelicans legutóbb verte a SAS, a hangulat nagyon jó, a keret jól össze van rakva, és a védekezés is egyben van. A Cavs eddig nagyon rosszul védekezik, és támadásban sincsenek még összeszokva, ami nem is csoda. Szóval szerintem nem lesz ez egy sima meccs nekik. Még egy Anthony Davis lepattanók száma Over 11,5-ön is agyalok. (12,8-at átlagol eddig)

Végül ezeket lockoltam ma éjjelre:

New Orleans Pelicans at Cleveland Cavaliers

Anthony Davis (NOP) lepattanók száma Over 11,5 1,83 bet365 4/10
    NOP +6 1,86 bet365 4/10

Atlanta Hawks at New York Knicks

Total Points Over 196 1,83 bet365 4/10
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2014.11.11 07:27

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is gondolkozom ezen a tippen, de odds-ok mozgása megint nem tetszik... A tippek 70-80%-a érkezik be a UTA-ra, mégis nő az odds-uk. Tegnap a kezdők rengeteget voltak pályán náluk, ami itt a szezon elején még persze nem lehetne gond. Hibbert is játszani fog a Pacers-nél, a UTA idegenben tradícionálisan sokkal gyengébb, mint hazai pályán, szóval nem tudom mitévő legyek egyelőre.
    Ezt a Hibbert dolgot jól benéztem. Pedig párszor megfogadtam már, hogy amíg hivatalos infó nem jön ki, addig semmi sem biztos...

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a Hibbert dolgot jól benéztem. Pedig párszor megfogadtam már, hogy amíg hivatalos infó nem jön ki, addig semmi sem biztos...
    Annak ellenére, hogy játszott Hibbert, a 4. negyedig ült a tipp. Viszont nélküle meg sehol nem lett volna ez a Pacers. Ilyenbe sajnos nagyon könnyű belecsúszni a major sportokban... Velem is megesett nem egyszer.

Senior Member sportinsider avatara
    Utolsó 2 nap alapján úgy látom, jó hogy éppen szünetet tartok. NBA totál katasztrófa lett volna nekem is.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •