Oldal: 28 / 30 ElsőElső ... 182627282930 UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (295) összesen
Like Tree65Likes

Téma: Live is Live (élő fogadások)

Senior Member varin avatara
    Idézet th3PR0j3ct0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezt amúgy egész egyszerűen meg lehetne oldani:

1. Kell egy megbízható élő stat / odds feed
    2. Logibeten belül kell egy platform ahol a tipster beállítja előre, hogy adott meccsen milyen szituációban fogadna (pl. 30. percben legalább x kaput találó lövésnél 0-0-s eredménynél félidő over ha az odds minimum 2.70)
    3. Ahogy a feltételrendszer teljesül, a rendszer küldi a tippet, ha pedig nem teljesül, akkor nyilván nem
    4. A jó tipp csak akkor számít a tipster statisztikájába, ha az a kiküldéstől számítva legalább 2-3 percig megfogadható volt.

Ezzel időt lehet spórolni a tipsternek, egyrészt nem kell folyamat gép előtt ülni, másrészt nem megy el idő a tipp feladásával. Én egy ideje szinte csak így fogadok élőben, mármint bottal. Működőképes.
    Igen, csak mindez valami elképesztően, brutálisa nagy fejlesztési szükséglet... Ami viszont nem feltétlenül éri meg, ha nincs olyan sok előfizető, amennyit elvárnak. Sajnos erről az oldalról is nézni kell a dolgokat.

Liverpool-Napoli - Virgil van Dijk piros lapot kap @29.00
    bet365

Paprikás meccs lesz, Van Dijk az előbb kapott sárgát egy piros lapos becsúszásért. Ha Skomina jó arc lesz, kiszórja a bekket. Ilyen oddsért, sárgával egy ilyen bírónál ez va.....

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Ez elég szopatós meccs volt amúgy, bombáztam a 75-77. perc körül az over 1.5-öt. Ennyi és ilyen minőségű helyzettel (mint ami kimaradt) más BL-csoportot nyer.

Ezt én is nagyon néztem... majdnem rávágtam izomból, de végül nem. Mák...

Senior Member Cesc18 avatara
    Giro - 3. szakasz

bet365 LIVE

Davide Cimolai 4.-9. @ 1.83

Ahogyan a tegnapi sprintbefutónál, úgy mai is ott lehet a végelszámolásnál Cimolai. Nem tartozik a legnagyobb esélyesek közé, de a második vonalból az egyik legerősebb sprinter. A Viviani, Ackermann, Ewan, Gaviria kvartett más dimenzió, így nagyjából az 5-6. hely a realitás számára.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Giro - 3. szakasz

bet365 LIVE

Davide Cimolai 4.-9. @ 1.83

Ahogyan a tegnapi sprintbefutónál, úgy mai is ott lehet a végelszámolásnál Cimolai. Nem tartozik a legnagyobb esélyesek közé, de a második vonalból az egyik legerősebb sprinter. A Viviani, Ackermann, Ewan, Gaviria kvartett más dimenzió, így nagyjából az 5-6. hely a realitás számára.
    Egy újabb top 10-es eredmény Cimolai neve mellett.

A mai egy elég sokesélyes szakasznak néz ki, pre nem igazán találok játszható tippet, de live szinte biztosan jövök majd valamivel, mert a bet akkor rakja ki a helyezéses piacát.
    golszerzo likes this.

Giro - 4. szakasz LIVE

Ulissi 1-3. @ 4.00 bet365

Ahogyan írtam a nap elején, érdekes a szakasz vége, mert nem sokkal a cél előtt van egy rövid emelkedő ami ideális terep a támadásra az olyan robbanékony versenyzőknek, mint Ulissi. Az olasz formája adott és a Girón mindig motivált, szóval engem meglepne, ha nem próbálkozna ma. Alacsonyabb téttel ezen a szorzón megéri megrizikózni.

Giro - 4. szakasz LIVE

Ulissi 1-3. @ 4.00 bet365

Ahogyan írtam a nap elején, érdekes a szakasz vége, mert nem sokkal a cél előtt van egy rövid emelkedő ami ideális terep a támadásra az olyan robbanékony versenyzőknek, mint Ulissi. Az olasz formája adott és a Girón mindig motivált, szóval engem meglepne, ha nem próbálkozna ma. Alacsonyabb téttel ezen a szorzón megéri megrizikózni.
    Káosz és dráma az utolsó km-eken, no meg egy Ulissi 3. hely

Giro - 5. szakasz LIVE

Gaviria 1-3. @ 1.72 bet365

Újabb sprintbefutó kinézőben, avagy Viviani vs Ackermann vs Gaviria vs Ewan. Tegnap elég kemény szakasz volt, Ackermann és Ewan ott volt a végelszámolásnál és elég sokat tettek bele. Gaviria tudott talán a legtöbb spórolni, így 1.72-ért tetszetős a dobogóra. Pre még Ackermann volt jó bet 5.00+ Pinnyn, dobogóra viszont csak 1.57.

Giro - 5. szakasz LIVE

Gaviria 1-3. @ 1.72 bet365

Újabb sprintbefutó kinézőben, avagy Viviani vs Ackermann vs Gaviria vs Ewan. Tegnap elég kemény szakasz volt, Ackermann és Ewan ott volt a végelszámolásnál és elég sokat tettek bele. Gaviria tudott talán a legtöbb spórolni, így 1.72-ért tetszetős a dobogóra. Pre még Ackermann volt jó bet 5.00+ Pinnyn, dobogóra viszont csak 1.57.
    Ackermann 1. Gaviria 2... ez így elég szép kasszát hozott

https://logibet.com/tip/cycling/stage_5/240540

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •