503
    Szerbia-USA 1. perc 0-0
    Tipp: Szerbia 1. harmadban szerzett góljai 2,5 felett @ 1.83 @ évmindennapja
    3/10

A szerbek a legjobbak, remekelnek a Világligában, a döntőben nem hibáznak szerintem. A csoportmeccsek során a szerbek 10-8-ra verték az amcsikat, akkor az első negyedben voltak a legjobbak déli szomszédaink, amikor is négy gólt szereztek, most hárommal is megelégednék.

FT: 2-1
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2016.06.26 10:24

2. #102
    Senior Member Cesc18 avatara
    2012.05.27
    2.496
    Ma döntő szett 11-11-ről folytatódik a Giraldo-Müller, ami tegnap sötétedés miatt szakadt félbe. Két brék volt eddig a 67 game alatt, kíváncsi vagyok meddig mennek el. A kolumbiainak fogadóként volt már két meccslabdája, de nem tudta megcsinálni egyiket sem, kérdés mennyire agyalt ezen az este. Az első játékok kritikusak lesznek, akkor a legsebezhetőbbek. Szerintem, ha az első 2-2 szervagémjüket lehozzák, akkor simán benne van, hogy hosszúra nyúlik a meccs. Most 81.5-ös line-t adnak, ami jó magas, de ha a vázolt forgatókönyv szerint alakul, akkor olyan 84.5-85.5-re is érdemes overt húzni.