Oldal: 55 / 56 ElsőElső ... 54553545556 UtolsóUtolsó
Eredmény: 541 - 550 (556) összesen
Like Tree92Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Senior Member varin avatara
    Bravóka!

Senior Member mr.blonde avatara
    A Hoffenheim a jelek szerint elengedte az esti meccset. Az edző ketté osztotta a keretet, egyik fele a Hannover ellen, másik fele a Ludo ellen készült. Utóbbiban javarészt ifisták voltak.

Europa League: Hoffenheim hat wieder eine Trainingsgruppe 2! - Bundesliga Saison 2017/18 - Bild.de

We'll do that a bit split. That we are preparing a part on Ludogorets and are already planning a certain part on Hannover (Bundesliga away game on Sunday, the editor), and doing a normal training week with them. So train more or less with two groups to do justice to both. "
    Although Hoffenheim has already put the Europa League in the sand, wants to adopt Thursday against Ludogorets still reasonable and fair. Nagelsmann's plan: "We try to throw in a lot of young hungry people who may be seeing themselves in the field for the first time in the professional field, who are simply poisonous and want to prove something. It does not matter if the competition is over for us. But for her own career. That's the fairest way to do it. "

A bolgároknak kell legalább egy X a továbbjutáshoz.

Ludo +0@1.88
    Ludo +0,5@1.44
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2017.12.07 13:45

Senior Member varin avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Hoffenheim a jelek szerint elengedte az esti meccset. Az edző ketté osztotta a keretet, egyik fele a Hannover ellen, másik fele a Ludo ellen készült. Utóbbiban javarészt ifisták voltak.

Europa League: Hoffenheim hat wieder eine Trainingsgruppe 2! - Bundesliga Saison 2017/18 - Bild.de

We'll do that a bit split. That we are preparing a part on Ludogorets and are already planning a certain part on Hannover (Bundesliga away game on Sunday, the editor), and doing a normal training week with them. So train more or less with two groups to do justice to both. "
    Although Hoffenheim has already put the Europa League in the sand, wants to adopt Thursday against Ludogorets still reasonable and fair. Nagelsmann's plan: "We try to throw in a lot of young hungry people who may be seeing themselves in the field for the first time in the professional field, who are simply poisonous and want to prove something. It does not matter if the competition is over for us. But for her own career. That's the fairest way to do it. "

A bolgároknak kell legalább egy X a továbbjutáshoz.

Ludo +0@1.88
    Ludo +0,5@1.44
    Nehéz ügy... Becsapósnak érzem kicsit a meccset, magamban azt mondtam az írás elolvasása után, hogy oké, ha a bolgároknál van a meccs, akkor mehet, de így, hogy Hoffenheimben... Otthon csak nem akarnak kikapni, még tarcsikkal sem.

Nálam ma Rijeka-Milan DNB V a játék. A horvátoknak már töknyóc, a Milannak is igazából, de az előzetes kezdő (Storari - Zapata, Paletta, Romagnoli - Calabria, Zanellato, Biglia, Locatelli, Antonelli - Cutrone, André Silva) lényegesen jobb, mint amit gondoltam, ráadásul Rhinónak szerintem egy ilyen meccs is fontos így y pályafutása elején.

Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nehéz ügy... Becsapósnak érzem kicsit a meccset, magamban azt mondtam az írás elolvasása után, hogy oké, ha a bolgároknál van a meccs, akkor mehet, de így, hogy Hoffenheimben... Otthon csak nem akarnak kikapni, még tarcsikkal sem.

Nálam ma Rijeka-Milan DNB V a játék. A horvátoknak már töknyóc, a Milannak is igazából, de az előzetes kezdő (Storari - Zapata, Paletta, Romagnoli - Calabria, Zanellato, Biglia, Locatelli, Antonelli - Cutrone, André Silva) lényegesen jobb, mint amit gondoltam, ráadásul Rhinónak szerintem egy ilyen meccs is fontos így y pályafutása elején.
    Nehéz kenyér ez az EL-kör, én bepróbálok egy Apollon+Marseille kombit...

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Koppenhágáról mi a véleményetek? Kaptam BFen valami freebetet, feldobtam egy 10es oddsra, már csak a dánok kellenének bele. Az igazság viszont az hogy majdnem random kattintgattam. Adjam el vagy jók a három pontra otthon? Amúgy vicc ha egy Tiraspol veretlenül meg tud úszni egy EL csoportkört
    Utoljára módosítva: th3PR0j3ct0r által: 2017.12.07 19:08

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    l Rhinónak szerintem egy ilyen meccs is fontos így y pályafutása elején.
    A Milan semmit nem ért el konkrétan a Montella kirúgással, ha ilyen Gattusot hoznak a helyére, aki vsz egy ritka szar edző lesz. Játékosként bírtam a küzdőszellemét, de csak rá kell nézni, sugárzik a fejéről, hogy buta mint a szar.

Senior Member
    Nantes-PSG francia kézibajnokság. PSG odds 1.45@-ről 2.6@-ra emelkedett. Valakinek van valami infója? Nem játszanak a nagyok vagy mi történik? Ha elmegy a meccs a PSG-nek 5 pont hátránya lesz a Montpellier-vel szemben, elmehet a bajnokság...érdekes.

Member Sztrelok avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nantes-PSG francia kézibajnokság. PSG odds 1.45@-ről 2.6@-ra emelkedett. Valakinek van valami infója? Nem játszanak a nagyok vagy mi történik? Ha elmegy a meccs a PSG-nek 5 pont hátránya lesz a Montpellier-vel szemben, elmehet a bajnokság...érdekes.
    Molni82 megadta rá a választ...

Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami ok lehet: A Nantes remekül helyt állt a Bl-ben. Szeged-Barca verések stb...
    Psg legnagyobb sztárja Karabatics eltiltott. A Psg az utolsó 2 idegenbeli meccsét elbukta.
    Illetve a Nantes is megverte őket a 2 utolsó alkalommal.
    Ilyen előjelek mellett nem meglepő a magas Psg odds.
    Viszont a párizst sosem lehet leírni, ha megvannak a kezdők valahol akkor okosabbat lehet mondani.
    Tipikus háromesélyes meccs.
    Én nem tudnék rá tuti tippet adni.

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    N. Karabatic a bajnokságban amúgy el van tiltva, Luka meg meg sérült.

Senior Member Tomihmv avatara
    Balmazújváros-Komló ffi kézi Magyar Kupa:

Fiatalokkal a kupában

A fiatalokra alapozva utazik a Sport36-Komló a Balmazújváros otthonába a Magyar Kupa 4. fordulójában.

Magyar Kupa 4. forduló, Balmazújváros 2017.12.12. 18 óra:

Balmazújvárosi KK (NBI/B)– Sport36-Komló (NBI)

König Rendezvénycsarnok V: Felhő, Öcsi

A Balmazújváros eredményei az idei sorozatban: – Gyöngyös 30-28-ra, – Budakalász 30-28. A Sport36-Komló eredményei: Várpalota – 27-33, PLER – 27-31.

A Balmazújváros – 9 győzelemmel, 3 vereséggel – holtversenyben vezeti a bajnokság második vonalában a Keleti csoportot, ahol a Békésnek szintén 18 pontja van.

Kilvinger Bálint, a Komló vezetőedzője az utazás előtt elmondta, találkozón elsősorban azok a fiatal reménységek kapnak szerepet, akik eddig kevesebb lehetőséghez jutottak.

A fiatal szakember sajnálkozott, hogy a csapat év végi programja sűrűbb lett, mint ahogy azt szerették volna, hiszen szombati Budakalász elleni mérkőzést követően három nappal már egy hosszú utat közbeiktatva, Balmazújvárosban vár tétmérkőzés a fiúkra. Nem szabad elfeledkezni a pénteki, Dabas elleni rangadóról sem, ami kevesebb, mint egy hét leforgása alatt a harmadik 60 perce lenne Selymeséknek – közel 1400 km utazással.

Így talán érthető a rutinos játékosok kímélése. Ám arról szó sincs – erősítette meg Kilvinger Bálint, hogy feltartott kézzel lépnénk pályára a fürdővárosban, hiszen a fiatal tehetségeink csapatba építése megfogalmazott cél a közeljövőt tekintve.

forrás: Fiatalokkal a kupában – Komlói Újság Online

Neten:
    Balmazujvaros - Komloi Betting Odds, Handball - Hungarian Cup
    Mixpro-n:
    12.12. 18:00 Balmazújváros - Komló, MK: 3 1,70 7,75 2,40

A Komló hullámvölgybe van, idegenben amúgy sem megy a csapatnak, ifikkel meg pláne nem. A Balmazújváros élvonalbeli álmokat kerget, két NB I-est már elbúcsúztattak a kupában, így egyértelmű favoritok. A TIPPMIXPRO-s oddsban még van érték. GL!
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2017.12.12 12:29
    mr.blonde likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •