Oldal: 53 / 59 ElsőElső ... 3435152535455 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (581) összesen
Like Tree98Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Member
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El se hittem, amit ma realizáltam, hogy a Löwen tegnap este még Bundesliga meccset játszott a Leipzig ellen idegenben, ma meg a Barcelona ellen nyomják szintén idegenben! Elképzelhetetlennek tűnt, ezért utánanéztem. Tegnap este meccs után elbuszoztak egy berlini hotelbe közvetlenül a repülőtér mellé, ott éjszakáztak, ma utaztak Barcelonába és 6 órával meccs előtt érkeznek a városba. Ez durvább, mint egy EB-n egymást követő napi meccsek, mert még benne van egy csomó utazás is. Gondolom jól sikerült a regeneráció a reptéri hotelben, meg a repülőn ma. Persze már hét elején fogadtam erre a meccsre, mindezek tudta nélkül...
    Azt hiszem, ez az az infó,a mit még jó, hogy nem láttam időben, különben csúnya rászaladás lett volna

Senior Member golszerzo avatara
    Így is elértek egy döntetlent! Nem semmi...
    X2 volt a játék? A Barcát elaltatták volna ezzel?

Senior Member
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    X2 volt a játék? A Barcát elaltatták volna ezzel?
    Nem hinném, hogy ez altatás lett volna, annak azért erős lenne. Sajnos Barca 1-5 gólos sikerre tettem, előtte még attól féltem, hogy beleszaladhatnak hullafáradtan egy nagyobb zakóba és kicsúsznak az 5 gólos határból...Ráadásul a BL-ben minden rangadót teszek x-re, de emiatt ezt a meccset kihagytam...

Senior Member
    Folytatódik a Löwen road-show, ez már NBA-szint. Tegnap Melsungen ellen játszottak, holnap meg irány Szkopje! 7 nap 4 meccs, mind idegenben. Tegnap már kijött a fáradtság is kikaptak meglepetésre. Holnap meg egy ilyen hét után, jön a BL címvédő Vardar, ahová mostanában amúgy sem nyerni járnak a csapatok. 1.45@ alapból nem nagy érték a hazaiakra, de ilyen előzmények után talán meg lehet próbálni, ha még emelkedik tovább egy kicsit. Kielce+Nantes+Vardar együtt már 1.85@ és a másik kettő meccs egyértelmű.
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2017.11.17 13:36

Senior Member Tomihmv avatara
    Folytatódik a Löwen road-show, ez már NBA-szint. Tegnap Melsungen ellen játszottak, holnap meg irány Szkopje! 7 nap 4 meccs, mind idegenben. Tegnap már kijött a fáradtság is kikaptak meglepetésre. Holnap meg egy ilyen hét után, jön a BL címvédő Vardar, ahová mostanában amúgy sem nyerni járnak a csapatok. 1.45@ alapból nem nagy érték a hazaiakra, de ilyen előzmények után talán meg lehet próbálni, ha még emelkedik tovább egy kicsit. Kielce+Nantes+Vardar együtt már 1.85@ és a másik kettő meccs egyértelmű.
    Remek észrevétel ismét, ennek ellenére a Vardar oddsa elkezdett emelkedni... Lehet, hogy érdemes élőzni a meccsen, ha a Löwen az elején elmenne 1-2 góllal, akkor háromesélyben igen korrekt szorzót lehet majd kapni a Vardarra.

Senior Member Tomihmv avatara
    Most kezdődik az SZKA Habarovszk-CSZKA Moszkva mérkőzés, -17 fokban, de egyre jobban hül a levegő, a meccs végére, akár -20 fok is lehet. Egy under befigyelhet, igaz, mindössze 1.55-szörös pénzt ér a 2,5 alá...

Senior Member ivan avatara
    nantes sima volt ))

https://www.facebook.com/ehf.champio...5274910843666/
    hatvanharom.hu likes this.

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Nemtom Te hogy vagy vele, de én nagyon szurkolok ennek a Khabarovsknak. Szeretném látni ahogy bejutnak egy nemzetközi kupa csoportkörébe, hogy aztán a nagy nyugati csapatok 15-18 órákat repüljenek hét közben egy meccs kedvéért, amit saját időzónájuk szerint reggel 9 és 10 között kell kezdeni, esetenként -16 fokban. Óriási lenne, csak két gond van: egyrészt iszonyat szarul megy nekik, másrészt a Lenin stadion szerintem nem alkalmas kupameccsek lebonyolítására. Mindenesetre egy ilyen túra után visszasírnák a csapatok a kazahsztáni utakat

Senior Member mr.blonde avatara
    Szevasztok!

Érdekes infóra sikerült bukkannom.

Odra Opole – Strona Oficjalna » Fortuna za strzelone gole! W ten weekend bramki w Nice 1 Lidze mają szczególną wartość

A lengyel másodosztály főszponzora egy lengyel fogadóiroda, amely a hétvégére jótékonysági akciót hirdetett, amely úgy szól, hogy minden rúgott gól után 2000 zlotyit ajánlanak fel a kluboknak, amelyet kötelesek az összegeket valamilyen jótékonysági célra felajánlani.

Hát ezek alapján akár potyoghatnak is a gólok, még csak a szezon felénél járunk.

Gyorsan összeadtam az oddsokat, mi lenne akkor, ha

minden meccsen születne legalább 2 gól - @10.83
    minden meccsen születne legalább 1 gól@1.75

Mit gondoltok, megér egy próbát?
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2017.11.23 16:00

Member
    Érdekes gondolat, a hasznos infót köszönjük

Én két irányba indulnék el szívem szerint. Vagy azt beszélik le, hogy minden meccs 1-1-ről indul vagy pedig azt, hogy lesz két vagy három olyan meccs, ami mondjuk 3-3-ról.

Előbbinél az a veszély, hogy feltűnhet sokaknak, hogy minden meccs állt 1-1-re, utóbbinál pedig az, hogy 3-3 gólt szerezni azért időigényes dolog, a meccs nagy része elmehetne erre.

C verzió, simán leszarják a csapatok az egészet...

Nem tudom, nehéz ügy, de az infó fasza, kezdeni kell vele valamit.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •