Oldal: 53 / 53 ElsőElső ... 343515253
Eredmény: 521 - 525 (525) összesen
Like Tree80Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Member
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El se hittem, amit ma realizáltam, hogy a Löwen tegnap este még Bundesliga meccset játszott a Leipzig ellen idegenben, ma meg a Barcelona ellen nyomják szintén idegenben! Elképzelhetetlennek tűnt, ezért utánanéztem. Tegnap este meccs után elbuszoztak egy berlini hotelbe közvetlenül a repülőtér mellé, ott éjszakáztak, ma utaztak Barcelonába és 6 órával meccs előtt érkeznek a városba. Ez durvább, mint egy EB-n egymást követő napi meccsek, mert még benne van egy csomó utazás is. Gondolom jól sikerült a regeneráció a reptéri hotelben, meg a repülőn ma. Persze már hét elején fogadtam erre a meccsre, mindezek tudta nélkül...
    Azt hiszem, ez az az infó,a mit még jó, hogy nem láttam időben, különben csúnya rászaladás lett volna

Senior Member golszerzo avatara
    Így is elértek egy döntetlent! Nem semmi...
    X2 volt a játék? A Barcát elaltatták volna ezzel?

Senior Member
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    X2 volt a játék? A Barcát elaltatták volna ezzel?
    Nem hinném, hogy ez altatás lett volna, annak azért erős lenne. Sajnos Barca 1-5 gólos sikerre tettem, előtte még attól féltem, hogy beleszaladhatnak hullafáradtan egy nagyobb zakóba és kicsúsznak az 5 gólos határból...Ráadásul a BL-ben minden rangadót teszek x-re, de emiatt ezt a meccset kihagytam...

Senior Member
    Folytatódik a Löwen road-show, ez már NBA-szint. Tegnap Melsungen ellen játszottak, holnap meg irány Szkopje! 7 nap 4 meccs, mind idegenben. Tegnap már kijött a fáradtság is kikaptak meglepetésre. Holnap meg egy ilyen hét után, jön a BL címvédő Vardar, ahová mostanában amúgy sem nyerni járnak a csapatok. 1.45@ alapból nem nagy érték a hazaiakra, de ilyen előzmények után talán meg lehet próbálni, ha még emelkedik tovább egy kicsit. Kielce+Nantes+Vardar együtt már 1.85@ és a másik kettő meccs egyértelmű.
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: Ma 14:36

Senior Member Tomihmv avatara
    Folytatódik a Löwen road-show, ez már NBA-szint. Tegnap Melsungen ellen játszottak, holnap meg irány Szkopje! 7 nap 4 meccs, mind idegenben. Tegnap már kijött a fáradtság is kikaptak meglepetésre. Holnap meg egy ilyen hét után, jön a BL címvédő Vardar, ahová mostanában amúgy sem nyerni járnak a csapatok. 1.45@ alapból nem nagy érték a hazaiakra, de ilyen előzmények után talán meg lehet próbálni, ha még emelkedik tovább egy kicsit. Kielce+Nantes+Vardar együtt már 1.85@ és a másik kettő meccs egyértelmű.
    Remek észrevétel ismét, ennek ellenére a Vardar oddsa elkezdett emelkedni... Lehet, hogy érdemes élőzni a meccsen, ha a Löwen az elején elmenne 1-2 góllal, akkor háromesélyben igen korrekt szorzót lehet majd kapni a Vardarra.

Oldal: 53 / 53 ElsőElső ... 343515253

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •