Oldal: 51 / 61 ElsőElső ... 414950515253 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 501 - 510 (610) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Junior Member
    Akkor tévedtem Valakinek valami ötlete hogy mi történt? 0-4 az nagyon durva a Thun még gólt sem lőtt eddig...

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Idézet th3PR0j3ct0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan kezdődik az MLB-szezon, kötöttem is két long term fogadást, gondoltam megosztom:

Az első, egyben bátrabb: Gary Sanchez üti a legtöbb HR-t a szezonban - odds: 41.00

Indok:
    Szerintem surranópályán odaérhet, legalábbis a tavalyi teljesítménye alapján. Elég fiatal, ez lesz az első teljes idénye, tavaly kb 50 meccset játszott, két évvel ezelőtt pedig kettőt. Az előző szezonban 20 hazafutást ütött, úgy hogy kb a szezon 1/3-ában játszott, ez csak azért elképesztő, mert a legtöbb hazafutás 47 volt tavaly, amit úgy hoztak össze, hogy az illető nagyjából végigjátszotta a szezont.

Idén Sanchez elöl kipakolták a csapatból McCannt, mellette pedig az az Austine Romine bevethető még, aki tavaly sem játszott túl sokat. Ez a szezon elvileg az újjáépítésről szól majd a Yankeesnél, tehát Sanchez különösen sok meccset kaphat (gyakorlatilag stabil kezdő lesz). Az előszezon során nagyjából 40 PA-t kapott (ennyiszer állt oda ütni), négy vagy öt HR-t vágott - amennyiben a rotáció elejében játszik majd, úgy meccsenként 4-5 PA-val lehet számolni a szezon során. Szintén fontos kiemelni, hogy a Yankee Stadiumban játssza majd a meccsei felét, ahol 15%-kal több HR-t ütnek az ő oldalára a játékosok a liga átlaghoz képest. Az idegenbeli meccsektől sem kell félni, mennek majd sokat Torontóba, Bostonba, játszanak Baltimore-ban is, így gyakorlatilag 1-es ballpark factorral lehet számolni az idegenbeli meccsekre (az 1-es szám ebben az esetben pont az átlagot jelenti, vagyis nem kell különösebb kihívással szembenéznie).

Ami ellene szól, hogy iszonyat fiatal, illetve hogy idővel alkalmazkodhat majd hozzá a liga, illetve sérülés is befigyelhet. Természetesen több esélyes is van erre a címre, a többségre viszont nincs 41-es odds, főleg nem ilyen háttérinfóval.

A másik tippet egy piros angol irodánál toltam, Gary Sanchez összes HR a szezon során - over 26.5

Az indok ugyanaz, viszont a line már felment 28.5-re, de talán még ott is van benne value.

Funból is érdemes lehet tolni, hiszen szeptemberig majdnem minden nap tolni fogják
    Az első tipp élt kb másfél hetet, amikor Sanchez összeszedett egy sérülést és kihagyott nagyjából egy hónapot. Utána kellett egy kis idő mire összekapta magát, de igazán kiegyensúlyozott teljesítményt sajnos nem tudott hozni. Mivel Stanton idén szinte minden ütéséből hazafut (51 hazafutásnál jár jelenleg és még van hátra kb egy hónap az alapszakaszból, viszonyításképp az elmúlt három évben a jelenlegi mennyiséggel is a legeredményesebb játékos lett volna.), ezért gyakorlatilag egy percig sem volt esély az első tippre.

A második simán jött, augusztus végére meg is lett, még ilyen körülmények között is.

Érdemes lesz figyelni, szerintem ha New Yorkban marad, az elkövetkezendő években még simán begyűjthet egy ilyen címet, az oddsa pedig nem lesz ennél sokkal alacsonyabb.

Senior Member varin avatara
    Idézet th3PR0j3ct0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első tipp élt kb másfél hetet, amikor Sanchez összeszedett egy sérülést és kihagyott nagyjából egy hónapot. Utána kellett egy kis idő mire összekapta magát, de igazán kiegyensúlyozott teljesítményt sajnos nem tudott hozni. Mivel Stanton idén szinte minden ütéséből hazafut (51 hazafutásnál jár jelenleg és még van hátra kb egy hónap az alapszakaszból, viszonyításképp az elmúlt három évben a jelenlegi mennyiséggel is a legeredményesebb játékos lett volna.), ezért gyakorlatilag egy percig sem volt esély az első tippre.

A második simán jött, augusztus végére meg is lett, még ilyen körülmények között is.

Érdemes lesz figyelni, szerintem ha New Yorkban marad, az elkövetkezendő években még simán begyűjthet egy ilyen címet, az oddsa pedig nem lesz ennél sokkal alacsonyabb.
    Gratula

Junior Member
    Szuper

Senior Member Zozinho19 avatara
    Érdekelne a véleményetek a Hannover- Köln meccsről! Szerintem ez országos 1-es, így nem értem az 1,85-ös szorzót!

Senior Member
    Nem értem mit nem értesz, mennyinek kéne lennie?

Senior Member varin avatara
    Hát minden ebbe az irányba mutat nálam is

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mit nem értesz, mennyinek kéne lennie?
    Max 1,6-ot adnék! Ez nagyon magasnak tűnik!

Ugyan mindkét csapatnál vannak sérültek, de a Hannover eddig még hazai pályán gólt sem kapott, míg a Köln összesen egyet szerzett bajnokin.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2017.09.24 13:04

Pff

A tendenciák nem változtak meg a kapott és rúgott gólok tekintetében, valahogy ez mégsem vigasztal.

Senior Member sportinsider avatara
    Tuchel lesz Bayern következő edzője 1.8 a betV-on. Mivel már egy ideje nem volt német edzője a Bajoroknak, ez valahol törvényszerű is.

Hoeneß verrät Pep neuen Bayern-Trainer - Wird's jetzt Tuchel? - Bundesliga Saison 2017/18 - Bild.de

Ugyan szólnak hírek arról is, hogy Luis Enriguet is megkeresték, de azt gondolom, hogy annyira tán nem bolond még a Bayern vezetősége. :-) Bár Dortmund rajongóként kifejezetten örülnék a spanyolnak :-)

Tuchel brutálisan jó edző. Nagyon nem örülnék neki, ha a Bayern kispadján kötne ki.

Lényeg a lényeg 1.8 ért szerintem ez value. 6/10

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •