Oldal: 43 / 61 ElsőElső ... 33414243444553 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 421 - 430 (610) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Junior Member
    Valaki nyert a tegnapi Juve meccsel?

Senior Member varin avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a BL-visszavágók között most csak egy hét szünet lesz, így a hétvégi bajnokikon szerintem érdemes lehet keresgélni. Az alternatív hendiket szemezgetve össze lehet rakni egy ütős kis szelvényt. A Leicester idegenben játszik a Palace-szal, így őket nem vettem be a sorba.

Az alábbi ötös kötés kerek 3-as oddsot ad ki, de pl az Atma vagy a Bvb meccse akár necces is lehet. Mit gondoltok?

Pescara - Juventus - Pescara +3 (@1.19)
    Barcelona - Real Sociedad - Real Sociead +3 (@1.30)
    Monaco - Dijón - Dijón +3,5 (@1.22)
    Atlético - Osasuna - Osasuna +3,5(@1.25)
    Dortmund - Frankfurt - Frankfurt +2,5(@1.25)
    5/5@3.00?
    Nekem tetszik a menü!

Bármennyire is szar az Osasuna, idén még nem kaptak ki négy góllal, a Sociedad is szereti néha-néha megviccelni a Barcelonát. A Juve szerintem B-csapattal is csak egy 0-2-re lesz jó. Talán a legkarcosabb a Dortmund meccse, ők azért otthon elég durván tolják...

Senior Member
    Továbbra is figyelemmel követem az NB2 over-under piacát. Az időjárás jobbra fordult, és a bukik is felébredtek és már nem 1.9-1.9 szorzópárral nyitnak minden meccset. Érdekes egybeesés, hogy miután itt feszegettük ezt a témát, a köv. alkalommal sokkal differenciáltabb oddsokkal jöttek ki. Azóta eltelt 2 fordulóban 6-4 volt az arány egyszer egyik majd a másik oldalra, és az utolsó fordulóban már 3.2 volt a meccsenként gólátlag. Szóval lehet, hogy már érdemes az értéket néhol az overekben keresni. Ezek függvényében és természetesen a csapatok formáját figyelembe véve a mai fordulóra ezeket a tippeket választottam ki:

Puskas-Vac o2.5 1.9@
    Bekescsaba-Szeol o2.5 1.8@
    Szolnok-ZTE o2.5 2.05@
    Kozármisleny-Szeged u2.5 1.8@
    Balmaz-Nyíregy u2.5 1.8@
    Sopron-Cigánd u2.5 1.85@

Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is figyelemmel követem az NB2 over-under piacát. Az időjárás jobbra fordult, és a bukik is felébredtek és már nem 1.9-1.9 szorzópárral nyitnak minden meccset. Érdekes egybeesés, hogy miután itt feszegettük ezt a témát, a köv. alkalommal sokkal differenciáltabb oddsokkal jöttek ki. Azóta eltelt 2 fordulóban 6-4 volt az arány egyszer egyik majd a másik oldalra, és az utolsó fordulóban már 3.2 volt a meccsenként gólátlag. Szóval lehet, hogy már érdemes az értéket néhol az overekben keresni. Ezek függvényében és természetesen a csapatok formáját figyelembe véve a mai fordulóra ezeket a tippeket választottam ki:

Puskas-Vac o2.5 1.9@
    Bekescsaba-Szeol o2.5 1.8@
    Szolnok-ZTE o2.5 2.05@
    Kozármisleny-Szeged u2.5 1.8@
    Balmaz-Nyíregy u2.5 1.8@
    Sopron-Cigánd u2.5 1.85@
    Nincs hibapont, mindenhol egyezik a véleményem Hajrá!

Senior Member Tomihmv avatara
    Lyon-Besiktas:
    Több, mint 3,5 (Sárgalap-szám 3,5)
    Odds: 1,70 @ TippmixPro

Mindkét csapatban vannak olyan játékosok, akik bármely meccs bármely pillanatában képesek besárgulni. A bíró pedig Mateu Lahoz lesz, aki általában szórja a lapokat, a City-Monacón 10 (!) sárgát osztott ki.
    A tét is egyre nagyobb, így pedig bőven van érték a tippben, főleg, hogy az angoloknál az AH line 5, a sima 5,5 (ott a piros is számít).

GL!

Senior Member mr.blonde avatara
    izgulós lett nagy tipp volt, köszöntem

Member
    Mi a véleményetek a Palace- Leicester meccsről? A vendégek vajon mennyire pihentetnek és készülnek a BL-re?
    A hazaiak jó formában vannak, főleg otthon, az odds szerintem mégis magas picit.
    Várom a véleményeteket.

Idézet cs1zo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a véleményetek a Palace- Leicester meccsről? A vendégek vajon mennyire pihentetnek és készülnek a BL-re?
    A hazaiak jó formában vannak, főleg otthon, az odds szerintem mégis magas picit.
    Várom a véleményeteket.
    Leicester squad : Schmeichel, Hamer, Zieler, Simpson, Huth, Benalouane, Wasilewski, Fuchs, Chilwell, King, Amartey, Drinkwater, Ndidi, Gray, Mahrez, Albrighton, Kapustka, Musa, Okazaki, Vardy, Ulloa, Slimani.

A keretből nem lehet következtetni semmire, Wes Morgan állapota kérdéses, őt inkább nem nevezte Shakespeare. Várjuk meg szerintem a kezdőt, ott derül ki, mekkora is valójában a rotálás .

Member
    Csak nem ezen a meccsen hajtja szét a legjobbjait...

Junior Member
    Mi lesz ma Barcelonaban?
    Allegri nem fogja elkövetni Emeri hibáját, ebből a gödörből nem mászik ki a Barca. De vajon a híres olasz védelem beáll 11 fővel a 16-osra, vagy lesznek akár gólok is?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •