Oldal: 41 / 61 ElsőElső ... 31394041424351 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (610) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Junior Member
    köszi, gyors két gól volt

Senior Member varin avatara
    A Barcelona az utolsó öt meccsén 23 gólt szerzett, ami elég pokoli. Még akkor is szép, ha ebben benne van egy Hercules és egy Al Ahli is. Ma visszatérnek MSN-ék. A Bilbao viszont novembere eleje óta egyszer kapott több, mint egy gólt.

Elgondolkodtató statisztikák, nemigen tudok dönteni, hogy mi itt a jó tipp. 1-1 és 3-5 is lehet. Jó meccsnek ígérkezik mindenesetre, talán fogadás nélkül is érdemes majd vetni rá egy pillantást.

Senior Member mr.blonde avatara
    Pandurii - Iasi - 2@1.79
    A román első osztályban szereplő és komoly anyagi gondokkal küszködő Pandurii csapatánál elfogyott a pénz, az összes játékos és edző szerződést bontott a klubbal és lelécelt. A tavaszt a II-es csapattal tolja le a gárda, valamint igazoltak 4-5 2. osztályú csapatban szereplő játékost. Külföldi edzőtábor nem lesz.

Un lot de 30 de jucători la primul antrenament din 2017 al echipei Pandurii Târgu Jiu | CS Pandurii Targu Jiu - Site Oficial

Legközelebb feb 4-én lesz bajnokijuk az Iasi ellen, amelynek oddsa 2.80-ról zuhant be 1.80-ra a világos zöld irodában. Egy próbát megérhet.

Member
    Leicester--Sevilla: Sok büntetőlap, remélem a kiesőnél legurul a gyógyszer.
    4,5 büntetőlap felett @1,72
    varin likes this.

Idézet hmsi111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Leicester--Sevilla: Sok büntetőlap, remélem a kiesőnél legurul a gyógyszer.
    4,5 büntetőlap felett @1,72
    Reális tipp, én is nézegettem, csak Orsato statjaitól kicsit megrettentem. Nem az a nagy kártyás az olasz... De hajrá

Senior Member
    Mióta elindult az NB2 tavaszi idénye az összes meccset nézve az over-under 2.5 aránya 33-15 az under javára. A közvetítéseken is látszik, hogy milyen xarok a pályák minősége és az edzők nyilatkozatai is alátámasztják ezt, elég sokszor panaszkodnak erre. Révész szerint a kisvárdai az ország legrosszabb pályája. Sárdagasztás folyik hétről-hétre a fagytól alig felengedett pályákon. Az NB1-es pályák is használhatatlanok (ugye Mr. Doll ), akkor milyenek a második vonalbeliek.
    Ehhez képest az oddsokat meghatározó buki minden héten egál körüli oddsokkal jön ki a 2.5 gólra, szinte párosítástól függetlenül. Szerintem ezen a piacon bőven van érték. Most ezekre a pályákra jön egy egész napos esőzés. Holnapra a pályák még rosszabbak lesznek, mehet a vagdalkozás össze-vissza. Ember legyen a talpán, aki ilyen pályákon képes kombinatív játékra. Egy Siófok-Szeged meccsen mi indokolja az under 2.5-re az 1.8@-ot, azt pl. nem értem, amikor a 2 csapat által lejátszott tavaszi 10 meccsen összesen esett 11 gól, 8 underrel végződött... A Sopron-Kozármisleny esetében 9-1 ez az arány az under javára. Ez a 2 meccs tűnik a legjobbnak ebben a fordulóban, de a fent lévő 7 párosításból 5-t valuenak érzek ilyen oddsokon. Az MTE-Cegléd ami nálam egyértelműen kiesik, a ZTE-Balmaz necces, de inkább ott is under felé hajlanék. A további meccsek a párosítások és a körülmények miatt komoly értéket rejtenek szerintem ilyen oddson. Sok esetben az 1.5-1.6 körül lenne a reális szorzó, és ez így megy fordulóról fordulóra. Volt olyan forduló, hogy minden meccset 1.9-1.9 oddspárral nyitottak az over-under piacon...Nem úgy tűnik, hogy alaposan utánajárnának az esélyeknek a bukik, de ez legyen az ő bajuk.
    Andersson04, varin and ZeBerDee10 like this.

Senior Member
    8-2 lett az underek aránya a fordulóban, de sajnos 3 olyan meccsre nem lehetett fogadni, ami under lett. Nem értem, hogy mi alapján szelektálják ezt, amúgy hétről hétre. Egy Békéscsaba-Kisvárda meccsre miért nem lehet mondjuk fogadni. Az 5 kiválasztott meccsemből 4 jött. Meseszép lett volna, ha a Vác-Budaörsön nincs a végén a szépítő találat...

Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mióta elindult az NB2 tavaszi idénye az összes meccset nézve az over-under 2.5 aránya 33-15 az under javára. A közvetítéseken is látszik, hogy milyen xarok a pályák minősége és az edzők nyilatkozatai is alátámasztják ezt, elég sokszor panaszkodnak erre. Révész szerint a kisvárdai az ország legrosszabb pályája. Sárdagasztás folyik hétről-hétre a fagytól alig felengedett pályákon. Az NB1-es pályák is használhatatlanok (ugye Mr. Doll ), akkor milyenek a második vonalbeliek.
    Ehhez képest az oddsokat meghatározó buki minden héten egál körüli oddsokkal jön ki a 2.5 gólra, szinte párosítástól függetlenül. Szerintem ezen a piacon bőven van érték. Most ezekre a pályákra jön egy egész napos esőzés. Holnapra a pályák még rosszabbak lesznek, mehet a vagdalkozás össze-vissza. Ember legyen a talpán, aki ilyen pályákon képes kombinatív játékra. Egy Siófok-Szeged meccsen mi indokolja az under 2.5-re az 1.8@-ot, azt pl. nem értem, amikor a 2 csapat által lejátszott tavaszi 10 meccsen összesen esett 11 gól, 8 underrel végződött... A Sopron-Kozármisleny esetében 9-1 ez az arány az under javára. Ez a 2 meccs tűnik a legjobbnak ebben a fordulóban, de a fent lévő 7 párosításból 5-t valuenak érzek ilyen oddsokon. Az MTE-Cegléd ami nálam egyértelműen kiesik, a ZTE-Balmaz necces, de inkább ott is under felé hajlanék. A további meccsek a párosítások és a körülmények miatt komoly értéket rejtenek szerintem ilyen oddson. Sok esetben az 1.5-1.6 körül lenne a reális szorzó, és ez így megy fordulóról fordulóra. Volt olyan forduló, hogy minden meccset 1.9-1.9 oddspárral nyitottak az over-under piacon...Nem úgy tűnik, hogy alaposan utánajárnának az esélyeknek a bukik, de ez legyen az ő bajuk.
    Megihletett a téma
    Ha NB II, akkor garantált a gólínség?
    hatvanharom.hu likes this.

Senior Member Andersson04 avatara
    Ma a magyar női kézilabda ligában két, a kiesés szempontjából is fontos meccset rendeznek, szerintem ezeken kevés gól, kemény védekezés várható. Békéscsaba-Budaörs az M4-en és a Tippmixprón is lesz élőben, ott rakható az under.

A Kisvárda-Mosonmagyaróvár pedig az év napjai irodában.

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Hamarosan kezdődik az MLB-szezon, kötöttem is két long term fogadást, gondoltam megosztom:

Az első, egyben bátrabb: Gary Sanchez üti a legtöbb HR-t a szezonban - odds: 41.00

Indok:
    Szerintem surranópályán odaérhet, legalábbis a tavalyi teljesítménye alapján. Elég fiatal, ez lesz az első teljes idénye, tavaly kb 50 meccset játszott, két évvel ezelőtt pedig kettőt. Az előző szezonban 20 hazafutást ütött, úgy hogy kb a szezon 1/3-ában játszott, ez csak azért elképesztő, mert a legtöbb hazafutás 47 volt tavaly, amit úgy hoztak össze, hogy az illető nagyjából végigjátszotta a szezont.

Idén Sanchez elöl kipakolták a csapatból McCannt, mellette pedig az az Austine Romine bevethető még, aki tavaly sem játszott túl sokat. Ez a szezon elvileg az újjáépítésről szól majd a Yankeesnél, tehát Sanchez különösen sok meccset kaphat (gyakorlatilag stabil kezdő lesz). Az előszezon során nagyjából 40 PA-t kapott (ennyiszer állt oda ütni), négy vagy öt HR-t vágott - amennyiben a rotáció elejében játszik majd, úgy meccsenként 4-5 PA-val lehet számolni a szezon során. Szintén fontos kiemelni, hogy a Yankee Stadiumban játssza majd a meccsei felét, ahol 15%-kal több HR-t ütnek az ő oldalára a játékosok a liga átlaghoz képest. Az idegenbeli meccsektől sem kell félni, mennek majd sokat Torontóba, Bostonba, játszanak Baltimore-ban is, így gyakorlatilag 1-es ballpark factorral lehet számolni az idegenbeli meccsekre (az 1-es szám ebben az esetben pont az átlagot jelenti, vagyis nem kell különösebb kihívással szembenéznie).

Ami ellene szól, hogy iszonyat fiatal, illetve hogy idővel alkalmazkodhat majd hozzá a liga, illetve sérülés is befigyelhet. Természetesen több esélyes is van erre a címre, a többségre viszont nincs 41-es odds, főleg nem ilyen háttérinfóval.

A másik tippet egy piros angol irodánál toltam, Gary Sanchez összes HR a szezon során - over 26.5

Az indok ugyanaz, viszont a line már felment 28.5-re, de talán még ott is van benne value.

Funból is érdemes lehet tolni, hiszen szeptemberig majdnem minden nap tolni fogják
    hatvanharom.hu likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •