Oldal: 3 / 61 ElsőElső 123451353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (606) összesen
Like Tree110Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Senior Member ivan avatara
    Török 2.liga
    Rizespor - Adanaspor
    Rizespor -0,75@1,95 (bet365)

Jobb csapat a Rizespor, ráaádsul az Adanaspor erre meccsre nélkülözni kénytelen házi gólkirályát, aki a csapat góljainak harmadát szerezte, rajta kívül még jó néhány fontos játékos is hiányzik majd.

Ukrán PL
    Arsenal Kijev- Tavira
    Tavira nyer @2.10(bwin)

ezt a meccset a tavira pályáján játsszák, az arsenal a csőd szélén, kicserélődött a keret, kb a pofozógép szerepét tölti be az elmúlt hetekben. sajnos nem voltam elég gyors, így nem hogy a 3 feletti induló oddsot, de még a szombat délelőtti irreálisan magas szorzókat sem tudtam elkapni, mivel több iroda is kivette a kínálatból (pl Unibet 2.55-ről). _

Mindkét tippről olvashattok bővebben a főoldalon is!

http://www.hatharom.com/2013/03/30/b...unk-bele-mi-is

GL!
    Utoljára módosítva: ivan által: 2013.04.02 18:39

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Nekem egy ilyenem van:

Arsenal-Reading
    Arsenal team totals - over 2.5 @1.84 /pinnacle/
    5/10

Arsenal általában megruházza a Readinget, idén pl fordított felállásban kétszer is gáláztak. Mindemellett a Readingnél komoly gondok is vannak. Bővebben itt: http://www.hatharom.com/2013/03/30/r...tra-az-arsenal

Nekem ivan tippjei közül Rizespor winem van WillHillen 1.80-ért, és Tavriya -0.25-öm 1.91-ért Marathonon. Nagyon bízok bennük, hajrá!

Senior Member
    Ezt korábban is kérdezni akartam, hogy ilyen infókat honnan szedtek?
    Van vmi nemzetközi fórum vagy mi a hírforrás?
    Mert volt már itt francia női röpladától kezdve minden, most is török másodosztály. Ennyi sportot, bajnokságot lehetetlen figyelni...

Junior Member
    Sziasztok!

Én most nem tippeket írnék, hanem egy-két stratégiáról kérném ki a véleményeteket, ha már ez egy ilyen vegyes topic.

1.) Egy másik fórumon olvastam, hogy valaki "Mindkét csapat szerez gólt IGEN/NEM" fogadásokban utazik. Az a lényeg, hogy olyan meccsek kellenek, ahol két olyan csapat meccsel, akik ritkán lőnek gólt (pl. francia 2-ből Istres tökéletes ilyen szepontból), vagy a hazai csapat nagy favorit, ritkán kap otthon gólt. A meccs előtt a NEM-re teszünk, ha egy ideig 0-0 a meccs (vagy csak az esélyes lőtt gólt), akkor átbukik az odds, le lehet védeni úgy, hogy mindkét oldal nyereséges legyen. Akitől ellestem ezt, ő milliós tétekben tolja, pár % nyereségnél védi is. Én egy ideje kicsiben próbálgatom, egyenlőre veszteséges, de még kicsi a minta, vannak hibáim is, de látok benne fantáziát.
    Most pl az Udinese - Bologna meccsel próbálkozok, 1,94-n tettem a NEM-et, úgyhogy a 20. perc környékén már sztem nyereséges.
    /20. percben 2,50-es igennel ki lehetett szállni, ~18% profit/

2.) a Betfair tradelésről nem nagyon olvastam még az oldalon, pedig szerintem érdemes lenne elmélyedni benne. Én egy ideje ezt is kicsiben tesztelem, de ha esetleg lenne más is, akit érdekel, akkor közösen talán gyorsabban menne a fejlődés.
    Utoljára módosítva: TJumper által: 2013.03.30 15:22

Senior Member
    Idézet filiivo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is erre gondoltam,gyorsabb,okosabb,és egyértelműen jobb bokszoló Zsolti, az orosznak 12-1-1 a mérlege,ami nem épp egy fantasztikus mérleg.Ez az utolsó esélye Zsoltinak,ugyhogy én bizom benne,hogy simán kipontozza majd,én teszem is.Most vagy soha.Hajrá Zsolti
    Erdei oddsa mindenhol emelkedik, a Pinaccle-n 2.04@ jelenleg, pedig tegnap nagyon simán hozta a súlyhatárt, ilyen könnyű még sohasem volt, ami jó jel, mert régebben volt gondja a fogyasztással.

Senior Member
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erdei oddsa mindenhol emelkedik, a Pinaccle-n 2.04@ jelenleg, pedig tegnap nagyon simán hozta a súlyhatárt, ilyen könnyű még sohasem volt, ami jó jel, mert régebben volt gondja a fogyasztással.
    Igen láttam a mérlegelést,meg fórumokat is olvastam szakértői véleményekkel.Én ezzel a meccsel kapcsolatban ugy vagyok,hogy Zsolti tudja jól,ha kikap akkor nincs tovább.Reméljük kijön valós tudása,gyorsasága,birja majd kondival és akkor nem lesz gond.20eurot nekem bőven megért ugy,hogy tegnap ezt 2euroból sikerült feltornáznom.Hajrá Zsolti

Senior Member ivan avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt korábban is kérdezni akartam, hogy ilyen infókat honnan szedtek?
    Van vmi nemzetközi fórum vagy mi a hírforrás?
    Mert volt már itt francia női röpladától kezdve minden, most is török másodosztály. Ennyi sportot, bajnokságot lehetetlen figyelni...
    ez összetett dolog. szerencsére nem egyedül kell dolgoznunk, a több szem többet lát-elv pedig itt különösen érvényesül, így ha nem is mindent, de nagyon sok mindent figyelemmel kísérünk általában igyekszünk már a hét elején végig nézni a hétvége kínálatát, különös figyelmet szentelve a gondban lévő (pénzhiány, morális válság, vesztőszéria) vagy a jó formát futó csapatoknak. minden szokványostól eltérő hírnek értéke lehet. felírjuk, megjegyezzük, ha van rá mód megbeszéljük. rendre figyeljük a gyanús oddsmozgásokat, ha találunk valamit az érintett meccsekről/szereplőkről a lehető legtöbb infót begyűjtjük különböző csapathonlapokról, ligahonlapokról, felkészültebb külföldi sportoldalakról stb. az ilyen II. osztályú - vagy akár nevezhetjük undergroundnak is - tippek felkutatása nem kevés idő, nem is mindig bukkanunk ilyenre.

Idézet TJumper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Én most nem tippeket írnék, hanem egy-két stratégiáról kérném ki a véleményeteket, ha már ez egy ilyen vegyes topic.

1.) Egy másik fórumon olvastam, hogy valaki "Mindkét csapat szerez gólt IGEN/NEM" fogadásokban utazik. Az a lényeg, hogy olyan meccsek kellenek, ahol két olyan csapat meccsel, akik ritkán lőnek gólt (pl. francia 2-ből Istres tökéletes ilyen szepontból), vagy a hazai csapat nagy favorit, ritkán kap otthon gólt. A meccs előtt a NEM-re teszünk, ha egy ideig 0-0 a meccs (vagy csak az esélyes lőtt gólt), akkor átbukik az odds, le lehet védeni úgy, hogy mindkét oldal nyereséges legyen. Akitől ellestem ezt, ő milliós tétekben tolja, pár % nyereségnél védi is. Én egy ideje kicsiben próbálgatom, egyenlőre veszteséges, de még kicsi a minta, vannak hibáim is, de látok benne fantáziát.
    Most pl az Udinese - Bologna meccsel próbálkozok, 1,94-n tettem a NEM-et, úgyhogy a 20. perc környékén már sztem nyereséges.

2.) a Betfair tradelésről nem nagyon olvastam még az oldalon, pedig szerintem érdemes lenne elmélyedni benne. Én egy ideje ezt is kicsiben tesztelem, de ha esetleg lenne más is, akit érdekel, akkor közösen talán gyorsabban menne a fejlődés.
    1. Működhet, bár még sohasem hallottam erről. Igazából minden a meccsek kiválasztásán múlik, amivel esetleg növelni lehet a jó beszállók esélyét az a gólidők (kiemelni olyan csapatokat, amelyek a meccsek elején kevés gólt szereznek, ehhez statokat találsz itt az oldalon), illetve olyan apróságok, mint pl időjárás, pálya minősége, vagyis olyan tényezők, amik nagyon komolyan befolyásolhatják, hogy hány gól lesz a találkozón.

2. Betfair trade valóban nincs az oldalon (vagyis van, csak kezdőknek, illetve kevés), pedig szeretnénk ilyen témában cikkeket /sőt, lesznek is/. Ez egyelőre sajnos maximum fordításokban merülhet ki (ennek több oka is van). Nyilván érdekes téma, érdemes lehet róla beszélgetni.

CsK
    CsK nem elérhető
    Junior Member
    Helló!
    Én is most próbálok tesztelni egy ilyen stratégiát. A köv linken találsz egy elég átfogó leírást az említett Betfaires módszerről.
    http://mihaivirnav.blog.com/files/20...l-strategy.pdf

Idézet TJumper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

/20. percben 2,50-es igennel ki lehetett szállni, ~18% profit/

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •