Oldal: 2 / 61 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (610) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Idézet qwert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nincs igazi forumozás én kicsit pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban,fogadási naplót kb 10 ember inditott de pár hétnél tovább csak az enyém aktiv,a forumra azok irnak akik a föoldalas tippeket is adják(még szerencse ök legalább aktivak lehet keresni velük).Nem biztos hogy sok ember van akinek van annyi ideje sportfogadásra hogy olyan tippeket felkutasson mint a te maid.Egy-egy
    föoldali rossz tipp után mindenki okoskodik, a saját gondolatot meg nem merik leirni.Egyébként a legegyszeröbb az ugymond PROFIK tippjeit tolni és kész.
    Meg kell próbálni, ha csak öten-hatan napi rendszerességgel fórumoznánk, már jó lenne. Ebben a topicban ráadásul nincs is semmiféle kötöttség, egy fórumot pedig nagyon nehéz beindítani. Személy szerint hiszem azt, hogy vagyunk itt elegen ahhoz, hogy egy jó kis közösség alakuljon ki, persze ehhez idő kell.

Nekünk szerkesztőknek is jó ez a lehetőség, hiszen több tippet tudunk a rendelkezésetekre bocsátani, Ti is jobban be tudtok kapcsolódni a dolgokba. De látod, már most nagyobb volt a mozgolódás itt, mint alapesetben! Kezdetnek ez elég.

Idézet filiivo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnap Erdei Zsoltihoz mit szóltok?Szép 1,8-as szorzó van rá.
    Boxhoz annyira nem értek, de tényleg csábító. Viszont alaptézis, hogy ami túl jól néz ki ahhoz, hogy igaz legyen, az valszeg nem igaz. márpedig itt is van egy-két olyan faktor, ami miatt reális is lehet ez az odds.

Mára még ezt toltam:

Foci/Ír bajnokság
    Bray-UC Dublin
    Over 2.25 @1.714 (5dimes)
    Tét: 5/10

Szigorúan stat alapján megy, mindkét csapat elég gyengén kezdett, és őszintén szólva, bármelyikből kinézem, hogy legalább két gólt benyel. A H2H is erősíti a tippet, hosszabb indoklásra sajna nincs időm.

Senior Member
    Idézet th3PR0j3ct0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Boxhoz annyira nem értek, de tényleg csábító. Viszont alaptézis, hogy ami túl jól néz ki ahhoz, hogy igaz legyen, az valszeg nem igaz. márpedig itt is van egy-két olyan faktor, ami miatt reális is lehet ez az odds.
    Azért ilyen magas az odds, mert Erdei 38 éves és másfél évet kihagyott, senki nem tudja, hogy milyen formában fog visszatérni.
    Azért egy 38 éves sportolónál nagyon nem mindegy 1.5 év, nem mellesleg a magánélete is elég viharos volt...

Ha tudja hozni a korábbi formáját, akkor nem kérdés ki nyer. Ha a korábbi Erdeivel vetem össze, akkor nem egy szinten vannnak, Madár gyorsabb, védekezése klasszisokkal jobb, az orosz egysíkú. Egyedül a kondi lehet kérdéses, amiben talán az orosz a jobb, de ez csak 10 menetes meccs lesz nem 12 és ha Madár nem készül el teljesen az erejével, akkor simán kipontozza az oroszt.
    Sdunek mester nagyon mondja, h nem látszódik meg a kihagyás Zsoltin, nem veszített a gyorsaságából, de ez úgyis csak a ringben fog kiderülni...
    Erdeinek a nemzetközi elismertsége sosem volt olyan magas, ez is a magasabb odds okai közt lehet.
    Szerintem bőven megéri ilyen oddson én bízom Zsoltiban, mindig is egy őszinte, sportszerű életet élő sportoló volt, reméljük nem látszik majd rajta a hosszú kihagyás és az idő vas foga.

Senior Member
    Ja és van ahol 1.95@ Erdei.

Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ilyen magas az odds, mert Erdei 38 éves és másfél évet kihagyott, senki nem tudja, hogy milyen formában fog visszatérni.
    Azért egy 38 éves sportolónál nagyon nem mindegy 1.5 év, nem mellesleg a magánélete is elég viharos volt...

Ha tudja hozni a korábbi formáját, akkor nem kérdés ki nyer. Ha a korábbi Erdeivel vetem össze, akkor nem egy szinten vannnak, Madár gyorsabb, védekezése klasszisokkal jobb, az orosz egysíkú. Egyedül a kondi lehet kérdéses, amiben talán az orosz a jobb, de ez csak 10 menetes meccs lesz nem 12 és ha Madár nem készül el teljesen az erejével, akkor simán kipontozza az oroszt.
    Sdunek mester nagyon mondja, h nem látszódik meg a kihagyás Zsoltin, nem veszített a gyorsaságából, de ez úgyis csak a ringben fog kiderülni...
    Erdeinek a nemzetközi elismertsége sosem volt olyan magas, ez is a magasabb odds okai közt lehet.
    Szerintem bőven megéri ilyen oddson én bízom Zsoltiban, mindig is egy őszinte, sportszerű életet élő sportoló volt, reméljük nem látszik majd rajta a hosszú kihagyás és az idő vas foga.
    Ez egy elég részletes leírás Erre próbáltam én is célozni, hogy van pár olyan faktor, ami miatt az 1.8 abszolút reális is lehet, és nem feltétlenül tartozik a túlzó kategóriába.

Idézet th3PR0j3ct0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mára még ezt toltam:

Foci/Ír bajnokság
    Bray-UC Dublin
    Over 2.25 @1.714 (5dimes)
    Tét: 5/10

Szigorúan stat alapján megy, mindkét csapat elég gyengén kezdett, és őszintén szólva, bármelyikből kinézem, hogy legalább két gólt benyel. A H2H is erősíti a tippet, hosszabb indoklásra sajna nincs időm.
    2-2

Senior Member
    Én is erre gondoltam,gyorsabb,okosabb,és egyértelműen jobb bokszoló Zsolti, az orosznak 12-1-1 a mérlege,ami nem épp egy fantasztikus mérleg.Ez az utolsó esélye Zsoltinak,ugyhogy én bizom benne,hogy simán kipontozza majd,én teszem is.Most vagy soha.Hajrá Zsolti

Senior Member
    Swansea-Tottenham over2.5 odds 1.96.
    A statok alapján ezen az oddson nem birtam kihagyni,Swansea 1gólra mindenki ellen jó lehet,Tottenham ha jövöre BL indulást akar nyerni kell.Swansea otthon 15-böl 10szer hozta az overt,Tottenham idegenben 15-böl 12szer.Az esetek 33%bam egyedül is hozzák a három gólt.

Idézet qwert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Swansea-Tottenham over2.5 odds 1.96.
    A statok alapján ezen az oddson nem birtam kihagyni,Swansea 1gólra mindenki ellen jó lehet,Tottenham ha jövöre BL indulást akar nyerni kell.Swansea otthon 15-böl 10szer hozta az overt,Tottenham idegenben 15-böl 12szer.Az esetek 33%bam egyedül is hozzák a három gólt.
    Ezt már néztem én is, erősen gondolkozok az over 2.25-ön, kicsit lehet lebutítom, de nem döntöttem még a sorsáról.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •