Oldal: 11 / 61 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (610) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Senior Member ivan avatara
    Osztrák Erste Liga/ foci
    Horn - Grödig
    Tipp: Grödig@1.91 (WilliamHill)

Nem volt szerencsém mostanában az ilyen "underground" meccsekkel, de ez megint egy olyan találkozó, amit érdemes megpróbálni.

A Horn az osztrák másodosztály legpocsékabb formában lévő csapata, utolsó hat meccséből ötöt elveszített, a tabella 8. helyét foglalja el (10 cs van a mezőnyben).
    A Grödig a bajnoki éllovas, előnye nyolc pont hét körrel a vége előtt, nem vitás, hogy az aranyérem első számú várományosa. Formáját tekintve is jó passzban van a Grödig, utolsó tíz meccséből nyolcat megnyert, a két vereség a tavasszal megtáltosodó Kapfenberg valamint az Altach ellen született - utóbbinak 7végén egy 5-1-es győzelemmel vágott vissza.

A Grödig utolsó két idegenbeli meccsén két alsóházi csapat otthonába látogatott, de a Lusteanu (5-0) és a Linz (3-0) sem nehezítette meg a dolgát.

Jelen állás szerint ez a mérkőzés országos kettes kategória, így megjátszom a vendéggyőzelmet.

http://www.hatharom.com/livescore/event/1233758

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    okos tipp meggyőztél, veled tartok én is

Idézet ivan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Osztrák Erste Liga/ foci
    Horn - Grödig
    Tipp: Grödig@1.91 (WilliamHill)

Nem volt szerencsém mostanában az ilyen "underground" meccsekkel, de ez megint egy olyan találkozó, amit érdemes megpróbálni.

A Horn az osztrák másodosztály legpocsékabb formában lévő csapata, utolsó hat meccséből ötöt elveszített, a tabella 8. helyét foglalja el (10 cs van a mezőnyben).
    A Grödig a bajnoki éllovas, előnye nyolc pont hét körrel a vége előtt, nem vitás, hogy az aranyérem első számú várományosa. Formáját tekintve is jó passzban van a Grödig, utolsó tíz meccséből nyolcat megnyert, a két vereség a tavasszal megtáltosodó Kapfenberg valamint az Altach ellen született - utóbbinak 7végén egy 5-1-es győzelemmel vágott vissza.

A Grödig utolsó két idegenbeli meccsén két alsóházi csapat otthonába látogatott, de a Lusteanu (5-0) és a Linz (3-0) sem nehezítette meg a dolgát.

Jelen állás szerint ez a mérkőzés országos kettes kategória, így megjátszom a vendéggyőzelmet.

http://www.hatharom.com/livescore/event/1233758
    1-1

sokáig jól álltunk, de a 76. percben jött az egyenlítő gól..

Junior Member
    sziasztok miért halt el szinte teljesen fogadási tippek forum........

Member riverside avatara
    Én blog formájában próbálok meg ezen tárgykörben aktív lenni.
    ANaTiRs

Junior Member
    köszi!az utolso tippjeidhez oriás gratula!

Member riverside avatara
    Idézet szantoattila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi!az utolso tippjeidhez oriás gratula!
    Köszi szépen.

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Újpesten sztem készül valami.... 26-ról 13-ra esett le Bet365-ön az 1/2 és a 2/1 oddsa, méghozzá kb 40 perccel a mérkőzés előtt. Az elmúlt pár évben három alkalommal is megcsinálta az MTK és az Újpest egymás ellen a hülyeséget, ez pedig így felettébb gyanús.

Marathonon 31-es oddsért toltam 1/2-t és 2/1-et.

Idézet th3PR0j3ct0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Újpesten sztem készül valami.... 26-ról 13-ra esett le Bet365-ön az 1/2 és a 2/1 oddsa, méghozzá kb 40 perccel a mérkőzés előtt. Az elmúlt pár évben három alkalommal is megcsinálta az MTK és az Újpest egymás ellen a hülyeséget, ez pedig így felettébb gyanús.

Marathonon 31-es oddsért toltam 1/2-t és 2/1-et.
    köszi, hogy szóltál, én is veled tartok, de ebből kiindulva az overt is megjátszottam (1.75)..

hajrá-harjá

Osztrák Eerste Liga/ foci
    Grödig - A. Lusteanu
    Tipp: Grödig-0,75@1.82 (Marathon)

A Grödig legutóbb kib. velem, de most jóvá teheti hibáját

Öt körrel a vége előtt a listavezető előnye jelenleg 12 pont az Austria Lusteanu csapata előtt, vagyis ha nyer, bajnok lehet!

Mivel a vendégek a tavasszal hihetetlen formaromláson mennek keresztül (utolsó 10 meccs, egy győzelem) kétlem, hogy pont a bajnok otthonában táltosodnának meg, főleg úgy, hogy a Grödig otthon nem nagyon hibázik.

http://www.hatharom.com/livescore/event/1233774

Oldal: 11 / 61 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •