Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (32) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Itt lehet valami susmus!

Senior Member golszerzo avatara

Itt lehet valami susmus!

Lassan jön a szezon hajrája, csapatok elfáradnak, felpörögnek, tönkremennek, játékosok tervezik a jövőt, lehetnek érdekes eredmények.
    Jó lenne olvasni minél többet ilyen jellegű meccsekről bármilyen ligában. A héten láttunk ilyet például a SEHA Ligában a Zágrábtól, vagy érdekes lehet például a veszélyzónában lévő csapatok szereplése a foci NB II-ben stb.

Akinek van infója ne tartsa magában

Senior Member Zozinho19 avatara
    Értem a célját a topicnak, csak ez így, kissé abszurd. Lehet gyártani elméleteket, de nagyon óvatosan kell megfogalmazni, hiszen valamiféle csalásról van szó, aminek lehetnek jogi következményei is!

Senior Member varin avatara
    Jó ötlet szerintem a topic. Nyilván lehet óvatosan fogalmazni, ha hazai terepről van szó. De hamarosan jönnek az utolsó olasz fordulók, ott pedig mindig sok a móka és kacagás.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó ötlet szerintem a topic. Nyilván lehet óvatosan fogalmazni, ha hazai terepről van szó. De hamarosan jönnek az utolsó olasz fordulók, ott pedig mindig sok a móka és kacagás.
    Ilyesmire gondoltam én is

Senior Member mr.blonde avatara
    Jó bizony.

Most olvastam, hogy Messinek a Valencia elleni meccs előtt 4 sárgája volt. A következő fordulóban a Granadával játszik a Barca, utána viszont Sevilla, Málaga, Sociedad. Közben Messire még várt egy repülő út + meccs a vb-selejtező miatt. Adta magát a helyzet, Messi a 86. ban megszerezte az 5. sárgát, így a válogatott meccs után tud egy kicsit pihenni

Junior Member vitodilorenzo avatara
    Anglia, League Two
    03/25 16:00
    Crawley Town - Leyton Orient

(külföldi írásról lett nagy részben fordítva, ezért nem olyan összeszedett, azért remélem érthető maradt)
    A Leyton a csőd szélén, a szponzorok elhagyták a klubot, a vezetőség is romokban. A szurkolók az edző ellen vannak. Nem tudják fizetni a béreket az adósságok miatt. Az utolsó 3 meccsen a csapat nagy különbségű vereségeket szenvedett (1-4, 5-0, 0-3, előtte az akkor még utolsó Newportot verték 0-4-re, de előtte megint 3 vereség). A klub a szezon végeztével lehet, hogy meg is szűnik. A játékosok motiválatlanok, következő meccseken már lehet, hogy az ifik lépnek pályára. A Crawley ugyan csak 19., de jó alkalom ez a kiesési zóna elkerülésére, főleg hazai pályán. A szorzó a Crawley győzelmére 2,20-ról indult, azóta csak zuhan, jelenleg 1,70x.
    hatvanharom.hu and mr.blonde like this.

Idézet vitodilorenzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anglia, League Two
    03/25 16:00
    Crawley Town - Leyton Orient

(külföldi írásról lett nagy részben fordítva, ezért nem olyan összeszedett, azért remélem érthető maradt)
    A Leyton a csőd szélén, a szponzorok elhagyták a klubot, a vezetőség is romokban. A szurkolók az edző ellen vannak. Nem tudják fizetni a béreket az adósságok miatt. Az utolsó 3 meccsen a csapat nagy különbségű vereségeket szenvedett (1-4, 5-0, 0-3, előtte az akkor még utolsó Newportot verték 0-4-re, de előtte megint 3 vereség). A klub a szezon végeztével lehet, hogy meg is szűnik. A játékosok motiválatlanok, következő meccseken már lehet, hogy az ifik lépnek pályára. A Crawley ugyan csak 19., de jó alkalom ez a kiesési zóna elkerülésére, főleg hazai pályán. A szorzó a Crawley győzelmére 2,20-ról indult, azóta csak zuhan, jelenleg 1,70x.
    Köszi a tippet. Láttam hogy mégtovább esett az odds most viszont 1.80-ért is van. Mit gondolsz?

Senior Member
    Mar 1.9 en dobtam gl.

Senior Member
    Hibaztam!

Senior Member varin avatara
    Ez laza 3-0! Bravó!

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod