Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. november

Senior Member mr.blonde avatara

Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. november

OGLASIO SE RSCG: Vandalski čin Stevana Vujovića, Vukana Lipovine i N.N lica | Balkan Handball

Tegnap állítólag megverték a montenegrói válogatott szöv kapját, egy volt játékos és annak öccse és még egy 3. személy. Obradovic le is mondott azonnal...ilyen körülmények között vajon mire lesznek képesek az Eb-selejtezőkön jó kérdés

Senior Member Tomihmv avatara
    Löke terhes, így már a mai CSM Bukarest elleni meccsen sem játszik, s eddig a győriek picit meg vannak zavarodva, így a vendégek pluszos hendijében van némi érték. Az elkövetkezendő meccseken ez bele kell kalkulálni az ETO játékába, továbbá amennyiben nem sikerül igazolnia a zöld-fehéreknek egy beállóst vagy Martínnak faragnia egyet valakiből, akkor a BL-győzelem is igen-igen necces lesz.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Löke terhes, így már a mai CSM Bukarest elleni meccsen sem játszik, s eddig a győriek picit meg vannak zavarodva, így a vendégek pluszos hendijében van némi érték. Az elkövetkezendő meccseken ez bele kell kalkulálni az ETO játékába, továbbá amennyiben nem sikerül igazolnia a zöld-fehéreknek egy beállóst vagy Martínnak faragnia egyet valakiből, akkor a BL-győzelem is igen-igen necces lesz.
    Egyetértek. Így a Rostov végső győzelemben lesz érték. Bár egy Thorsgaard vagy "Spellerberg" mindenképpen megszerezhető lenne szerintem.

Fú b+! A második félidőre nincs jobb jelző, parádésan játszott az ETO, Éva meg még azt is védte, amit nem lehet. :O
    Noemail likes this.

Ma délután 3-kor Puskás Akadémia-Osijek barátságos meccset rendeznek. Testvércsapatokról beszélünk, benne van a pakliban, hogy megpróbálnak egy kis pénzt csinálni, ezért kis téttel megpróbálom a HT/FT 1/2, ill 2/1-et. Az "év minden napja" irodában lehet ezekre fogadni, 1/2 @ 19.00 2/1 @ 26.00.

Senior Member golszerzo avatara
    Grosjean már a rajt előtt kicsúszott a gumifalba, esős kaotikus futam lesz Brazíliában. Kevés befutóra számítok, így a futamot befejezők száma 17,5 alatt fogadásban jó value van 1.66-ért.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Grosjean már a rajt előtt kicsúszott a gumifalba, esős kaotikus futam lesz Brazíliában. Kevés befutóra számítok, így a futamot befejezők száma 17,5 alatt fogadásban jó value van 1.66-ért.
    Nagyon jó meglátás. Ahogy az előzetesben is írtam, szerintem a Kimi-Max-Vettel-Ricciardo négyes között is lesz pitty-putty. Ezt a futamot tényleg nem szabad kihagyni, lesz történés bőven

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó meglátás. Ahogy az előzetesben is írtam, szerintem a Kimi-Max-Vettel-Ricciardo négyes között is lesz pitty-putty. Ezt a futamot tényleg nem szabad kihagyni, lesz történés bőven
    Most Wéber Gábor is mondta, hogy ezen a pályán nagyon nehéz lesz fentmaradni, a vízelvezetés nem az igazi, csúszik is a rajt. Ja és ugye egy autó már kezdés előtt kiesett

Senior Member Cesc18 avatara
    Alakul

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alakul
    Izgalmasabb lesz mint az Andorra elleni meccs Már csak 19-en vannak

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod