Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. november

Senior Member
    En ritkan irok de arra levetkozhetsz nem talalgatok mint te. Nem neztem es nem is az eredmenyrol irtam.

Junior Member Kompany avatara
    Idézet butlins eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En ritkan irok de arra levetkozhetsz nem talalgatok mint te. Nem neztem es nem is az eredmenyrol irtam.
    LOL! XD Ombré, te tényleg nem tudod értelmezni, hogy mit ír a másik, csak fröcsögöd ki magadból a hülyeséget minden egyes hozzászólásodból és itt vered a nyálad minden egyes vesztes tipp után. XD

Senior Member varin avatara
    Idézet butlins eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy komoly fogadot nem a kozvetites befolyasolja,sajnos eredmenyeiden latszik felfogasod.
    Szerencsére az eredményein valóban látszik a felfogása!

Senior Member Andersson04 avatara
    Futsal NB1

19:30 Nyírgyulaj-Aramis

Az Aramis szorzója felment a kezdeti 1,57ről 2,1-re pedig jó formában vannak, míg a hazaiak folyamatosan botladoznak, így megéri tenni a vendégeket. Jó lehet még a kevés gól opció is (u6,5@2,1), mivel nagyon szoros csata várható, és a vendéglátók egyébként hadilábon állnak a gólszerzéssel.

(év napjai iroda)
    Molni82 likes this.

Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Futsal NB1

19:30 Nyírgyulaj-Aramis

Az Aramis szorzója felment a kezdeti 1,57ről 2,1-re pedig jó formában vannak, míg a hazaiak folyamatosan botladoznak, így megéri tenni a vendégeket. Jó lehet még a kevés gól opció is (u6,5@2,1), mivel nagyon szoros csata várható, és a vendéglátók egyébként hadilábon állnak a gólszerzéssel.

(év napjai iroda)
    Végül sima, 1-4 lett a vendégek javára.

A Futsal BL csoportkört, amelyben a Győri ETO is érintett, élőben lehet követni itt:

https://www.youtube.com/watch?v=SzpR2yGN3GI

21:30-tól játszik a Győri ETO, élőben is lesz az a mérkőzés a Tippmixpro kínálatában.

A jövő évi Forma-1-re az év napjainál már vannak szorzók. Nem ajándék az 1,61 a Merci konstruktőri címére?

Persze sokáig le kell kötni a pénzt, de ez 61%-os kamat.

Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A jövő évi Forma-1-re az év napjainál már vannak szorzók. Nem ajándék az 1,61 a Merci konstruktőri címére?

Persze sokáig le kell kötni a pénzt, de ez 61%-os kamat.
    Nekem nincs sok közöm a Forma-1-hez, de a kíváncsiság kedvéért megkérdeztem egy szakértő haveromat. Ez a válasz:

"Rengeteg új szabály lesz, szélesebb abroncs is. Az az igazság én érzem a Red Bullban az erőt
    Tőlük várok nagy dobbantást. Szerintem ne rakd ki egyiket sem, vízválasztó év, iszonyat lutri. A Merci nem lesz jövőre ennyire domináns mint idén.

Én azt várom hogy egy hangyafasznyit még ők lesznek előnyben, de azt már technikai problémák vagy éppen pilóták ledolgozhatják. Teljesen rendben van az odds, nem value, hanem reális.

Rosberg VB ide vagy oda, ha csak a Hamilton, Rosberg vs. Ricciardo, Verstappen párost nézem akkor a Red Bullban több potenciál van, mert Ros amint előzni kellene illetve amint valami extrát kellene hozni, azt már nem tudja megcsinálni. Túlragoztam, 60-40% Merci nálam ha a kettő között nézem."

Senior Member Cesc18 avatara
    Így van, jó néhány dologban lesz változás, és ne felejtsük el, hogy a merci is hasonló nagy szabálymódosítások után lett domináns. Bár az erőforrásokat ezek nem érintik majd annyira, de akkor is hatalmas lutri megfogadni őket, pláne 1.61-es oddsért.

A spanyol kupameccseknél sajnos nemigen tett ki oddsokat az "év napjai" iroda a gólszerzőkre, de az olasz kupánál viszont igen. Kíváncsi leszek a Genoa-Perugia kezdőire, Simeone 2.50-jében pl. van value szerintem. De várjuk meg a csapatokat azért.
    kuka4 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •