Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (31) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. november

Senior Member Tomihmv avatara
    A Kunlun még nem ikszelt a KHL-ben, pedig már 28 meccset (!) játszott. Ennyi ütközet alatt legalább 3-4 döntetlennel kellene már rendelkeznie a csapatnak, így szerintem egy próbát megérhet, hogy ma ikszelnek rendes játékidőben az Avangarddal. A Tippmixpro 3.45-szörös pénzt kínál a remire.

Junior Member
    Jatszom holnap is a D-t. Elobb- utobb bejon.

Fehérvári Titánok-Újpest

A hazaiak 6 játékosa csütörtök este az U20-ban játszott, ezen kívül 6 sérültje van a gárdának, így 12 emberrel edzettek a meccs előtt. Mivel a nagyok EBEL-meccset játszanak, így nem biztos, hogy lesznek visszajátszók, ha lesznek is, nem annyian, mint korábban. Az Újpest jobb csapat, jó formában is vannak a lila-fehérek, így szvsz. érdemes lehet csepegtetni a vendégekre valamilyen formában.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fehérvári Titánok-Újpest

A hazaiak 6 játékosa csütörtök este az U20-ban játszott, ezen kívül 6 sérültje van a gárdának, így 12 emberrel edzettek a meccs előtt. Mivel a nagyok EBEL-meccset játszanak, így nem biztos, hogy lesznek visszajátszók, ha lesznek is, nem annyian, mint korábban. Az Újpest jobb csapat, jó formában is vannak a lila-fehérek, így szvsz. érdemes lehet csepegtetni a vendégekre valamilyen formában.
    FT: 3-4 , így mindenféle fogadás jött az Újpesttel kapcsolatban. Remélem tettétek.

A Békéscsaba-Nyíregyháza meccset a Tippmixpro abszolút háromesélyesnek hozta ki, viszont, ahogy a 365 kilökte szorzóit, a magyar bukmékerek változtatott:

Jelenleg így állunk:
    Mixpro - H: 1.70 D: 3.50 V: 3.90
    365 - H: 1.57 D: 3.75 V: 4.75

Szvsz. eléggé torz szorzók ezek, főleg úgy, hogy a Nyíregyházánál Véber nagyúr már 14 edzést tudott tartani és a korábbi megannyi sérültből egyedül már csak Harsányi Zoltán nem lép pályára biztosan vasárnap, Dragóner Filip és Heffler Norbert játékára mutatkozik esély. A Csabánál Huszárnak és Fabiónak van problémája, ők lehet, hogy kihagyják a meccset. Mindezek után van érték az X2-ben, amit a mixpro 1.85-ös, a 365 2.25-ös oddson mér, de a még nagyobb value élőben lesz, ugyanis akkor már lesz elérhető AH szorzó a 365-ön, plusz ugye közvetíti az M4 Sport, ami szintén a fogadók malmára hajtja a vizet.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Békéscsaba-Nyíregyháza meccset a Tippmixpro abszolút háromesélyesnek hozta ki, viszont, ahogy a 365 kilökte szorzóit, a magyar bukmékerek változtatott:

Jelenleg így állunk:
    Mixpro - H: 1.70 D: 3.50 V: 3.90
    365 - H: 1.57 D: 3.75 V: 4.75

Szvsz. eléggé torz szorzók ezek, főleg úgy, hogy a Nyíregyházánál Véber nagyúr már 14 edzést tudott tartani és a korábbi megannyi sérültből egyedül már csak Harsányi Zoltán nem lép pályára biztosan vasárnap, Dragóner Filip és Heffler Norbert játékára mutatkozik esély. A Csabánál Huszárnak és Fabiónak van problémája, ők lehet, hogy kihagyják a meccset. Mindezek után van érték az X2-ben, amit a mixpro 1.85-ös, a 365 2.25-ös oddson mér, de a még nagyobb value élőben lesz, ugyanis akkor már lesz elérhető AH szorzó a 365-ön, plusz ugye közvetíti az M4 Sport, ami szintén a fogadók malmára hajtja a vizet.

A pálya talaja jó, a Szpari jól áll fel, így a Nyíregyháza +1 AH @ 1.65 a 365-nél nálam megér egy próbát 4/10-be (X2-nél nyertes a tipp, egygólos hazai győzelemnél tét visszajár, minden más esetben bukó a tipp).

Senior Member
    Egy komoly fogadot nem a kozvetites befolyasolja,sajnos eredmenyeiden latszik felfogasod.

Idézet butlins eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy komoly fogadot nem a kozvetites befolyasolja,sajnos eredmenyeiden latszik felfogasod.
    Miről beszélsz?
    Megvártam a friss infókat a nyíregyházi csapat sérültjeiről, s kiderült, hogy mindössze egy játékos hagyja ki biztosan a mérkőzést. - Tettem ezt a meccs előtt, amit be is írtam ide.
    Megvártam, amíg a közvetítés elindul, hogy kiderüljön milyen állapotban van a békéscsabai center pálya gyepszőnyege, ugyanis ~70 km-re lakok Csabától, és errefelé igen heves esőzések voltak mostanság. - Ezért vártam a TV-s közvetítést, semmi másért.
    Megvártam az élőfogadási lehetőséget, hogy közel ugyanolyan oddson rakhassak +1-es ázsiai hendikepet, mint mixpro-n X2-t, vagyis még tovább csökkentsem a kockázatot. - Ezért vártam az élő fogadási lehetőséget, mert előre nem volt AH fogadási lehetőség, ahogy írtam is.
    Az, hogy nem jött be, az egy dolog, benne van a pakliban, nem lehet mindig mindennel nyerni, de úgy gondolom, hogy mindent megtettem azért, hogy minél nagyobb value-t hozzak össze, és minimalizáljam a veszteségem.
    Egyébként, ha láttad a mérkőzést, te is jól tudod, hogy két szerencsés lövésnek köszönhetően lett vesztes a tipp, illetve a második halfban, ha kicsivel több mázlija van a Nyíregyházának, akkor visszajönnek a meccsbe a vendégek és bármi lehetett volna. De gondolom biztosan nézted, mert 3-0 után jöttél ismét, utólag okoskodni...
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2016.11.20 17:09

Junior Member
    Bultinsz, látszik rólad, hogy nagyon buta vagy és nem tudod értelmezni, hogy mit írt az előző hozzászólásában. OMG...
    Az oldal legjobb fogadója, nagyon sokat lehet profitálni a hozzászólásaiból, elemzéseiből, tippjeiből. Mondom ezt úgy, hogy ezzel a tippel én is szépen buktam, de minden rendben volt az infókkal, amikre magamtól nem jöttem volna rá.
    Utoljára módosítva: viliHUSOS által: 2016.11.20 17:14
    varin likes this.

Senior Member
    Meghagyom neked az o okossagat elbirjatok a nyerest.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •