Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (30) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. Szeptember

Senior Member Andersson04 avatara

Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. Szeptember

Nem vagyok nagy Forma 1 követő, de az nagyon meglepő, hogy miután 2 pontra megközelítette Rosberg Hamiltont még mindig 1,18 és 4,65 az oddspár a végső győzelemre.

Érdemes tolni Rosberget még ezen a szorzón, illetve miért hagyták ezt ennyire magasan, nálam a józan ész mást diktálna?

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok nagy Forma 1 követő, de az nagyon meglepő, hogy miután 2 pontra megközelítette Rosberg Hamiltont még mindig 1,18 és 4,65 az oddspár a végső győzelemre.

Érdemes tolni Rosberget még ezen a szorzón, illetve miért hagyták ezt ennyire magasan, nálam a józan ész mást diktálna?
    Szerintem is irreálisan magas ez a németre, láthatjuk, hogy amikor úgy tűnik, hogy Hamilton sokkal gyorsabb nála, egy rossz rajt átírhat mindent, és biztos vagyok benne, hogy lesz még olyan pálya ami meg majd Rosbergnek fekszik jobban. Érdekes lesz ez így még.

Senior Member mr.blonde avatara
    A fradi női kézicsapata a csarnok felújítása miatt a hazai bajnokijait idegenben játssza le. az átadás pontos időpontja még nem ismert, nagyjából október közepe-vége felé lehet esedékes.

Senior Member mr.blonde avatara
    állítólag iránban elfogtak egy fickót, aki le akarta fizetni az üzbégek kapusát...

Senior Member golszerzo avatara
    A Lipcsei női kézicsapat nem tudott időben elutazni a holnapi BL-selejtezőre Spanyolországba, mert a gépük nem szállt fel délelőtt Németországból. https://www.facebook.com/HCLeipzig/p...957079/?type=3

A csapat így két részre szakadt és jópáran csak a későbbi géppel érkeznek meg valamikor éjjel. Holnap délután négytől meccsük van a fehérorosz Gomel ellen, ahol mondjuk nagy favoritok. Nem hiszem hogy túl fittek lesznek, és ma edzeni sem tudnak, így a fehéroroszok +6,5-es hendivel megérhet egy kis pénzt.
    Lord Mikkamakka likes this.

Senior Member Tomihmv avatara
    SZEOL-Kisvárda

A SZEOL-nál nem épültek fel a sérültek, sőt Ondrejó is a maródiak táborát erősíti, viszont Tomisics már leülhet a kispadra. Egyébként is nehéz helyzetben a szegedi gárda, mivel a riválisai erősítettek. A Kisvárda az NB II egyik legjobbja, de mivel a Vasutas pálya állapota kritikán aluli (szerintem némely megye III-as csapatnak jobb állapotban van a gyepszőnyege), így kombira a DNB Kisvárda @ 1.44 vagy X2 @ 1.30 jó lehet a 365-nél.
    Andersson04 likes this.

Senior Member Tomihmv avatara
    Diósgyőr-Mezőkövesd

A Diósgyőrnek ez az utolsó hazai meccsei Miskolcon, aztán "leköltözik" a csapat Mezőkövesdre. A sors iróniája, hogy épp egymás ellen játszanak a felek a hétvégén. A hazaiaknak kellene a siker, na, meg persze a vendégeknek is, attól függetlenül, hogy eddig jobban teljesítenek, mint a piros-fehérek. Szerintem benne van a meccsben, hogy okoskodnak a felek, kisebb téttel bepróbálom majd a HT/FT 1/2 és 2/1 fogadásokat.

Senior Member varin avatara
    A Manchester City-Mönchengladbach mérkőzés elmarad esőzés miatt!

Senior Member Cipolla avatara
    F1 első szabadedzésnél a két Ferrari lehet jó. 9 szuperlágyat hoztak, szóval mindenképp azzal is fognak menni, míg a többiek jó eséllyel nem veszik elő. Vettel @9,50 vagy Raikkonen @17

Senior Member Cipolla avatara
    Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    F1 első szabadedzésnél a két Ferrari lehet jó. 9 szuperlágyat hoztak, szóval mindenképp azzal is fognak menni, míg a többiek jó eséllyel nem veszik elő. Vettel @9,50 vagy Raikkonen @17
    Úgy látszik olvassák a fórumot, le is vitték @7-re meg @13-ra

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •