Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. Szeptember

Csatlakozott
    2013.07.02
    Hozzászólások
    406
    "Az utóbbi időszak gyenge eredményei miatt lemondott posztjáról Zlatko Kranjcar, a Bajnokok Ligája csoportkörében szereplő Dinamo Zagreb vezetőedzője.A horvát fővárosi csapat trénere hétfőn "logikusnak" nevezte lépését, miután együttese a bajnokságban legutóbbi két meccsén - az Osijektől és Rijekától is - kikapott, közben pedig a Bajnokok Ligája első fordulójában sima, 3-0-s vereséget szenvedett az Olympique Lyon vendégeként."

Diósgyőr-Mezőkövesd

A Diósgyőrnek ez az utolsó hazai meccsei Miskolcon, aztán "leköltözik" a csapat Mezőkövesdre. A sors iróniája, hogy épp egymás ellen játszanak a felek a hétvégén. A hazaiaknak kellene a siker, na, meg persze a vendégeknek is, attól függetlenül, hogy eddig jobban teljesítenek, mint a piros-fehérek. Szerintem benne van a meccsben, hogy okoskodnak a felek, kisebb téttel bepróbálom majd a HT/FT 1/2 és 2/1 fogadásokat.
    A szünet 0-1 volt úgy, hogy a gól után pár perccel jött is a vendég piros, második félidőben jött az egyenlítés, s végül hiába volt majd 8 perces hosszabbítás, végül nem zöldült be a 2/1. Kár érte..