Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (53) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. augusztus

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Megbízható forrásból a Cívishír úgy értesült, hogy a DVSC megállapodott Tőzsér Dániellel és Völgyi Dániellel. Előbbi Angliából tér haza, és a középpálya oszlopos tagja lehet, utóbbi a Gyirmóttól érkezik, és Korhut Mihályt kell pótolnia a balbekk posztján."

A végén még értelmes értelemes csapatunk lesz..
    Völgyi ellen régebben sokat játszottam, nem rossz jó játékos, de egy ideje igen komoly hullámvölgyben van. Nem tudom mire lesz képes a Lokiban, de az biztos, hogy jelenlegi helyzetében csak felfelé vezethet az útja.

Senior Member Andersson04 avatara
    A Stoke city eléggé aktív az átigazolási szezon hajrájában. Érkezett Bony, Martins Indi, és eddig sem volt gyenge a keret, csak rosszul kezdték a bajnokságot.

Jelenleg 4-es szorzón rakható, hogy első 10-ben végeznek, szerintem ez igencsak megéri, látva kiket rak eléjük most az iroda( Boro, Bournemouth stb...)

Az előző gondolatmenetet folytatva, most varin korábban feladott logibetes tippjében még nagyobb érték van 3,4-ért, ha azt vesszük hogy a 6 nagy klubon kívül a stoke is top 10 lesz. (Így már csak 3-nak kell megelőznie a leicestert, akik a BL-ben könnyen továbbmehetnek, további kettős terhelést bevállalva)

Senior Member varin avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Stoke city eléggé aktív az átigazolási szezon hajrájában. Érkezett Bony, Martins Indi, és eddig sem volt gyenge a keret, csak rosszul kezdték a bajnokságot.

Jelenleg 4-es szorzón rakható, hogy első 10-ben végeznek, szerintem ez igencsak megéri, látva kiket rak eléjük most az iroda( Boro, Bournemouth stb...)
    +Kagawa

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +Kagawa
    Kagawa? Őt nem látom hogy kölcsönvették volna.
    Ezzel együtt érdemes lesz figyelni a Stoke-t, ilyen játékosokkal mint Shakiri, Krikic, Bony, Anrautovic, Martins Indi. Élcsapatokba is elmenne ez a támadósor.

Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kagawa? Őt nem látom hogy kölcsönvették volna.
    Ezzel együtt érdemes lesz figyelni a Stoke-t, ilyen játékosokkal mint Shakiri, Krikic, Bony, Anrautovic, Martins Indi. Élcsapatokba is elmenne ez a támadósor.
    Fake... B*zi benchwarmers, bekajáltam ))

Ma az FA Kupa-kvaliban pályára lép a South Park csapata ) Nem is tudtam, hogy van ilyen, de szegények jó néhány poén áldozatai lehetnek

Senior Member mr.blonde avatara
    szünet lévén jó pár magyar csapat barátságos meccset játszik, amikre lehet is fogadni. a kezdők ismeretében lehet élőzni
    Noemail likes this.

Senior Member Cipolla avatara
    F1 Olasz nagydíj leggyorsabb kör: Gutierrez @501
    Nem ez az év tutija, de elméleti síkon van benne ráció Ők hozták a legtöbb szuperlágyat, simán benne van, hogy a legtöbb csapattal ellentétben ők kétszer is ki fognak állni, így egy szuperlágy-lágy-szuperlággyal a végén lehet nagy kört repeszteni. Persze ehhez az kell, hogy a legtöbb csapat a szuperlágy-közepes vagy szuperlágy-lágy bulit játssza el. Bár ahhoz kell a mák, hogy kibírják azok a lágyak végig... Hát így jobban belegondolva annyira nem nagy tipp, de 501-es oddson már behúztam 1421 Ft-tal
    Andersson04 and zsolo365 like this.

Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    F1 Olasz nagydíj leggyorsabb kör: Gutierrez @501
    Nem ez az év tutija, de elméleti síkon van benne ráció Ők hozták a legtöbb szuperlágyat, simán benne van, hogy a legtöbb csapattal ellentétben ők kétszer is ki fognak állni, így egy szuperlágy-lágy-szuperlággyal a végén lehet nagy kört repeszteni. Persze ehhez az kell, hogy a legtöbb csapat a szuperlágy-közepes vagy szuperlágy-lágy bulit játssza el. Bár ahhoz kell a mák, hogy kibírják azok a lágyak végig... Hát így jobban belegondolva annyira nem nagy tipp, de 501-es oddson már behúztam 1421 Ft-tal
    Ezzel mi lett végül?

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •