Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (53) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. augusztus

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ritkaság, de a mixpro jobb oddsot ad vmiben, mint a netes piac Vízi, Horvát - brazil +3,5 hendi @1.75..a braziloknak Ratko Rudic a szöv kapjuk, a horvát edzőlegenda, nem hiszem h van olyan, amit ne tudna a honfitársairól. emellett ott van még a hazai pálya előnye (bíráskodás, szurkolás). A brazilok legyőzték már a szerbeket. Az utolsó két meccs szoros volt, tavaly nyáron pedig a brazilok le is győzték a horvátokat.

Nem vagyok egy nagy vízis, vki aki jártasabb a témában, kifejthetné a véleményét, érdemes e erre pénzt rakni.

04.01.16 FRI Horvátország Brazília 12 : 8
    29.07.15 WCH Horvátország Brazília 10 : 9
    23.06.15 WL Brazília Horvátország 17 : 10
    Van benne potenciál. A legnagyobb kérdés az, hogy a meccs elején a brazilok tudják-e tartani a lépést a címvédővel. Ha igen, akkor sima a hendi, ha nem, akkor egy nagyobb pofonba is belenézhet a házigazda.

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van benne potenciál. A legnagyobb kérdés az, hogy a meccs elején a brazilok tudják-e tartani a lépést a címvédővel. Ha igen, akkor sima a hendi, ha nem, akkor egy nagyobb pofonba is belenézhet a házigazda.
    Szóval?

Senior Member Andersson04 avatara
    Szerintem érdemes megrakni, nem hiszem hogy nagy különbség lesz.

Senior Member mr.blonde avatara
    kösz-kösz

Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudták. 10-6 lett a vége.

Senior Member Andersson04 avatara
    Idézet Tschaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudták. 10-6 lett a vége.
    2 büntetőt kihagytak a brazilok, így az utolsó negyed már csak formalitás volt, de ami ott ment passzivitás, az sem fog a sportág népszerűsítésében segíteni...

Senior Member varin avatara
    Az NHL-t offolta a Sport TV és helyette UFC lesz... Az évek óta tartó szép, lassú agonizálás újabb fejezete. Ha elveszítik a La Ligát is, lehet is bezárni a kapukat.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az NHL-t offolta a Sport TV és helyette UFC lesz... Az évek óta tartó szép, lassú agonizálás újabb fejezete. Ha elveszítik a La Ligát is, lehet is bezárni a kapukat.
    Igazából megtehetik. A Digi leépült a PL elvesztésével, az angol bajnokikat kb. senki nem tudja nézni, így a két legnézettebb sorozat a BL és az NFL lesz idén, amelyek a Sport TV-nél vannak perpillanat...

Junior Member
    Azt azért barokkos túlzásnak tartom, hogy az angol bajnokikat senki nem tudja majd nézni. UPC-s vagyok, tegnapi kapcsolgatás során nálam bejött a Spíler. UPC eleve sok embert érint és szerintem a többi szolgáltató is fel fogja venni a palettájára...

Idézet Kutya30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt azért barokkos túlzásnak tartom, hogy az angol bajnokikat senki nem tudja majd nézni. UPC-s vagyok, tegnapi kapcsolgatás során nálam bejött a Spíler. UPC eleve sok embert érint és szerintem a többi szolgáltató is fel fogja venni a palettájára...
    Ha jól tudom a UPC-n is csak a legdrágább csomagban érhető el a Spíler TV, illetve kábelesek nem is fogják, csak a tányéros TV-sek (lehet, hogy fordítva van, nem emlékszem pontosan). Arról nem is beszélve, hogy ha már megakartak volna állapodni más szolgáltatókkal, akkor megállapodtak volna korábban, mint azzal a 2-3-al, és nem húznák az időt.
    Persze lehet, hogy később rájön az öreg (amikor elveszíti alkupozícióját, mert jelenleg ő diktál), hogy 500 előfizetőből aligha hozza vissza azt a pár milliárdot, amit kicsengetett a közvetítési jogokért, és mindenhol elérhető lesz majd, de ugye a Digi sem szerződött le a UPC-vel és a T-Home-mal...

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •