Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (51) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. július

Administrator Admin avatara

Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. július

Ide jöhetnek az aktuális információk felállásokról, igazolásokról, sérültekről, eltiltásról, betegségről, balhéról vagy bármilyen fogadást befolyásoló tényezőről! Minden olyan információ hasznos lehet, amely befolyásolja egy-egy mérkőzés vagy verseny oddsait, érkezzen az az eseményt megelőzően vagy akár élőben.

Senior Member Tomihmv avatara
    Az olimpia közeledtével egyre több buki hozza nyilvánosságra oddsait, itt van egy érdekesség:

Hány aranyérmet szerez Magyarország?

un1b3t 5,5 alatt 1.85 5,5 felett 1.85
    Tippmixpro 6,5 alatt 2,25 6,5 felett 1.50

Majdnem 2%-os surebet, de aki a kicsit nem becsüli...
    borisz18 likes this.

Ma a Vasas két edzőmeccset játszik majd hazai pályán, 16-tól a Váccal, 18-tól a Doroggal. A hazaiak edzője elég érdekesen fogalmaz, mert a játékelemeket, a rögzített szituációkat akarja gyakoroltatni, ugyanakkor regenerálni akarja játékosait, de mivel még senkinek nem biztos a helye a kezdőben (jövő héten startol a bajnokság), így versenyeztetni fogja játékosait. A Vasas kezdője sajnos csak az első meccs előtt lesz nyilvános, így érdemes kivárni a fogadással, viszont szerintem élőben nagyon lehet kaszálni, plusz ugye, ahogy megvan a kezdő, úgy lehet kalkulálni a 18-as meccsre. A b3t-en mindkét meccsre már most lehet fogadni, de élő fogadás is lesz. GL!
    Andersson04 likes this.

Senior Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az olimpia közeledtével egyre több buki hozza nyilvánosságra oddsait, itt van egy érdekesség:

Hány aranyérmet szerez Magyarország?

un1b3t 5,5 alatt 1.85 5,5 felett 1.85
    Tippmixpro 6,5 alatt 2,25 6,5 felett 1.50

Majdnem 2%-os surebet, de aki a kicsit nem becsüli...
    Köszi!
    Nekem csak 3 ezer Ft-ot engedett feltenni az un1, nálad is ilyen limit van?
    Próbáltam nyolcnyolcnyolc-on is, ugyanis testvéroldala, de itt is csak 14 USD körüli összeget vett be.

Senior Member Andersson04 avatara
    Ma a Vasas két edzőmeccset játszik majd hazai pályán, 16-tól a Váccal, 18-tól a Doroggal. A hazaiak edzője elég érdekesen fogalmaz, mert a játékelemeket, a rögzített szituációkat akarja gyakoroltatni, ugyanakkor regenerálni akarja játékosait, de mivel még senkinek nem biztos a helye a kezdőben (jövő héten startol a bajnokság), így versenyeztetni fogja játékosait. A Vasas kezdője sajnos csak az első meccs előtt lesz nyilvános, így érdemes kivárni a fogadással, viszont szerintem élőben nagyon lehet kaszálni, plusz ugye, ahogy megvan a kezdő, úgy lehet kalkulálni a 18-as meccsre. A b3t-en mindkét meccsre már most lehet fogadni, de élő fogadás is lesz. GL!

Mire számítasz a Dorog elleni meccsen így az első meccs után?

Idézet borisz18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Nekem csak 3 ezer Ft-ot engedett feltenni az un1, nálad is ilyen limit van?
    Próbáltam nyolcnyolcnyolc-on is, ugyanis testvéroldala, de itt is csak 14 USD körüli összeget vett be.
    Nálam is ugyanekkora limit van, csak azért írtam be hátha másnál nem, de akkor ezek szerint mindenkinek...
    Sry, így nincs értelme ezzel az irodával és szorzóival foglalkozni, pedig régen a legjobb volt...

Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mire számítasz a Dorog elleni meccsen így az első meccs után?
    Most kerültem a gép elé, de a váciak elleni találkozó után nem gondoltam volna, hogy a Dorogot is lenyomják hárommal.

A b3t-en lehet fogadni arra, hogy a Golden State Warriors mennyi alapszakasz meccset nyer meg a 2016-2017-es szezonban.

67,5 felett 1.76 --- 67,5 alatt 1.90
    73,5 felett 4.33 --- 73,5 alatt 1.20

Ugye a GSW az előző idényben 73 meccset nyert az alapszakaszban, amivel megdöntötte a Bulls rekordját. A csapat végül elbukta a nagydöntőt, de nem is oly rég a sárga-kékek megszerezték Kevin Durantet, akivel gyakorlatilag egyeduralkodóvá váltak, amit a végső győztes szorzók is mutatnak. Így szerintem a 67,5 feletti sikerek száma tuti, de a 73,5 is megérhet egy kisebb tétet, mivel azonban nem értek annyira az NBA-hez, így egy szakértő véleményét meghallgatnám ezzel kapcsolatban.
    Zozinho19 likes this.

Senior Member Zozinho19 avatara
    A b3t-en lehet fogadni arra, hogy a Golden State Warriors mennyi alapszakasz meccset nyer meg a 2016-2017-es szezonban.

67,5 felett 1.76 --- 67,5 alatt 1.90
    73,5 felett 4.33 --- 73,5 alatt 1.20

Ugye a GSW az előző idényben 73 meccset nyert az alapszakaszban, amivel megdöntötte a Bulls rekordját. A csapat végül elbukta a nagydöntőt, de nem is oly rég a sárga-kékek megszerezték Kevin Durantet, akivel gyakorlatilag egyeduralkodóvá váltak, amit a végső győztes szorzók is mutatnak. Így szerintem a 67,5 feletti sikerek száma tuti, de a 73,5 is megérhet egy kisebb tétet, mivel azonban nem értek annyira az NBA-hez, így egy szakértő véleményét meghallgatnám ezzel kapcsolatban.
    Bár szakértő én sem vagyok, de ezek elég jó ajánlatnak tűnnek! Ami esetleg ellene szól az egy hirtelen sérüléshullám lehet vagy esetleg, ha elég hamar megvan a főcsoport elsőség és emiatt a végét lazára veszik. Ma már tudják az aranymosók is, hogy az aranygyűrűhöz nem elég az alapszakaszban brillírozni.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2016.07.10 04:31
    Andersson04 likes this.

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár szakértő én sem vagyok, de ezek elég jó ajánlatnak tűnnek! Ami esetleg ellene szól az egy hirtelen sérüléshullám lehet vagy esetleg, ha elég hamar megvan a főcsoport elsőség és emiatt a végét lazára veszik. Ma már tudják az aranymosók is, hogy az aranygyűrűhöz nem elég az alapszakaszban brillírozni.
    A hosszú távú fogadásoknál a sérülésekkel, eltiltásokkal, stb-vel ugyan kellene kalkulálni, de egyszerűen nem lehet, mert nem lehet tudni, hogy ki fog kiesni és mikor. Ráadásul szerintem jelen esetben csak a jobb csapatok ellen számítana ez most, a gyengébbeket még "B-csapattal" is vernie kellene a GSW-nek.

Varin?

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •